Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12

kistvan314 2016-10-24 18:05

Egy kellemes hétvégét töltöttünk el itt .Kellemes és tiszta környezet , barátságos és készséges személyzet , nagyon udvariasak . Az ételek kiválóak bő választékkal .Ajánlani tudom mindenkinek .

Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel
nerika23 2016-01-04 19:52

Karácsonyi pihenésünket a Hotel Erkelben töltöttük Gyulán. Teljes mértékben meg voltunk elégedve a szállodával, kényelmes , minden igényt kielégítő volt. A személyzet kedves, szolgálatkész és udvarias. Nagyon jól éreztük magunkat!

Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel
nerika23 2016-01-04 19:49

Karácsonyi pihenésünket a Hotel Erkelben töltöttük Gyulán. Teljes mértékben meg voltunk elégedve a szállodával, kényelmes , minden igényt kielégítő volt. A személyzet kedves, szolgálatkész és udvarias. Nagyon jól éreztük magunkat!

Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel Hunguest Hotel Erkel
séberf 2015-11-16 14:46

A párommal 4 napot töltöttünk itt.Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a szobák tiszták az ételek finomak.A gyógyvíz kitűnő.Mindenkinek csak ajánlani tudom.

dangelika4 2015-06-29 08:50

A szálloda szép tiszta, a személyzet kedves, a fürdő is nagyon szép. 4 napig maradtunk 2 gyerekkel. A recepciós kicsit béna volt, mert előre szóltam, hogy szeretnénk az utolsó napon is maradni fürdeni mit kell tennünk? Azt hajtogatta, hogy ő nem tud gyerekjegyet adni és a végén elvette az óráinkat, amiről kiderült, hogy nem kellett volna leadnunk, mert így ki kellett mennünk külön a fürdőbe megvenni a jegyeket (esett az eső fújt a szél, annyira nem örültönk). Elkérték a köntöseinket is (3 x küldtek fela 6.-ra a szobába köntösügyben ez liftezéssel együtt 20 perc volt, mert mindenki akkor csekkolt ki és sokáig kellett várni. Először csak a köntösért küldtek, majd kiderült, hogy törölközőt is le kellett volna hoznom, majd nem jó színű törölközőket hoztam le és megint visszaküldtek, jó hogy a minibár tartalmát nem kellett lehoznom, hogy ellenőrizzék nem ittunk e valamit) majd később kiderült, hogy a köntösöket nem is kellett volna leadnunk csak mikor a fürdőből távoztunk és a parkolóban is maradhattunk volna a fürdőzés ideje alatt, csak nem mondták. Ezt a kis kört leszámítva minden szép és jó volt.

vibolya13 2015-01-02 19:20

2014 december 27-30 között voltam a szállodában. Nekem gondom volt a fűtéssel kétszer szóltam,gyorsan jöttek és megcsinálták. Az étkezésre is sajnos van megjegyzésem.Kérdeztem ,hogy lehetséges lenne több zöldség és erre a válasz , hogy nincs a menüben. Svédasztalos az szerintem nem menü.Hiányoltam paprikát,paradicsomot,retek,brokkoli,padlizsán,cukkini,gomba,karfiol stb.. A sportolási lehetőségnél is volt gondom,futópad,evezőpad,bicikli. A személyzet az csillagos ötös,tiszta rendezett a szálloda.

Hunguest Hotel Erkel
dedina16 2014-12-06 19:56

Csodálatos négy napot töltöttünk a Hunguest Hotel Erkelben. A szálloda gyönyörű. A Dürer szárnyban foglaltunk 3 éjszakára. A szoba nagyon szép és tiszta. A szálloda nagy előnye, hogy közvetlen átjárás van a gyulai Várfürdőbe és az Aquapalotába. De a szállodai wellness szolgáltatás is tökéletes. A személyzet nagyon kedves. Az ételválaszték bőséges és nagyon nagyon finom. Folyamatosan töltötték fel az ételeket, a desszerteket. Még az utolsó percekben is! Köszönjük az élményeket és az előre megbeszélt születésnapi üdvözlőüzenetet is :) Még visszatérünk!

Hunguest Hotel Erkel
vimre37 2014-11-18 11:13

Leírhatatlanul gyönyörű a hotel, a környezet, nem utolsó sorban színvonalas, kedves személyzettel és pazar ételválasztékkal. Köszönjük Mégegyszer!

Hunguest Hotel Erkel
vimre37 2014-11-18 10:41

A hotel gyönyörű, a személyzet és a svédasztalos ételválaszték perfektly volt,mindenképpen vissza kell menni.

vimre37 2014-11-18 09:30

Az Erkel hotel gyönyörű és abszolút gyerekbarát , valamint a személyzet is perfektly.

fsandorne13 2014-11-14 00:32

Nagyon jól éreztük magunkat. Sajnos kevés volt az erre szánt napunk. A Hotel Durer szárnyában a szoba elegáns tiszta. Az ellátás szuper. Az új aqua palota élményt nyújt felnőtteknek ás gyerekeknek egyaránt. Már alig várom, hogy ismét eljöjjünk ! Még az idő is kedvezett nekünk. Szép szülinapot töltöttünk el.

vzoltan105 2014-06-24 10:17

A szoba, az ételválaszték és a kiszolgálás is szuper volt. Szép a környezet is (ottlétünkkor volt a múzeumok éjszakája többek közt a várban is, ami tovább bővítette az élményt). Külön tetszett a hotel saját wellness részlege, ami a várfürdő és aqua palota mellett is tud érvényesülni (nem volt tömeg, kedves vendéglátók, igényes kivitelezés kiváló felszereléssel). Köszönünk mindent! Ami még jó lett volna, ha az aqua palotával lett volna olyan megegyezése/szerződése a hotelnek, hogy pl. a vízi bárban a számlát a szobára lehet írni.

Hotel Erkel Gyula  Hotel Erkel Akciók,    Hotel Erkel vendég vélemények    Gyula wellness szállodák

kildiko170 2014-06-16 11:19

Edesanyam 60-ik szuletesnapjat unnepeltuk az Erkel Hotel Durer szarnyban...ez volt az en ajandekom szamara,ami nagyon jo valasztas volt...felejthetetlen 2 napot toltottunk el,csodalatos volt minden. Ertekeles:csillagos otos.

kreka24 2013-12-19 01:52

Bár az utunk Gyulára nem volt zökkenőmentes (vasúti biztosítóberendezés hiba miatt 2 órával később érkeztünk a tervezettnél), de a Gyulán töltött 3 nap/2 éjszaka akciós kombináció mindenért kárpótolt bennünket. - A hotel: szállásunk az Erkel Hotel Dürer szárnyában volt. A szálloda tiszta, csillog-villog, nem tudom, mikor újították fel, de kifogástalan és modern az egész. - A személyzet: rendkívül kedves, figyelmes, segítőkész, mosolygós. - Az étkezés: a választék rendben volt, a minőséggel nem volt gond. A felszolgálók tökéletesek, barátságosak, tisztelettudóak, figyelmesek, egyszerűen élmény volt enni. (Az - egyébként diszkréten szóló - karácsonyi zene néha az idegeimre ment, de azt hiszem, bennem van a hiba. :D) - Extra szolgáltatások: -- A wellness részleg tökéletes, nagyon tiszta, higiénikus, van két infra-szauna kabin, finn-szauna, gőzfürdő, pezsgőmedence, rendelkezésre áll ivásra ásványvíz, szauna-lepedő. Sajnos külön masszázs-szolgáltatások egy része nem volt elérhető (pont a különlegesebbek), amikor ott voltunk, mert az "illetékes" masszőr nem dolgozott éppen. De hát még egy masszőrnek is jár a pihenés. (Azért nagyon sajnáltam.) Kiemelném az ágyneműk, szobai törülközők, wellness törülözők és használatra kapott köntös isteni illatát. :) -- Díjmentesen a nap 24 órájában elérhető volt a konditerem, jól felszerelt, tiszta, a készülékek leírásával, használati útmutatójával ellátott. Ha valakinek mégis segítségre volt szüksége, azonnal rendelkezésre álltak a wellness részleg kollégái. - Extra: Bár a szobát 10 óráig szabály szerint el kell hagyni (ez azért elég riasztóan korán van), mégis lehetséges - foglaltság függvényében - a hosszabbítás: elutazásunk napján díjmentesen 14h-ig maradhattunk a szobában. Esetleg tovább is lehetséges, azért azonban külön fizetni kell. - Gyula: csodás, barátságos kis város, készséges és segítőkész emberekkel. -- A Vár szépen karban tartott, szabadon lehet böngészni, nézelődni benne, nem irányítanak, nem sürgetnek, a kiállítások érdekesek. Probléma lehet, hogy aki nem meri esetleg végigpróbálgatni, hogy melyik ajtó mögött van valami érdekesség, az esetleg lemarad valamiről, mert kiírva nincs az egyes ajtókra semmi. Lehet, hogy van "térképes eligazító" a vár termeiről, de nem találkoztunk vele (talán a belépőhöz érdemes lenne mellékelni). -- A Százéves cukrászda egy muszáj-látni- és kóstolnivaló. Nem olcsó, de csodás környezet és nagyon finom sütemények! (A kreol-tortát és a százéves tortát tudom nagyon-nagyon ajánlani.) -- A várfürdő is élménydús, a szállodából lévő közvetlen átjárás csúcsszuper (éppen a téli hidegben különösen jó, hogy egy papucsban, köntösben át lehet ruccanni). A szállodai szobához két napra járó, korlátlan napi belépést biztosító várfürdő belépőt kaptunk. Éppen készültek az élményfürdő aquapark megnyitására, ezért volt lezárva kinti medence (de annyi egyéb belső medence van, és hideg is volt kint, hogy nem annyira hiányzott nekünk), és a Castello szauna-parkról nincs véleményünk, mert a borsos különbelépő és a díjmentesen igénybevehető szállodai wellness remek színvonala nem indokolta a belépésünket. -- Erkel szülőháza: sajnos nem tudtunk bemenni, mert csak 16 óráig volt nyitva, mi viszont csak fél 4-re értünk oda elutazásunk napján. De a pénztárban dolgozó férfi nagyon segítőkész volt, őszintén elmondta, hogy fél óra alatt nem javasolja a kiállítás megnézését, mert annál érdekesebb és csak kutyafutta lenne az 1000Ft-os belépődíjért. Értékelés: összességében csillagos ötös. Csak ajánlani tudom. Mindenképpen visszatérek majd - már csak az Erkel-ház bepótolása miatt is. :)

trobert19 2013-07-25 08:07

A Munkácsy szárnyban töltöttünk 3 éjszakát egy 1 éves kisgyerekkel. Pozitív: - a konyha és ételek 5* színvonalúak, bő választék, nem volt olyan hogy valami elfogyott - kedves segítőkész személyzet - jó programok (kis vonat a hotel elől indulva, stb.) Negatív: - a szobában nem volt légkondi és délutánra nagyon meleg lett bent - a meleg és a hajnali zajok miatt nem lehetett aludni rendesen (fűnyírás, hajnalig tartó zene, hajnali daruzás stb.)

kgyula5 2013-07-24 07:03

Akciós nyári üdülést választottunk, a 3 helyett 4 éjszakát. A szálloda kifogástalan: RENDKÍVÜL figyelmes és készséges személyzet, szépen felújított, tiszta minden, kiváló és rendkívül széles éttermi választék. A legapróbb dolgokra is figyelnek. Például az étteremben a pici gyermekkel érkezőknek kényelmes, külön rész, ahol jól elfér az etetőszék. Vagy a déli leves- és főzelékmenü. Mi egyszer vettük csak igénybe, de a kisgyermekesek részére ez is nagyszerű szolgáltatás. Tökéletes wellness, a tisztaságra nagyon figyelnek. Nagyszerű dolog az átjárhatóság a Várfürdőbe. (Nem a szállodát minősíti, de az agyonreklámozott nem régen átadott Castello szaunapark hagy kívánnivalót maga után. A külön fizetendő 1.850 Ft-ba nem fér bele, hogy folyamatosan minden szauna üzemeljen, nem fér bele az ivóvíz, nem fér bele a szaunalepedő. Na és ami a legmeglepőbb volt, hogy a sós és a mézes felöntést nem a finn szaunában végezték, hanem a gőzfürdőben, mondván, hogy ez a két felöntés nagyon elpiszkítja a padokat. Tehát a padok időnkénti esetleges cseréje sem fér bele a viszonylag magas külön belépőbe. Kipróbáltuk, de egy alkalom elég volt. A szállodawellness részlege, ha kisebb is, de szolgáltatásban übereli a "szuper" Castellot. Ott van szaunalepedő, van víz, pedig nem kell külön fizetni érte.) Az Erkel Hotelről csak jót mondhatok, egyetlen észrevétel, amin talán ellehetne gondolkozni a vezetőségnek: 3 nappal a menetel előtt foglaltam a szállást. A visszaigazoláson nem volt egyértelmű, hogy a fizetés helyszínen kp vagy bankkártya, vagy pedig felét előre átutalni 8 napon belül. Felhívtam a recepciót, ott nagyon kedvesen jelezték, hogy sajnos előre kell utalni a felét, ez a rendszer. Van, aki nem szeret utalni, ráadásul 1-2 nap volt az utazásig. De ez a kis észrevétel semmit nem von le a minősítésből.

kgyorgy83 2013-02-03 14:57

Akciós napokat töltöttünk az Erkelben. Már az érkezés is pozitív volt, hiszen be sem kellett mutatkozni, a nevünkön szólítottak. A személyzet tudta a dolgát, udvariasak, segítőkészek voltak. Az éttermi szolgáltatások az elvárásnak megfeleltek, talán a "frissensültek" választékát lehetne mind a reggelinél, mind a vacsoránál bővíteni. A minőséggel nem volt baj, igen ízletes volt a konyha, talán a készételek lehettek volna melegebbek. A szoba berendezése, a hőmérséklet kitűnő volt egy rövid tartózkodásra. A wellnes részleg az elvárásainkat teljes mértékben kielégítette, hiszen a leírásnak megfelelt. Miután mi a Hungest láncban "törzsutasnak" számítunk, megállapíthatjuk, hogy az Erkel szálloda mindenben kiemelkedik az általunk eddig megismertek közül. Facit: visszajövünk.

zmarcsi 2012-07-22 16:39

Csak a leges-leg címszó alatt beszélhetek a 4napos wellnessünkről.A fogadás kiváló volt a szállodában,a szobánk az árnak megfelelő.Nagyon szép a várfürdő,minden igényt kielégít.Legalább is a miénket biztosan.A város egyszerűen lenyűgöző,elbűvölt a sokszínűségével,forgatagával.Mindig történik valami,állandó programokkal kényeztettek minket.Az Erkelben isteni finoman főznek,rengeteg étel közül választhattunk.Egyszóval szuper volt a Gyulai kikapcsolódásunk.Köszönjük Hunguest Erkel. Zsigri Marcsi

zsuzsa1962 2012-06-21 07:07

Szeretném tájékoztatni Önöket a Hotel Erkel Dürer szárnyban voltunk egy szót írok Csodálatos volt. Gyula egy nagyon szép kis város az emberek kedvesek,nyugodtak. Az Erkel szállóban minden adott egy csodálatos pihenésre valamint testi és lelki regenerálódásra.A személyzet minden tagja kivétel nélkül aranyos ,kedves,segitőkész az ellátás kitünő.Mindenkinek ajánlom.Én egy nagyon kritikus ember vagyok,de egy minimális hibát sem találtam a szálloda szolgáltatásában.Köszönöm a Welness hétvége csapatának is ezt a tökéletes ajánlatot, Önök segitségével szeretünk utazni.

További ajánlatok:  Gyula szállás -  Hotel Erkel Gyula -  Gyula Erkel Képek - Hotel Erkel vélemények  

tjozsef20 2008-07-19 13:41

Sziasztok ! Már voltam . Az ellátás nagyon jó , kedvesek a kiszolgálók . Tényleg egy folyósó választa el a szállódát a fürdőtől ( egy kapun kell átmenni ahol persze fizetni kell mintha kinntről mennél be a fürdő területére).

Oldalak:
12

x WellnessHétvége