Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12

sgyula8 2018-11-07 13:47

Igazi gyermekbarát szálloda, és ezt rajtunk kívül még nagyon sok kisgyerekes is tudta. A szálloda TERÜLETE ÓRIÁSI ÍGY NEM VOLT ZSUFOLTSÁG. Az animátorok reggeltől délutánig több helyen sokféle foglalkozást tartottak a gyarekeknek, este gyerek diszkó utána esti műsor. Kellemes élmény volt látni hgy a két kis unokánk nagyon jól érezte magáűt, így mi is.

neva95 2018-04-06 14:42

Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet nagyon udvarias a welness részleg minden igényt kielégit a kaja isteni!Máskor vissza fogunk menni mindenkinek ajálani tudom Köszönünk mindent!

vmonika46 2018-03-19 09:54

Nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

klaszlone_ildiko 2017-12-05 08:43

Nem csak gyermekes családoknak hanem minden korosztálynak ajánlom a szállodát és a fürdőt. ha valaki itt nem érzi jól magát akkor saját maga tehet rola.

Velence Resort & SPA
kzsuzsanna196 2017-02-20 07:58

Csakis gyermekes családoknak ajánlom, mi is csak azért mentünk mert nagyon sok lehetőség van kisgyermekek részére. A kiszolgálás, szoba, étel minősége, és az esti műsor kifogástalan. Viszont negatívum, hogy a külsős fürdővendégektől tele van a wellness részleg. (Csak zárójelben: a szaunafelöntések száma kevés, és a szauna parkban lepedőhöz jutni nagyon sokáig tart)

gviktoria3 2017-01-03 18:45

Mivel mi nem kisgyerekkel mentünk, így sokszor elviselhetetlen volt a gyerekzsivaj,a tömeg és a rohangálás. Pihenni ezáltal lehetetlen. Az étteremben kész frász végigmenni a tányérral az asztalig, vagy hasra esik az ember egy gyerekben vagy kiveri a kezéből az ételt. Egyszóval csak és kizárólag kisgyerekeseknek ajánlom, nekik tökéletes. A fürdőnél pedig alapvető probléma, hogy az utcáról is bejövők miatt állandó a tömeg, nincs leválasztott rész a hotelben lakóknak, ezt nyáron is tapasztaltuk. Gondoltuk télen jobb a helyzet. Ezeket összevetve irreálisan drága a szálloda. a szilveszteri programnál viszont senki sem közölte előre, hogy kétfajta "műsort"rendeznek, így ott találgattuk, hogy melyikre is fizettünk be.... Legközelebb biztos mást keresünk.

szilva74 2016-07-04 21:36

Jol ereztuk magunkat javasoljuk a latogatast😀

saniko122 2015-09-08 07:30

Hirtelen elhatározástól vezérelve jutottunk ide. Egy éjszakát töltöttünk itt félpanziós ellátással. A hotel remek, a személyzet figyelmes, a szoba tiszta, az ágyak kényelmesek. A wellness részleg is minden igényt kielégítő. Hárman mentünk: a férjemmel és a két és fél éves unokámmal. A megérkezésünkkor svédasztalos ebédért és a minimális italfogyasztásért felszámított több mint 9000 forint (amit nem tartalmazott a csomag ár) elég drágának tűnt, de ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat.

landrea64 2015-08-21 18:23

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, a személyzet nagyon kedves, udvarias. A reggeli és a vacsora bőséges, minden igényt kielégít! A wellness részleg igazi feltöltődést nyújtott számunka. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

dilona33 2015-08-05 09:08

AKI BIZTOSRA AKAR MENNI (BÁRMILYEN TEKINTETBEN :)), IDE MENJEN.

tgabor117 2015-07-26 12:34

Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű szálloda, maximálisan gyerekbarát! Ajánlom más kisgyermekes családok részére.

Velence Resort & SPA Velence Resort & SPA Velence Resort & SPA Velence Resort & SPA Velence Resort & SPA
pittlik19 2015-03-07 09:51

Kellemes hétköznapi sziesztát töltöttünk a Velence Resort Spa-ban! A reggelik, vacsorák és a plusz ebédek is isteniek voltak :) Közben a wellness részlegen, és a fitness teremben sikerült feltöltődnünk maximálisan! Mindenkinek csak ajánlani tudjuk! Kellemes, hangulatos környék, sok szép látnivalóval! Köszönjük Wellnesshétvége.hu! :) Panna& Dávid

