Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

kzoltan424 2018-05-07 14:55

Megérte az ilyen messzire való utazást. A szálloda és a személyzet kiváló volt.Az ételek finomak és minőségiek.A wellnes részleg tökéletesen megfelelt elvárásainknak. Szeretnénk még egyszer elmenni ebbe a szállodába.Sajnos a városi fürdő kiemelkedően drága és felkészületlen volt a megnyitásra.

fattila52 2016-11-05 10:44

Hát senkinek sem ajánlom ezt a szállodát! Csak arra mennek,hogy minnél több pénzt besajtoljanak az embereken, és teszik ezt ugy hogy csak akkor veszed eszre amikor mar indulnal hazafele. Nekünk is volt egy kis gond a foglalassal, ígértek hogy megpróbálják megoldani, de nem tudtak masik szobát adni sehol, igy nekunk kellett ott adhoc foglalni egy háznál szobát. Majd amikor visszamentünk kifizettek velünk mindent hivatkozva arra hogy nem a szálloda hibázott. Hat majdnem elgurult nalam a gyógyszer! Szoval semmit nem pihentünk vegul, vegig ideesek voltunk, h hova kerültünk.

bzsuzsanna159 2016-04-29 14:31

Tisztelt Cím A Hotel Vitalban töltöttünk 4 szép napot, mely számomra sajnos rosszul sikerült, mivel megbetegettem, es semmit nem tudtam élvezni a hely szépségéből, még egy fényképet sem tudtunk készíteni de a személyzet nagyon kedves segítőkész volt, és édesanyámnak mindenben segítettek. így szeretném megköszönni kedvességüket. Tisztelettel Baumann Zsuzsanna

fattila92 2015-12-01 23:33

Négy csillagos szállodába készültünk, de számunkra ez csak három csillagos. Időben foglaltam a wellnesshétége oldalon. Jött az ajánlat elfogadtam aztán jött még egy e-mail ami úgy kezdődött erre az e-mailre ne válaszolj benne a szálloda ajánlata, hogy már csak egy szobája van, de az fel áras. Nem érdekes bevállaltuk.Azt írta az e-mailben, hogy jelezzünk vissza ha elfogadjuk így az ajánlatot. Kicsit tanácstalan lettem, hogy hogyan válaszoljak, ha erre az e-mailre ne válaszoljak vissza. Úgy döntöttem és ez tűnt reálisnak, hogy felhívom a wellnesshétvége oldalt. Megkérdeztem, hogy milyen teendőm van még a foglalással kapcsolatban. Azt a választ kaptam, hogy minden rendben van a foglalás meg van. Indulás előtt felhívtam a szállodát, mert mint ha éreztem volna, hogy nem ok valami. Elmondom a sztorit és hogy pénteken érkezünk. A hölgy elkezdte keresni és nem találta a foglalásunk. Elkérte a számom, hogy utána néznek és vissza hívnak. Vissza is hívtak és azt mondták, hogy látják az e-mailemet, de nem reagáltam vissza. (hogy reagáljak vissza amikor azt írják erre az e-mailre ne válaszoljak.) Aztán megnéztem az e-mailt még egyszer. Valóban volt legalul egy telefon szám, de senki nem mondta, írta, hogy telefonon erősítsem meg a foglalásom. Javaslom ezt javítsák, mert nem volt egyértelmű mi is a teendőm. Végül a szálloda vezetője fel ajánlotta, hogy a szállodában nem, de a szállodával szemben van egy apartmanjuk amit megkapunk, ha már így alakult. Rábólintottam, mert nem akartam csalódást okozni a családnak. Megyünk is nagy vidámságban este 3/4 6-kor megérkeztünk. Tervezgettük út közben, hogy este még pancsolunk egy jót. Aztán érkezéskor jött a fekete leves. Az apartman valóban tágas, de puritán és az idén még fűtést nem látott nagyon hideg volt. Majd ki derült, hogy mi már ma nem megyünk pancsolni, mert a wellness részleg este 6-kor bezár. Kérdezem, ha egy wellness hotelbe megyek, miért nem tudom használni mondjuk max 10-ig a wellness részleget? Hiszen ezért mentem. Nem akarok le beszélni senkit. A szállodai alkalmazottak kedvesek és aranyosak. Sajnos az ételeket a négy csillagot nem érik el. Egyszóval amiért ide mentünk, hogy majd egy négy csillagos hotel kényelmét és szolgáltatásait élvezzük nem sikerült. Csalódottan jöttünk haza. Ez a mi kis történetünk a Hotel Vital-al.

Hotel Vital
cjozsef46 2015-11-07 17:44

A szálloda nagyon szép és tiszta,a személyzet udvarias, barátságos és segítőkész.A wellness is rendben volt, bár túl korán bezárt. Nagyon jól éreztük magunkat.

dlaszlo205 2015-09-13 07:51

A hotel vital minden szempontból kielégítő volt, kedves személyzet, finom ételek, minden apróságra odafigyeltek, kivéve, hogy 3 napig nem tudtunk náluk egy normális kávét inni, mert mindegyik harmatgyenge volt.

Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital
bpeterne19 2015-02-07 20:24

Képek a szobánkról.

bpeterne19 2015-02-07 19:06

3 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A személyzet kedves, segítő kész. Az ételek nagyon ízletesek, a szoba tiszta és minden igényt kielégítő. Már az első nap után eldöntöttük, hogy mindenképp visszamegyünk. Bátran ajánlom mindenkinek!

mlaszlo114 2014-12-23 12:46

Csodálatos 4 napot töltöttünk el a hotelban,a kaja fantasztikus,az alkalmazottak nagyon segítőkészek,a legmeglepőbb (a többi hotelhez képest)az árak alacsony szintje.Köszönjük szépen.1 apró negatívum takarító,nem járt a szobánkban!!!!

dida2 2013-12-17 09:35

A Hotel Vitalnak csak 3 csillag jár, mert a szolgáltatás ezen a szinten van. Az ár /érték arány nem stimmel. A wellness részleg fejlesztésre szorul. Az ételek átlagosak,inkább a falusi turizmus szintjén vannak.

rnikolett7 2013-11-07 18:51

2013. októberében töltöttünk el 2 napot Zalakaroson. A Hotel Vitalban szálltunk meg. A hotelben a kiszolgálás és a segítőkészség csillagos ötös. Nagyon kedvesek voltak, lesték minden kívánságunkat. A szobák is szépek, rendezettek. Az étel kifogástalan volt, mindig megtaláltuk a kedvünkre valót. A wellness részlet tetszett a legjobban, hiszen minden igényt kielégít. Volt úszómedence, jacuzzi, melegvizes élménymedence. Nagyon jó időtöltés volt. Sok programot ajánlottak az időtöltéshez.

ldori89 2013-05-05 12:36

Egy isteni hétvégét töltöttünk el Zalakaroson a Hotel Vitalban . Nagyon jól érzetük magunkat! Személyzet nagyon kedves, mosolygós és segítőkész volt, az ételek ízletesek, és választékosak voltak, a szoba tágas, világos és ami nem elhanyagolható, kifogástalanul tiszta.szép nagy wellnesse is van a szállodának, ami minden igényt kielégítő volt. Van ott úszó medence, termálmedencék, szaunák... nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük szépen a kedves és barátságos vendéglátást! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Úgy gondolom, hogy ezt bátran nevezhetem tökéletes kiszolgálásnak :) köszönjük szépen Ha Zalakarosra látogatunk, csak Önökhöz megyünk!

Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital
jocigo 2012-07-29 10:12

Voltunk már jó pár wellness szállodában,de ilyen udvarias segítőkész személyzettel még nem találkoztunk.Egy családi apartmanba voltunk, aminek a mérete hatalmas.Egy nagy nappali kihúzható bőr KÉNYELMES ülőgarnitúrával és egy nagyméretű hálószoba franciággyal.A fürdő is nagy méretű.A kényelem, tisztaság mind tökéletes!!!A konyha is jó.Ami elképesztő volt számunkra, az alacsony árak a szállodában!!!!!Pécs belvárosában drágábban kapok bármilyen italt!!!!A wellness részleg is nagyon jó!! Biztosan visszatérünk még ide!!! Köszönettel: Patacsi József

szalbani 2012-02-18 13:05

Három csodálatos napot töltöttünk 2011-ben a szállodában! A szoba a megszokottnál sokkal nagyobb, a terasz is óriási, a hotel elhelyezését tekintve a nyugalom szigete! Wellness részlege minden igényt kielégít kicsiknek, nagyoknak, ugyanakkor idősebbeknek, nyugdíjasoknak is szívből ajánlom! A személyzet roppant segítőkész, kedves, figyelmes! A konyha kitűnő! Összességében csakis 10 pontot érdemel! Köszönünk mindent! Szittnyai-Albrecht Anna Mária

Reboz5751 2009-10-03 13:36

Sziasztok!A Hotel Vitál-ról szeretnék információt ,tapasztalatokat,aki járt már ott,ősszel mennénk pár napra.Előre is köszönöm, Üdvözlettel:György

Mariann 2009-04-16 11:38

Szeretnék segítséget kérni, járt-e már valaki itt? Tapasztalatok? Köszönet! 

További szállás lehetőségek  Zalakaroson: 
Zalakaros szállás    Zalakaros wellness   Zalakaros üdülés akciók   Zalakaros hotelek

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam