Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

skrisztina262 2017-09-11 06:23

Kényelmes ágyak a szobában, szép kilátás, terasz, szuper wellness részleg, sokféle szauna, finom, bőséges reggeli és vacsora. Jó volt minden, segítőkész volt mindenki. Plusz érdem, hogy nem kell korán elhagyni a szobákat, a távozás napján még van lehetőség délutánig a wellness részlegnen maradni és ehhez minden biztosított - köntös, törölköző, öltöző, zuhanyzó, csomagszoba. Köszönjük a pihentető hétvégét, azt kaptuk, amit vártunk, sőt...!

magnes112 2016-11-16 15:37

Nagyon jól éreztük magunkat,szuper a wellnes.Kitünö az étterem,nagyon kedves a személyzet.Én nagyon szeretek ide jönni, mert csodálatos a kilátás a tóra,gyönyörü a park. Ez nekem igazi pihenés és feltöltödés. Sajnos van egy kellemetlen dolog számomra nagyon kicsi a standart szoba,kényelmetlen,az árához képest. Üdv.Muha Ágnes

Tó Wellness Hotel
konnyuszandi 2015-03-29 05:19

minden nagyon szuper volt :)

Tó Wellness Hotel Tó Wellness Hotel
bjanos155 2015-03-24 07:11

A szálloda újj része nagyon jó , a wellness is nagyon szép . A vezetés helyében. Az étterembe vezető átkötő folyosó belmagassága tényleg nincsen 2 méter. Nincsen szoba szervíz. Köntös, türülköző a szobába volt előkészítve . A félpanziós ellátás I.osztályú volt. Három éjszakát voltunk, de a takarítónő egyszer sem volt a szobánkban. Ezt egy kicsit hiányoltuk.A személyzet nagy része nagyon kedves és segítőkész. Összességében jól éreztük magunkat, elmegyünk máskor is ide.

Ametiszt86 2014-03-18 15:31

A szálloda barátságos, a wellness részleg nagyon tetszett. A vezetés helyében viszont több dolgot másként tennék: -Az étterembe vezető átkötő folyosó belmagassága nincsen 2 méter, így egy magasabb vendég csak meghajolva jut el az étteremig. -Nincsen szoba szervíz: a reggeli kávét a szobánkban szerettük volna elfogyasztani. Mikor ezért letelefonáltam, a recepciós hölgy közölte, hogy nincsen szoba szervíz, de valahogy megoldjuk... Annyiból rendesek voltak, hogy valóban megoldották, de nem kellett volna közölni, hogy nincsen... Szerintem első a vendég kényelme. Amennyiben pedig "plusz" szolgáltatást kér, valószínűleg honorálni is fogja. -Köntöst külön kellett kérni, nem kaptunk bekészítve. Szerintem egy wellness szállodában ezt másként illene kezelni. Összességében jól éreztük magunkat, de ezek az apróság növelik a kedves vendég komfort érzetét!

Tó Wellness Hotel
distvanne30 2013-12-11 19:01

Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. Mindenre gondoltak, semmiben nem szenvedtünk hiányt. Nagyon finom ételeket szolgáltak fel. A fél panzióval bőségesen meg voltunk elégedve. Mi december elején voltunk, nyáron biztosan még több lehetőséget kínálnak a szabadidő hasznos, kellemes eltöltésére. Sok múzeum van a környéken a békés barangolási lehetőségeken túl is.

Tó Wellness Hotel Tó Wellness Hotel Tó Wellness Hotel
klaszlo241 2013-08-17 08:30

Nagyon kellemes napokat töltöttünk el 4 gyerekkel a szállóban. Gyönyörű kilátás minden szobából a tóra. Nagyszerű wellness részleg ahol kicsik és nagyok is megtalálják a maguk szórakozását.Élményelemek szinte állandóan mennek. Tisztaság,kulturált nyugágyak. Egy gond a lift hiánya, mert a II. emeletre már nem vitt fel.

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x