Velence Resort ,   Velence Resort akciók,   Velence Resort árak,  Velence Resort vendég vélemények 

szsolt191 2015-03-04 22:13

Lehetne jó és kellemes. Viszont az apró bosszantó dolgok elrontják az összképet. A szálloda helye nagyon jó. Minősége sima 4 csillag, ma már vannak jobbak is itthon. Viszont az, hogy a hotel előtti (nem garázs) parkolásért fizetni kell ilyen árszínvonal mellett olyan "magyaros". Főleg, hogy a parkoló fele sorompóval zárt, de azon kívül is fizetős. Talán nem így volt tervezve??? A legnagyobb baja a mérete. A főépületben konferenciateremből van kialakítva étterem, ezért messziről kell mindent odavinni. Ettől ha elfogy valami (tányér, vagy kiskanál, vagy épp valamelyik étel) akkor hosszú idő mire pótolják. És a személyzet bár kedves a felszolgálás nagyon szervezetlen. Volt este amikor az italt (ami ráadásul tényleg 4 csillag+ árú, de nem ez a baj) már nem is kértük, mert a desszertre lehetett csak pincért találni hozzá, mivel nem figyelte hol volt és hol nem volt még rendelés. Nagycsaládosoknak sok gyerekkel tényleg ideális, sok figyelmességgel, de aki odamegy fogadja el ami ezzel jár. A gyerekeknek kiváló. Méretéhez képest kicsi a recepció így ha egyszerre többen akarnak ki chek-kolni akkor akár 10-15 percet is sorba kell állni, ami nem passzol ehhez a színvonalhoz.

elaszlo31 2015-02-03 07:50

A szálloda nem rossz, voltam már jobban is, ugyanúgy 4 csillagosban. A személyzet kiváló, nagyon kedvesek és segítőkészek. Viszont a szobában (1302) ami erkélyes és a tóra néz, olyan csapnivalók a nyílászárók, hogy hihetetlen. Akárhogy próbáltam zárni, a -1/-2 fokos szél akadály nélkül süvített befelé az ágyig. Szerencsére a sötétítő függöny fogott rajta valamit, de... Ja, az egyik étteremben ugyanezt éreztem a nyílászárók mellett ülve :(

Velence Resort & SPA Velence Resort & SPA
ogaborne4 2015-01-07 20:45

Egy hosszú hétvégét töltöttünk el férjemmel a Velencei tó partján épült gyönyörű, modern hotelban. A környezet csodálatos,a szállodai környezet kényelmes, praktikus jól felszerelt,a személyzet udvarias és készséges volt, a wellness részleg sok-sok kényeztetését bőven kihasználhattuk. A büfé reggeli és vacsora gazdag kínálata is minden igényünket kielégítette. Igazi testi-lelki felüdülés volt. Minden welnessezni vágyónak szívesen ajánlom figyelmébe!

Velence Resort     Velence Resort  Vélemények    Velence ResortAkciók

teva75 2014-02-27 10:45

hűség akció után érdeklödöm ! vlki megkapta már ezt a lehetőséget ? én február 17. én , pár nappal a hazaérkezés után ,elküldtem a számlámat , de azóta semmi nem történt . érdeklödő emailemre sem jött válasz . Ti erről tudtok- e vlmit ? köszönöm ha válaszoltok.

teva75 2014-02-18 09:57

másodszorra voltunk. valentin hétvége volt , sokan voltak . Erről nyilván nem a szálloda tehet , de sorba kellet állni a szauna világban szinte minden hova, a vacsoránál is sokat kellet várnunk a megrendelt borunkra . . :( sok volt a gyerekes család , nyüzsi volt mindenhol . nem volt emiatt pihenésre alkalmas a szálloda . persze azért jól éreztük magunkat , nagyon tetszett pl. az is , hogy mire felértünk a reggeliből már beágyaztak és kitakaritották a fürdőszobát is . Hamarabb érkeztünk meg és beengedtek a szobánkba . Ez is szép gesztus volt . a szobából remek kilátás volt a tóra . korrekt volt a kiszolgálás . Köszönjük

Velence Resort & SPA Velence Resort & SPA
sandrasne16 2014-01-02 09:51

A szalloda es a wellness minden igenyt kielegito, a szemelyzet nagyon segitokesz es kozvetlen! Mindenkinek csak ajanlani tudom!

bferenc112 2013-12-28 15:54

Személyzet korekt, konyha kiváló, környezet ápolt, fürdőrészleg remek. Sajnos szőnyegpadló és kárpitozott bútorok már nem 4 csillagos minőség. Nagy kár hogy kis alkalmi műsort nem tudtak szervezni az ünnepi hangulatért.

sandrasne16 2013-12-06 08:46

Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a hotelben. A hotel és a wellness minden igényt kielégítő. A szobák szépek és nagyon tiszták. A személyzet végtelenül kedves és figyelmes. Az ételek nagyon finomak, és választékosak voltak. Mindenkinek szívből ajánlom ezt a szép hotelt. Ha tehetném, már most visszamennék!

Oldalak:
12

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam