Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

Hunguest Hotel Aqua-Sol Hunguest Hotel Aqua-Sol
tkrisztina99 2015-06-23 07:30

Fantasztikus hotel,minden szuper kiváló volt,egy gond volt,hogy hazajöttünk :) Alig várom,hogy újra menjünk!Gyerekek is imádták!!

Hunguest Hotel Aqua-Sol
sjozsefne65 2015-02-19 19:38

kivallo az ellátás, a fogadtatás.az ételek mennyisége és minosege is kiváló volt.felejthetetlen napokat töltöttünk.

slaszlone24 2009-04-14 17:16

Szia Rozsa! Köszi a véleményt, mivel az a terület számunkra még fehér folt, majd arra vesszük az irányt, megnyugtattál. Cika

Rozsa 2009-04-12 21:35

Szia Cika, itt jó helyen jársz... :-) az Aqua Sol nagyon szép, és össze van épitve a gyógyfürdővel. Nem tudom most az árak hogyan vannak, de Hajdúszoboszlóra érdemes elmenni. A szálloda a főuton van ,és este klassz mozgalmas élet vár. Anyukám volt ott, és jobban tetszett neki mint a Galyatető. Sajna a hotel saját medencéjére már nem is emlékszik... :-) de tetszett neki. Én a Silverben voltam. saját termál medencéje van... és kitünő a kaja.. Az Apollo most nyitott, ott viszont jó akciós árak vannak. A Last minute oldalon keresd.. hajrá..

tveronika5 2008-10-15 15:33

Érdeklődni szeretnék, hogy járt-e már ott valaki? Tapasztalatok érdekelnének. Október.23-i hosszú hétvégére van foglalásunk.

További információk:   Hajdúszoboszló  Nyaralás üdülési csekkel   Hajdúszoboszló Üdülési csekk elfogadó hely  
Hajdúszoboszló Akciós árak   Hajdúszoboszló szállodák  Hajdúszoboszló szállás   Hajdúszoboszló wellness hétvége  Last minute wellness   Hajdúszoboszló  Belföldi utazás  Hajdúszoboszló szállás

Hajdúszoboszló gyógyfürdő - HungaroSPA - strand, élményfürdő nyaralás wellness Hajdúszoboszlón Hajdúszoboszló gyógyfürdő - HungaroSPA - strand, élményfürdő nyaralás wellness Hajdúszoboszlón Hajdúszoboszló gyógyfürdő - HungaroSPA - strand, élményfürdő nyaralás wellness Hajdúszoboszlón

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam