Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12

kattila161 2015-11-06 20:44

Teljesen elégedettek voltunk a vendéglátással a személyzet rendkívül kedves.A medencék optimálisak,nem volt tömeg(őszi szünet utáni hétköznap)Hibátlan szobák remek ételek kíváló hangulat az étteremben élő zenével.2 dolog azonban beárnyékolta a dolgot. 2db bubimentes víz a szobai bárból 1260Ft!!!És az előre nem említett és sehol nem szereplő szervízdíj minden egyes felszolgáláskor 1200Ft/alkalom.Ezt (még ha túl is éltük) nagyon soknak éreztük!Kíváncsi lennék mennyit kaptak ebből az amúgy gyors és kedves pincérek. Mindezek ellenére nagyon jól éreztük magunkat.Köszönjük!

trefter 2015-11-01 19:19

Luxus superior szobát foglaltunk 3 napra.A szoba szép és tágas a bőrkanapé nem lelakott.Az ágy nem összetolt szimpla ágyak hanem rendes franciaágy.Szép tisztaság volt úgy a szállodában , mint a szobában is. Kaptunk tea és gyümölcskosár bekészítést.A személyzet nagyon kedves,segítőkész. Az éttermi rész tágas és kulturált.Az ételek finomak.A húsevők és a vegetáriánusok sem maradnak éhen.A pincérek gyorsak, kedvesek.Kiváló,hogy este sokáig lehet vacsorázni és akkor is olyan választék található mintha akkor indult volna a konyha.A vacsora közbeni élőzene nagyon kellemes volt. A wellness részleg is kitűnő.Televolt a szálloda, de a wellnessben így is jutott hely mindenkinek, nem volt zsúfoltság és a víz is jó volt. Kicsit zavaró volt az emberektől a megrögzött pihenőágy foglalási mánia, még az is két ágyat foglalt aki egy percet nem volt szárazon, de ez inkább a vendégek hozzá állásának a hibája.Mi nagyon jól éreztük magunkat, és bátran merjük ajánlani a szállodát másoknak is. Mi biztos visszamegyünk még. Köszönjük.

dgizella7 2015-05-12 16:26

Nagyon jol ereztuk magunkat!minden tokeletes volt!

fannifan 2015-04-08 11:57

A szálloda nagyon szép a személyzet kedves, az étterem kiváló. A wellness is jó. Az árak eléggé magasak. A bárban a sajtburgerben nem volt sajt a men dan salátában pedig nem volt szardellapaszta ahogy az étlapon szerepelt. A szoba nagyon szép volt és tágas.A sarokban viszont egy szép pókháló volt, a függöny szakadt volt. Ezek az apróságok azonban nem rontották el a hétvégénket.A gyerekeknek volt ajándék húsvétra, a tojás keresés viszont nem volt a legjobb van akinek egy sem jutott, más gyerek táskaszámra talált.Akinek nem jutott kapott egy szemet. A személyzet kitűnő! Vné 236-os szoba

Mendan Hotel Zalakaros   Mendan hotel Akciók   Mendan Hotel Vélemények

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
klaura6 2015-03-22 21:36

Életem legcsodálatosabb hétvégéje volt!

lgabor50 2014-12-31 07:40

Minden megfelelő.

lgabor50 2014-12-31 07:40

Minden megfelelő.

Azoltan40 2014-10-17 05:39

Üdv! olavastam néhány korábbi hozzázólást nagyjából a + és - részekkel egyetértek és mivel jobbára a + részek szerepelnek ezért azt nem erősíteném tovább. amit szeretnék jelezni: - a net sebesség valóban szegényes szolgáltatás - a reggeli választék az egy köepes 3* hotellel = - az éttermi ital árak magassabb minőségű EU hotel árakkal "versenyképesek" :( sok sikert a kijavításhoz! Üdv!

pmiklosne3 2014-10-09 12:29

2014. okt. 3-5-ig töltöttünk egy kellemes hétvégét a zalakarosi MenDan Magic Spa & Wellness Hotelben. Családi, két hálószobás apartman szobában. Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves, udvarias, segítőkész személyzettel találkoztunk. A szálloda nagyon kulturált, tiszta, igényes. A szoba ízléses berendezése és kényelme nem hagy kívánni valót maga után. A vizes rész lenyűgöző volt. Nem csak szép, de szinte minden igényt kielégítő. Sokáig működő jakuzzi, különféle élményelemek, háromféle hőfokú medence, lehetőség úszásra is. Élményzuhanyok, szaunák (gyakori felöntéssel), vízi torna, táncos műsorok... A thai masszázs is hatékony volt. Az étterem tágas, finomak voltak az ételek, elegendő választékkal, igényes műsorokkal, élőzenével. Egyedi bútorok találhatók a szálloda egész területén, amelyek színben is jól harmonizálnak egymással. Talán helyenként kissé túldíszített, zsúfolt a hotel, de ez semmit nem von le az értékeiből. Mindent összevetve, bátran tudom ajánlani mindenkinek, aki igényes, kellemes kikapcsolódásra vágyik.

ktamas101 2014-09-02 13:00

Másodszor jártunk ott, a személyzet készséges és kedves, finomak az ételek, minden este van élő zene a vacsorához. Nagyon ajánlott!

kpal26 2014-05-22 15:23

Feleségemmel érkeztünk egy kis pihenésre. Junior suite szobát tudtunk foglalni, mert már csak az volt szabad. A leírásokban mindenhol azt írják, hogy ehhez a szobához fürdőkád van zuhanyzóval vagy csak kád. Ennek ellenére a mi szobánkban csak zuhanyzó volt. A rozsdamentes lemezből készült mosdó nem valami szép az amúgy elég igényes fürdőszobában. A tapéta meglehetősen ódivatú és több helyen látszanak a falat díszítő képek cseréjéről tanúskodó régi lyukak. A szobában a tv valóban lapos, de nem plazma az biztos és az asztalon hagyott tájékoztató szerint központilag beállított csatornakiosztás ellenére a képminőség csapnivaló, már-már élvezhetetlen, de nem tévézni mentünk, ezért különösképpen nem zavart. Az ágy nem volt kifeküdve ami plusz pont, de a matrac nagyon puha, a második éjszaka után már éreztem a hátamon. Az ételekkel teljes mértékben meg voltunk elégedve, bár az italok árát kicsit sokalltam, illetve hiányoltam az asztalról egy kancsó vizet. Ezzel kvázi rá van kényszerítve az ember a drága italok megvásárlására. A wellness részleget szerintem már a tervezéskor nagyon elrontották, mert a víz az élmény medencében is 150 cm és még elég hideg is, nem is nagyon volt benne senki a két nap alatt. Egy kisiskolás korú gyerek abszolút nem tudja élvezni, mert túl mély neki. A 80 cm-es medencére meg ki van írva, hogy 12 éven felülieknek. Tehát egy 10 éves gyerek vagy tempózik egész nap vagy nem fürdik.

kovacscs73 2014-05-21 20:31

A MenDan egy nagyon jó szálloda. A szobák alapjába véve nagyon szépek, kényelmesek és hatalmasak, egy két apró felújítás azonban ráfér mert a karnis egy része le volt szakadva ill. a tapéta pár helyen szakadt volt. A fürdőrészleg is nagyon jó volt, bár az alsó hideg vizes medence nagyon hideg volt, három embernél több nem is tartózkodott bent de inkább senki, ennyi erővel nem is kéne feltölteni. Az étel sem volt rossz, ez a része rendben volt. Az italt azt viszont horror áron adták, 0,7 liter ásványvíz 800 Ft, 0,5 liter sör 1190 Ft, 2 dl Cola 550 Ft, sajnos ebből a szempontból nem magyar barát szálloda, mondhatnám, felháborító... Összességében nem volt rossz, kislányomnak nagyon tetszett az éjszakai fürdőzés discoval, élete legszebb napja volt. Minden pozitívum ellenére nem leszek egy visszatérő vendég.

jtoth59 2014-05-20 22:03

A szálloda hozza ami a négy csillagtól elvárható. A környezet csodálatos,a hallban a növények nagyon szépek. Az étterem hatalmas, nem gond asztalt találni még akkor sem, ha mindenki egyszerre akar enni. Egyszer sem találkoztam kifogyott étellel, ez az első ilyen esetem, pedig már sok helyen jártam. Kellemes meglepetés a látványkonyhában grillezett húsok illetve reggelinél a frissen készített különféle tojás ételek. Esküszöm én nem tudok jobbat csinálni. A vacsorához ajánlott italoknak megkérik az árát,de ez annyira nem lepett meg, más szállodákban is hasonló volt. A bor választék kitűnő. A szoba rendben volt, semmi extra de jó minőségű. A wellness részleg épületen belül a legjobb, amit eddig eben a kategóriában láttam. Ez volt az első alkalom, amikor egyszerre 3 óránál többet töltöttem a wellnessben, konkrétan 12-t és nem úntam meg. Ebben nagy szerepe volt Tibinek, aki egészen kiváló szauna szeánszokat vezetett, minden órában megjelenve. Jól mutaja az érdeklődést, hogy a szaunában, ahol 15 ember fért el kényelmesen egy alkalommal még 27-en is voltunk. Fenomenális, aki szereti a szaunát nem szabad kihagynia. Ha másért nem, de ezért mindenképpen el kell menni. Sok jó szaunázásban volt már részem, de ez kiemelkedik mind közül. Kültéri medence ugyan nincs, de a rossz idő miatt nem is hiányzott. Nagyon élveztem a hidegvizes medencét, szerintem olyan 25-26 fokos lehetett. Két szauna közötti fél órában ideális volt úszásra. Ha külső medencére van igény, a szálloda hátsó ajtajától nincs 100 méterre a fürdő bejárata, bár azért külön fizetni kell. A szálloda mellett van kerékpár bérlési lehetőség, mi a rossz idő miatt nem használtuk ki, de kiváló túra lehetőségeket kínáltak. Ha legközelebb megyek tutira leterek 40km-t a Kisbalaton körül. Csak hogy valami negatívumot is mondjak, az internet sebessége az pocsék volt, a tabletem 0,5 MBit/sec letöltési sebességet mért, e-mailt alig lehetett letölteni, szörfözésre alkalmatlan volt, inkább mobil netet használtam, bár az is igaz, hogy az egyéb szórakozási lehetőségek mellett azért a netre sok szükség nem volt. Még egy rossz pont, hogy az első reggelinél egy fél tojás héjat találtam a rántottámban. Ilyenre kevéssé vagyok érzékeny, mindenki hibázhat, de azért fontosnak tartom megosztani. Ettől a rántotta még jó volt és túl is éltem. Szóval ezt a szállodát egyszer ki kell próbálni. Ha meg kedvezményt is adnak, akkor bűn kihagyni, az ár érték arány verhetetlen volt. A két negatív megjegyzés ellenére 10-ből 10 pont, csak ajánlani tudom. Ja, és biztos, hogy visszamegyek.

TAdrienn 2014-05-20 20:35

Először jártunk Zalakaroson is , így a ManDan hotelben is . Nagyon jól éreztük magunkat a párommal ! Pozitívumok : Kellemesen csalódtunk a szobában , mi nagyon elégedettek voltunk a tetőtéri szobánkkal , számunkra fel sem tűnt, hogy ez lenne a legegyszerűbb szoba típus = classic , nálunk nem volt semmi kopott a szobában ! A személyzet nagyon udvarias volt minden részlegen .A tisztasággal sem volt semmi probléma ! Az ételek számomra kitűnőek voltak , nagyon bőséges választék volt , folyamatossan töltötték újra az ételeket , jó volt a látványkonyha is a reggelinél ! Kellemes a wellness részleg , a szaunák is kitűnőek ! Jó volt a szombat esti fényvarázs party , a hastáncos lányok műsora kellemes élményt nyújtott ! Negatívum : a sodrómedence vize nagyon hideg volt pénteken és szombaton , vasárnap már 1-2-fokkal melegebb lett - hamarabb kellett volna szólni a recepción e miatt ... Hiányzik nagyon egy kinti medence rész , egész nap bennt lenni nem jó , ha szép idő van kissé rossz egy idő után...főleg ha valaki több napra megy ide . Kisgyerekeseknek nem igazán ajánlom , mi nem mennénk ide a gyerekeinkkel , mert a termálvizesbe 14 éven aluli nem mehet be ( figyeli az úszómester), a sodrósmedence hideg és 150 cm mély , marad egy medence , de az is mély és ott volt szinte mindenki , mert abban vannak az élmény elemek , pezsgőfürdő...így nehezen pancsolhatnak gondtalanul a gyerekek . Igaz van egy kis gyerek medence is , de az a sarokba van eldugva , max.6 éves korig ajánlom , mert pici a vize . Az étterem ital lapjának árai a német vendégek pénztárcájához vannak szabva ! Vicc , hogy egy korsó csapolt sör 950-1150 Ft , ill. 1 dl(!) bor 600-1000 Ft . Összességében NAGYON jó választás volt egy hétvégére !

mixiati 2014-05-20 17:58

Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda nagyon kellemes gyerekbarát és a személyzet nagyon segítőkész és kedves. A wellness részleg medencéi mind elég mélyek ezért kislányom (7 éves) ugyan nagyon élvezte de folyamatos odafigyelést igényelt mert nem ért le a lába, a szaunák kitűnőek és a szauna mesterek is nagyon barátságosak TIBI No.1. Az étteremben az ételek nagyon finomak és a választék is remek. Biztos vissza fogunk még menni. Csak ajánlani tudom.

ltibor37 2014-05-20 11:26

A hotel rendkívül kellemes, ideális a pihenésre és kikapcsolódásra. A szoba tágas volt, jól felszerelt, hasonlóan a szálloda többi kiszolgáló részlege is. Az ülőgarnitúra már kicsit kopott, de lehet, hogy csak a mi szobánkban volt extra igénybevételnek kitéve. Az étterem konyhája remek és változatos minőséget produkált. A svédasztalon a kihelyezések sorrendje nem szerencsés, a zöldségek és a meleg ételek egymás mellett állandó (folyamatos) sort jelent. Kedvezőbb lenne megszakítva, így nem kellene a meleg ételre váróknak a zöldséges sort is végig sorakozni. (és fordítva) Összességében, a személyzet rendkívül udvarias, segítőkész, gratulálok "magamnak" a választáshoz.

hzsuzsanna72 2014-05-20 09:26

Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk el a hotelben. Mindenkinek ajánlani tudjuk, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kiemelkedően udvarias, mosolygós, figyelmes, a wellness rész tágas, kényelmes, a szaunaprogamok remek hangulatban telnek hála Tibi mesternek. Nagy örömünkre szolgált a szombat esti fürdő program, ami fél 12-ig lehetővé tette a wellness használatot, így maximálisan ki lehetett használni a rendelkezésünkre álló időt. Ami hiányzott, hogy a wellness részlegből nem tudtunk szabad levegőre kimenni. Köszönjük pihenést és a feltöltődést a szállodának!

hviktor14 2014-05-19 23:32

Nagyon szeretjük Zalakarost, már szinte az összes szállodában jártunk, de a Men-danra most került sor. A fürdő szuper volt, a szauna felöntések Tibcsivel az csúcs szuper, nem szabad kihagyni! Lajoshoz ne menjetek :) Étterem kiváló, nagyon jó és sokféle étellel. Viszont a szoba, az van ahol a 3 csillagos különbül néz ki. Lehet hogy csak a mi szobánk volt ilyen mert a tetőtérbe kaptuk, nemtudom. De nem azért mentünk hogy a szobában üldögéljünk, így hamar el is felejtettük ezt a kis negatívumot és élveztük a többi mindenséget...

MenDan Magic Spa & Wellness Hotel MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
mpal11 2014-05-13 21:16

Nagyon tetszett a hotel. A szoba kifogástalan volt. A Zafir étteremben nagyon finomak voltak az ételek. A vizes medencék változatosak a programok érdekesek voltak. Fergeteges volt az élő zene, kareokézési lehetőség Kasza Tibivel. Csendes környezet, tisztaság. Retró zenés party az Aqualandban. Rengeteg élménnyel gazdagodtunk. Ajánljuk mindenki számára!

kanai 2014-02-03 13:36

Izgalmas utazás után érkeztünk meg az általunk már ismert és kedvelt zalakarosi hotelbe.A hotel konyhája kitűnő és nagyon kedves a személyzet.Szép a szálloda wellness részlege, de sajnos most hétvégén zsúfolt volt.Eddig a hotel adott egy kedvezményes belépőt a karosi Gyógyfürdőbe, most ez kimaradt a csomagból. A zsúfoltság oka valószínűleg emiatt volt.Nagyon kedveltük ebben a hotelben a szauna felöntéseket, kitűnő szauna mesterük volt. Sajnos a felöntések már csak további térítés ellenében érhetők el. Nekem ez egy kissé kedvemet vette. Mindent összevetve nagyon kellemes hétvége volt, jól éreztük magunkat.

Oldalak:
12

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam