Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

kzoltan424 2018-05-07 14:55

Megérte az ilyen messzire való utazást. A szálloda és a személyzet kiváló volt.Az ételek finomak és minőségiek.A wellnes részleg tökéletesen megfelelt elvárásainknak. Szeretnénk még egyszer elmenni ebbe a szállodába.Sajnos a városi fürdő kiemelkedően drága és felkészületlen volt a megnyitásra.

fattila52 2016-11-05 10:44

Hát senkinek sem ajánlom ezt a szállodát! Csak arra mennek,hogy minnél több pénzt besajtoljanak az embereken, és teszik ezt ugy hogy csak akkor veszed eszre amikor mar indulnal hazafele. Nekünk is volt egy kis gond a foglalassal, ígértek hogy megpróbálják megoldani, de nem tudtak masik szobát adni sehol, igy nekunk kellett ott adhoc foglalni egy háznál szobát. Majd amikor visszamentünk kifizettek velünk mindent hivatkozva arra hogy nem a szálloda hibázott. Hat majdnem elgurult nalam a gyógyszer! Szoval semmit nem pihentünk vegul, vegig ideesek voltunk, h hova kerültünk.

bzsuzsanna159 2016-04-29 14:31

Tisztelt Cím A Hotel Vitalban töltöttünk 4 szép napot, mely számomra sajnos rosszul sikerült, mivel megbetegettem, es semmit nem tudtam élvezni a hely szépségéből, még egy fényképet sem tudtunk készíteni de a személyzet nagyon kedves segítőkész volt, és édesanyámnak mindenben segítettek. így szeretném megköszönni kedvességüket. Tisztelettel Baumann Zsuzsanna

fattila92 2015-12-01 23:33

Négy csillagos szállodába készültünk, de számunkra ez csak három csillagos. Időben foglaltam a wellnesshétége oldalon. Jött az ajánlat elfogadtam aztán jött még egy e-mail ami úgy kezdődött erre az e-mailre ne válaszolj benne a szálloda ajánlata, hogy már csak egy szobája van, de az fel áras. Nem érdekes bevállaltuk.Azt írta az e-mailben, hogy jelezzünk vissza ha elfogadjuk így az ajánlatot. Kicsit tanácstalan lettem, hogy hogyan válaszoljak, ha erre az e-mailre ne válaszoljak vissza. Úgy döntöttem és ez tűnt reálisnak, hogy felhívom a wellnesshétvége oldalt. Megkérdeztem, hogy milyen teendőm van még a foglalással kapcsolatban. Azt a választ kaptam, hogy minden rendben van a foglalás meg van. Indulás előtt felhívtam a szállodát, mert mint ha éreztem volna, hogy nem ok valami. Elmondom a sztorit és hogy pénteken érkezünk. A hölgy elkezdte keresni és nem találta a foglalásunk. Elkérte a számom, hogy utána néznek és vissza hívnak. Vissza is hívtak és azt mondták, hogy látják az e-mailemet, de nem reagáltam vissza. (hogy reagáljak vissza amikor azt írják erre az e-mailre ne válaszoljak.) Aztán megnéztem az e-mailt még egyszer. Valóban volt legalul egy telefon szám, de senki nem mondta, írta, hogy telefonon erősítsem meg a foglalásom. Javaslom ezt javítsák, mert nem volt egyértelmű mi is a teendőm. Végül a szálloda vezetője fel ajánlotta, hogy a szállodában nem, de a szállodával szemben van egy apartmanjuk amit megkapunk, ha már így alakult. Rábólintottam, mert nem akartam csalódást okozni a családnak. Megyünk is nagy vidámságban este 3/4 6-kor megérkeztünk. Tervezgettük út közben, hogy este még pancsolunk egy jót. Aztán érkezéskor jött a fekete leves. Az apartman valóban tágas, de puritán és az idén még fűtést nem látott nagyon hideg volt. Majd ki derült, hogy mi már ma nem megyünk pancsolni, mert a wellness részleg este 6-kor bezár. Kérdezem, ha egy wellness hotelbe megyek, miért nem tudom használni mondjuk max 10-ig a wellness részleget? Hiszen ezért mentem. Nem akarok le beszélni senkit. A szállodai alkalmazottak kedvesek és aranyosak. Sajnos az ételeket a négy csillagot nem érik el. Egyszóval amiért ide mentünk, hogy majd egy négy csillagos hotel kényelmét és szolgáltatásait élvezzük nem sikerült. Csalódottan jöttünk haza. Ez a mi kis történetünk a Hotel Vital-al.

Hotel Vital
cjozsef46 2015-11-07 17:44

A szálloda nagyon szép és tiszta,a személyzet udvarias, barátságos és segítőkész.A wellness is rendben volt, bár túl korán bezárt. Nagyon jól éreztük magunkat.

dlaszlo205 2015-09-13 07:51

A hotel vital minden szempontból kielégítő volt, kedves személyzet, finom ételek, minden apróságra odafigyeltek, kivéve, hogy 3 napig nem tudtunk náluk egy normális kávét inni, mert mindegyik harmatgyenge volt.

Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital
bpeterne19 2015-02-07 20:24

Képek a szobánkról.

bpeterne19 2015-02-07 19:06

3 éjszakát töltöttünk el a hotelben. A személyzet kedves, segítő kész. Az ételek nagyon ízletesek, a szoba tiszta és minden igényt kielégítő. Már az első nap után eldöntöttük, hogy mindenképp visszamegyünk. Bátran ajánlom mindenkinek!

mlaszlo114 2014-12-23 12:46

Csodálatos 4 napot töltöttünk el a hotelban,a kaja fantasztikus,az alkalmazottak nagyon segítőkészek,a legmeglepőbb (a többi hotelhez képest)az árak alacsony szintje.Köszönjük szépen.1 apró negatívum takarító,nem járt a szobánkban!!!!

dida2 2013-12-17 09:35

A Hotel Vitalnak csak 3 csillag jár, mert a szolgáltatás ezen a szinten van. Az ár /érték arány nem stimmel. A wellness részleg fejlesztésre szorul. Az ételek átlagosak,inkább a falusi turizmus szintjén vannak.

rnikolett7 2013-11-07 18:51

2013. októberében töltöttünk el 2 napot Zalakaroson. A Hotel Vitalban szálltunk meg. A hotelben a kiszolgálás és a segítőkészség csillagos ötös. Nagyon kedvesek voltak, lesték minden kívánságunkat. A szobák is szépek, rendezettek. Az étel kifogástalan volt, mindig megtaláltuk a kedvünkre valót. A wellness részlet tetszett a legjobban, hiszen minden igényt kielégít. Volt úszómedence, jacuzzi, melegvizes élménymedence. Nagyon jó időtöltés volt. Sok programot ajánlottak az időtöltéshez.

ldori89 2013-05-05 12:36

Egy isteni hétvégét töltöttünk el Zalakaroson a Hotel Vitalban . Nagyon jól érzetük magunkat! Személyzet nagyon kedves, mosolygós és segítőkész volt, az ételek ízletesek, és választékosak voltak, a szoba tágas, világos és ami nem elhanyagolható, kifogástalanul tiszta.szép nagy wellnesse is van a szállodának, ami minden igényt kielégítő volt. Van ott úszó medence, termálmedencék, szaunák... nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük szépen a kedves és barátságos vendéglátást! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Úgy gondolom, hogy ezt bátran nevezhetem tökéletes kiszolgálásnak :) köszönjük szépen Ha Zalakarosra látogatunk, csak Önökhöz megyünk!

Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital Hotel Vital
jocigo 2012-07-29 10:12

Voltunk már jó pár wellness szállodában,de ilyen udvarias segítőkész személyzettel még nem találkoztunk.Egy családi apartmanba voltunk, aminek a mérete hatalmas.Egy nagy nappali kihúzható bőr KÉNYELMES ülőgarnitúrával és egy nagyméretű hálószoba franciággyal.A fürdő is nagy méretű.A kényelem, tisztaság mind tökéletes!!!A konyha is jó.Ami elképesztő volt számunkra, az alacsony árak a szállodában!!!!!Pécs belvárosában drágábban kapok bármilyen italt!!!!A wellness részleg is nagyon jó!! Biztosan visszatérünk még ide!!! Köszönettel: Patacsi József

szalbani 2012-02-18 13:05

Három csodálatos napot töltöttünk 2011-ben a szállodában! A szoba a megszokottnál sokkal nagyobb, a terasz is óriási, a hotel elhelyezését tekintve a nyugalom szigete! Wellness részlege minden igényt kielégít kicsiknek, nagyoknak, ugyanakkor idősebbeknek, nyugdíjasoknak is szívből ajánlom! A személyzet roppant segítőkész, kedves, figyelmes! A konyha kitűnő! Összességében csakis 10 pontot érdemel! Köszönünk mindent! Szittnyai-Albrecht Anna Mária

Reboz5751 2009-10-03 13:36

Sziasztok!A Hotel Vitál-ról szeretnék információt ,tapasztalatokat,aki járt már ott,ősszel mennénk pár napra.Előre is köszönöm, Üdvözlettel:György

Mariann 2009-04-16 11:38

Szeretnék segítséget kérni, járt-e már valaki itt? Tapasztalatok? Köszönet! 

További szállás lehetőségek  Zalakaroson: 
Zalakaros szállás    Zalakaros wellness   Zalakaros üdülés akciók   Zalakaros hotelek

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x