Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123

fEva91 2017-11-06 15:39

Csak jót tudunk mondani a szállodáról és a wellness részlegéről is. Mindennel megvoltunk elégedve. Rendkívül finomak az ételek és nagyon tiszták a szobák, segítőkész a személyzet!

vjanos63 2017-04-13 12:31

Mi a kültéri termál medence miatt választottuk a szállodát, ami sajnos nem működött, de ez csak odaérkezésünkkor derült ki, pedig még személyesen is beszéltem a szállodával foglalás után. Ezt elfelejtették megemlíteni, pedig utolsó pillanatban foglaltuk a szobát. Egyébként mindennel elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat.

kkatalin298 2017-04-13 07:42

Három éjszakát töltöttünk a szállodába, mindennel meg voltunk elégedve, tiszta, kulturált,udvarias személyzet ,bőséges ételválaszték, jó Wellness részleg . Mindenkinek ajánlani tudom.

kgyula5 2017-04-11 06:34

Utazás előtti este derült ki, hogy a szálloda kültéri gyógymedencéje felújítás miatt nem üzemel. Privát infóban kaptam a hírt, a szálloda semmit nem közölt, sem a honlapján, sem levélben. Azonnal lemondtam az utazást, bár nagyon sok szervezési kellemetlenségekkel járt. Ígéretet kaptam a szállodától, hogy egy későbbi időpontban igénybe vehetem az utazást, nem vész el a befizetett előleg. Ennyire futotta a szállodától. Minősíthetetlen értékesítési munka.

bodrizsu@citromail.hu 2016-06-14 20:24

Férjemmel együtt 3napot töltöttünk a Béke Hotelben. Néhány éve már jártunk itt. Örömmel tapasztaltuk, hogy semmi sem változott: rendkívül udvarias személyzet, különleges és finom ételek, szuper wellness. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönjük a hotel minden dolgozójának!

ignaczjulcsi 2016-06-13 21:17

A wellness-t külső vendégként már próbáltuk,de most alkalmunk volt a szállodát is megismerni a Wellness Bonus Club csomaggal.Mindenről pozitív véleményt tudunk írni, igazi hétvégi pihenés! Gratulálunk a szálloda minden dolgozójának, további "teltházas" turnusokat kívánunk!

tkatalin96 2016-06-13 18:22

Többször jártam már a hotelban.Most az akciós hétvégén is kellemesen tudtam pihenni. Mindennel meg voltam elégedve. A személyzet udvarias, segítőkész. Amikor tehetem, újra ellátogatok a szállodába.

bandrea269 2016-06-13 16:55

Fényképet nem tudok küldeni, mert elfelejtettünk a wellnessbe levinni a telefont. Viszont leírnék pár véleményt: + a wellness részleg minden igényt kielégítő - a szakácsok fantasztikusak, mert nagyon finom a reggeli és a vacsoráról már nem is beszélek - a vacsoránál első este már 18.25-kor elfogyott a vadas marha és nem is volt pótlás ( kérdésem: a később jövőket már nem illeti meg ugyanaz a szolgáltatás?) + a recepciósok nagyon kedvesek, segítőkészek - ha a szoba a lifthez közel van. akkor reggel 6.30-tól már nincs nyugalom - a szobaasszony annak ellenére bejön a szobába, hogy ki van téve a "ne zavarjanak" tábla

kcsilla80 2016-06-13 07:51

Családommal imádjuk Hajdúszoboszlót! Már sokadjára voltunk a Békében, olyan mintha "hazajárnánk". Mindig tisztaság, kedvesség, vár minket. A konyhájuk pedig egyszerűen szuper. Ilyen finom ételeket, és ilyen választékkal ritkán kap az ember más szállodákban. Köszönjük a hétvégét, megyünk máskor is.

Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke
tzsuzsanna44 2016-03-16 09:27

Hajdúszoboszló a "szerelmem". Sokszor voltam már Szoboszlón, a Béke Hotelben is, mert ha igazi kikapcsolódásra, fantasztikus konyhára és kényeztetésre vágyom, akkor csak a Békébe megyek. Sok helyen szálltam már meg, de nekem ez a leg....! A Welnes részlegben a hagyomány és a modern jelen egyaránt megtalálható, minden igényt kielégít! Az csak egy apró részlet, hogy a személytzet napjában többször jó pihenést és egészségére váljon kívánsággal köszönt, ami nagyon jól esik az embernek. Mindenkinek ajánlom ha igazán jót akar magának!

Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke
gkatalin90 2016-03-11 22:25

Először jártunk Hajdúszoboszlón, a Hunguest Hotel Béke szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, a kiszolgálás tökéletes volt. A személyzet rendkívül kedves, az ételek finomak és bőségesek. A szálloda saját fürdője a pihenésre, gyógyulásra és kikapcsolódásra tökéletes választás. A tisztaság és minőség minden szempontból tökéletes. Ha wellnessről van szó, a Hotel Béke a tökéletes!

gkatalin90 2016-03-11 22:09

Először voltunk Hajdúszoboszlón, a Hunguest Hotel Béke szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, a kiszolgálás tökéletes volt. A személyzet rendkívül kedves, az ételek finomak és bőségesek. A szálloda saját fürdője a pihenésre, gyógyulásra és kikapcsolódásra tökéletes választás. A tisztaság és a minőség minden szempontból tökéletes. Ha wellnessről van szó, a Hotel Béke a tökéletes!

Hunguest Hotel Béke
cpeter26 2016-03-11 13:54

Nagyon kellemes 2 napot toltottunk el, szep volt, jo volt minden, varjuk hogy ujra ott lehessunk.

Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke
cmaria31 2016-03-11 12:14

Másodszor töltöttünk el egy nagyszerü hétvégét a Béke hotelben barátokkal.Pihenni,lazítani a legmegfelelöbb hely.Ízletes,nagyon finom és bőséges ételekkel,kedves kiszolgálással kényeztetnek.Bárkinek ajánlani tudom.

tferencnE21 2016-03-10 22:22

Sajnos itthon hagytuk a gépet, így nincsenek fényképek. Jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon kedves volt, az ételek finomak voltak. Ami nagyon zavaró volt, a két légterű szobák között nem volt ajtó, mivel két gyerekkel mentünk így az esti tévézés lehetetlen volt. Mellesleg nagyon kevés magyar nyelvű csatorna volt. Azt hiszem legközelebb másik hotelt fogunk kipróbálni.

Hunguest Hotel Béke
ZitaJulye 2016-03-10 15:58

Nagyon kellemes hétvége volt, teljes kikapcsolódással... GYEK AITO

Hunguest Hotel Béke
tildiko94 2016-03-09 14:38

Nőnapi lazítás GYEK AITO 2016.

bistvan251 2016-03-09 11:48

Többször töltöttük már a Hotel Békében a hétvégéket, a hotel személyzete nagyon kedves volt, bármilyen kéréssel fordultunk hozzájuk azonnal segítettek. Az ételek finomak voltak és a kiszolgálás I.osztályú. Köszönjük a csodálatos és pihentető hétvégét.

Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke
vereslaszlo 2016-03-09 01:09

Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mi a hétvégi ajánlatot előtte és utána is 1 nappal meghosszabbítottuk, nem bántuk meg. A szálloda saját fürdője még télen is jól kihasználható, rengeteg élmény elemmel rendelkezik. A nyilvántartása miatt, aki akar még a vacsora után is igénybe veheti. A kényelmet szolgálja még a 2 szauna részlege, sókamrája is. Akinek orvosi ellátásra, kezelésre van szüksége, annak is minden feltétele adott. De a városban is érdemes a fürdőzések közt kisétálni, minden rendezett és vendég centrikus.

Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke Hunguest Hotel Béke
eszaboné 2016-03-08 22:43

A Béke Hotelbe már lassan egy évtizede vagyunk visszatérő vendégek. Az eltelt időszak alatt minden alkalommal maximálisan elégedettek voltunk a szállással, a félpanziós ellátás bőségével és a külső és belső medencékkel és az ingyenes szauna és aromakabin használattal. Nagyon köszönjük mikor akciók keretében a magyar pénztárcához is megfelelő áron tudunk itt pihenni. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

Oldalak:
123

x WellnessHétvége