Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12

sgabor111 2015-11-03 16:57

Nagyon jól éreztük magunkat. Szép a hotel, finom és bőséges az ellátás, jók a programok.

srobert97 2015-10-28 11:11

Tetszett: -jó volt az animátor a szállodában lekötötte a gyerekeket, ilyen ember kellene mindenhova -konditerem jól felszerelt -reggeli és vacsora választék tökéletes -tisztaság mindenhol, szoba, étterem, medencerészen -udvarias személyzet Nem tetszett: -ha már adnak üdvözlőital kupont és 2 szobát foglalok a gyerekeknek külön akkor értelem szerűen járna nekik is üdvözlő innivaló, de a pincér azt mondta hogy csak 1 pohár pezsgő jár, más szállodában alkohol mentes koktélt adnak a kicsiknek (és a felnőtteknek meg alkoholos koktél, ha előre tudom fel se használom a kupont). -ebéd választék hús féleség kevés volt(általában 1-2) (a köret, és a saláta egyéb választék OK.) -esti fürdőzés közben ránk szóltak hogy maradjunk csendben a gyerekekkel, nem üvöltöztek, csak hangosan nevettek...4 éves gyereknek nehéz mondani ha jól érzi magát hogy maradjon csöndben Összességében nem volt rossz, de mivel a vendégkör nagyon nagy része német anyanyelvű nyugdijjas inkább máshova megyünk legközelebb a gyerekekkel ahol több a fiatal.

bdorothea 2015-09-16 21:07

Egy hosszú hétvégét töltöttünk családosan,kisgyerekkel. Az all-inclusive ellátás nem éri el sajnos a 4*. Kissé sablonos és nem túl változatos volt az ebéd és vacsora. Ebédnél kimondottan hiányoltam a leveseket, minden nap volt hideg gyümölcsleves és 1 meleg leves. Hiányoltam a gyereknek a kinti játszóteret. Jó volt viszont a gyerek játszó szoba, de inger szegény a gyerekmedence és baba pancsoló is.

Klaudia Stefankovics 2015-04-28 21:10

Mi a mult hetveget toltottuk el parommal ebben a szallodaban.Az igazat megvallva az all inclusive ellatas erosen a 3* alatt volt.A reggeli meg rendben is lett volna,viszont az ebed es vacsora kisse ,,vegetarianusnak,, tunt,ugyanis a halon es a vega eteleken kivul csak egyfajta husetel volt kinalaton.A sutemenyek paleo tipusuak voltak,ami nem biztos,h.mindenkinek izlik.A szemelyzet kedves volt,veluk teljesen elegedettek voltunk.A szallodabol hianyzott az uszomedence,reggelenkent jolesett volna egy kis uszas. A bukfurdoi Danubius hotelhez viszonyitva ez nagyon gyengebb minoseg. :(

vgabriella31 2013-08-28 07:34

Csodálatos 5 napot töltöttünk Hévizen,a szállodát bátran merem ajánlani, mi maximálisan elégedettek voltunk minden szolgáltatással!

tbarbi 2009-06-26 08:49

Szia Szülinap! Ezt a véletlent..., mi is Szegedről megyünk:) Barbi

tbarbi 2009-06-25 08:19

Szia Szülinap! Én is lefoglaltam a szállást július utolsó hetére, mi két 5 éves kislánnyal megyünk:) aztán majd beszámolunk az Aqua-ról. Jó pihenést nektek is! Barbi

szülinap 2009-06-24 22:06

Mi voltunk úgymond gyerekbarát szállodában tavaly,Bükfürdőn,hát...,HA mi nem foglaljuk le a gyereket minden másodpercben akkor semmit nem tudott volna csinálni! A gyerekoviban az ovónéni bambán bámulta a mesét,gyerekmedence lábmosó volt,játszószobában szinte csak gyurmázni és rajzolni lehetett!Nagy élmény egy pici gyereknek!!!:-( az egy hét alatt szinte alig láttuk az animátorokat ,úgy voltak vele úgyis a szülő szórakoztatja a gyereket! Tehát szerintem manapság az a gyereknek is való szálloda,ahol jókat tud fürödni a szülőkkel eggyütt,(élménymedence pl) sétálni a környéken jó levegőn, nyugalomban . Nem attól lesz jó egy nyaralás gyerekkel ,hogy háziovóda van,hanem hogy a gyerek a szülőkkel van!!!!

pupi 2009-06-24 15:40

Szia Mariann !Azért írtam ,hogy nem igazán jó ha gyerekkel mentek,mert egyik sem a mai divatos szóval élve "gyerekbarát " szálloda . Én pl.azt nevezem gyerekbarát szállodának ahol van pancsi medence gyermek programok és gyerekovi /Zalakaros Karos spá / Arról én nem tudtam ,hogy az aqua-ban van már gyermek medence. Külömben semmi baj nincs az aquval csak nekem jobban tetszik a másik danubius, én nagy szauna rajongó vagyok és ott van benti szauna és kinti rönk szauna ahol pénteken és vasárnap van szauna show hozzá értő emberkével ami számomra igazi élmény !És szerintem sokkal nagyobb a wellness része. A másik hogy nekünk nincs szükségünk all inclusive ellátásra mert nagyon keveset eszünk, és úgy tudom ez a szálloda ezt az étkezési formát nyújtja . Ha Fekete László lenne a férjem meg érné! Na szóval ha van gyermek medence , nyugodtan válasszátok az aqua-t mert nincs vele gond.!! Ott is a vendég az első!!! Üdv: Pupi

mannyan 2009-06-24 12:15

Szia Pupi, Igen egy két éves gyerekkel mennénk, az aqua-t néztem mert ott azt irják van gyermek pancsoló medence is. Miért nem ajánlod gyerekkel? Még azt kérdezném meg miért a spa a jobb, az aqua-val mi a baj? Köszi a segitséget! Mariann

tbarbi 2009-06-24 08:39

Szia Mariann! Először is köszi a Hotel Szinbádról az infót. Nézgélődtem a neten és közben én is a Hévíz spa resort hotel aqua mellett döntöttem, a honlapjuk alapján elég gyerekbarátnak tűnik, gyerekmedence, játszótér stb. Esetleg ha van valakinek infója a fenti szállodáról én is szívesen veszem ( két gyerekkel mennénk). Szép napot mindenkinek!

szülinap 2009-05-23 15:43

Járt valaki kisgyerekkel a Danubius szállodában(aqua _-s) all inclusive ellátással? Milyen a játszótere és a medencék?

piccola 2009-02-22 16:24

Közel 20 éve járunk az ebbe a szállodába.A következő észrevételeim lennének:Hévíz külterületén a Rogner Hotel van nem az Aqua.Nem a táblával jelzett DIÉTÁS sütiket kóstoltátok végig?Tényleg rossz ízük van.A többi süti finom,szerintünk.Az ételek minőségét 1-2 nap tartózkodás után nehéz megítélni.Beszéltünk német ,több éve visszatérő vendégekkel,ők nagyon elégedettek voltak.(2-3 hetes tartózkodási idő).Persze hibátlan ellátás nincs!A portásoktól tudjuk,hogy a vendégkör 70%-a törzsvendég!Azért ez sokat elárul a szállodáról,nem?

Tim1 2009-01-27 18:27

Köszönöm a sok infót. Így a Hotel kapitány mellett döntünk. Majd megírom tapasztalatainkat.

akosz.akosz 2009-01-27 14:00

A gyógyvizes medencében kényelmesen elfértünk hiszen nem egyszerre használja a vendégsereg. Talán, hogy érzékeltessem 30-40 főt kényelmesen elbirt. Az élménymedence egyik fele bent van a másik fele kinyulik a szabadba, de a benti hőfok is csak párpercig élvezhető hiszen 28-30 fokos vizzel van feltöltve. Uszásra nem alkalmas hiszen nagyon sekély legfeljebb 3-4 tempó jobbra-balra. Üldögélni benne pedig nem ajánlatos még a fuvókák kedvéért sem. Barátaink a szálloda testvérét a Danubius Spa Resort Hévizt dicsérték nagyon. Az all.incl. ellátás pedig felesleges elég a félpanzió /ott az van/

Tim1 2009-01-27 10:15

akosz köszönöm a véleményt. Nagyon zsúfolt a hotel wellnes részlege? Mit jelent, hogy akadozik az all. incl. ellátás? Előre is köszönöm a választ.

akosz.akosz 2009-01-26 21:45

Mi voltunk ebben a szállodában most januárban. A szálloda inkább Héviz külterületén helyezkedik el kb. 20 perc sétára a központtól.Április óta All.incl. ellátás van, ami kissé döcögve müködik. Az első benyomás mikor belépsz összességében melegséget áraszt. A szobák kényelmesek és tiszták a fürdőszoba szintén bár jobban örültünk volna ha kád helyett zuhanyfülke van. Az épület 7 emeletes, a hatodik és hetedik emelet dohányzó a többi szint nem. Ez igy helyes. A fürdő részleg tágas és kényelmes bár a medencék sokkal nagyobbnak mutatnak a képen mint amilyen a valóságban.Vonatkozik ez főleg az élménymedencére, aminek a hőfoka /most télen/ lehetne 2-3 fokkal melegebb. Minden étkezés svédasztalos rendszerben müködik. A reggeli rendben is volt de az ebéd egyes ételei a vacsoránál ismét megjelentek/a levesek rendszeresen/ de a főételek közül is láttunk viszont vagy változatlan formában vagy kicsit átalakitva. A vacsoránál sajnos csak kifejezetten száraz bort kinálnak /sört is és ásványvizet/ jó lett volna ha félszáraz vagy félédes borok is lettek volna. A sütemény kinálatukkal szinte minden vendég elégedetlen volt izetlen és kissé száraz. A pincérek fantasztikusan kedvesek és ugyanez modható el a takaritó személyzetről is. A recepcióról most inkább nem nyilatkozom lehet, hogy csak kifogtuk és valószinü nem is lenne mindenkire igaz. Tulajdonképpen jól éreztük magunkat. Nem messze van a Danubius Héviz /testvére/ ismerőseink ott voltak és nagyon dicsérték. Ami nem mellékes ennek a szállodának van uszómedencéje is/fedett/. Ugy gondolom legközelebb ezt fogjuk kiválasztani.Árban pedig ugyan ott van. Jó pihenést. Ird meg, hogy végüs is melyiket választottátok és mi a benyomásod.

Tim1 2009-01-26 18:27

Érdeklődnék, hogy ki járt már a Hévizi Danubius Health Spa Resort Aqua-ba? Tapasztalatok? Nem tudunk dönteni, hogy ide vagy a Sümegi Kapitány hotelbe menjünk-e?

akosz.akosz 2009-01-03 16:36

Hévizre készülünk a 4 csillagos all.inclusive ellátsu Danubius Aquába. Kérem aki már járt ott sziveskedjen tájékoztatni a tapasztalatokról. Köszönöm

Ignáczné 2008-06-24 12:40

Volt már valaki üdülni idén ebben a szállodában? Kérem írja le véleményét.

Oldalak:
12

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam