Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123456...

Hotel Amade Château - Legyen Ön az első, aki véleményt mond a szállodáról!

timre52 2019-10-14 10:12

Családommal 2 éjszakát töltöttünk a hotelben.Kedves személyzet, igazi családias hangulat volt jellemző. Az étkezések minősége és mennyisége elfogadható volt. Wellness részlege kifogástalan volt.Egyedül a szobában a matracok állapota volt minősíthetetlen. Igazi 3 csillagos hotel.

bkrisztina236 2019-10-09 16:27

A szálloda nagyon szép volt az 5 *-os.Kényelmes ágyak és pazar tisztaság, gyönyörű környezet. Ami az egészet lehúzza az a étel!! A teljes panzió viszont 2*. Sem nem volt változatos, nem volt friss és nem volt ízletes!! Egy ilyen szálloda sokkal jobb séfet kellene, hogy alkalmazzon!!

battila230 2019-10-07 07:20

A szálloda nagyon szép helyen van. A szobák ablakairól nagyon hiányzik a szúnyogháló! A szobákban nagyon meleg volt és már a légkondi nem működött a fűtés szezon miatt. Így kénytelenek voltunk ablakot nyitni. Viszont napi 8-10 poloskát kellett szobánként / naponta elkapni! Ez igen kellemetlen volt! A fürdőszobákban elkelne egy plusz fogas a kéztörlő törölközőnek. A welness részleg kellemes benyomást keltett, bár a Kbeipp taposóból hiányzitt a hideg víz. Az ételek finomak voltak.

biren4 2019-09-23 20:58

Egy szép őszi hétvégét töltöttünk itt. Ár-érték arányban megfelelő! Tiszta, kellemes szoba, barátságos személyzet. A jakuzzi vize kicsit meleg, a szaunák pedig hidegek (vagy nem is működtek). Az ellátás jó volt, mi svédasztalt kaptunk mindkét este. A saláta, savanyúság az nagyon hiányzott, egyébként rendben volt minden. Az azért elég furcsa volt, hogy előre kellett fizetni!

hferenc117 2019-09-23 08:31

A korábbi hozzászólásokhoz csatlakozva, a személyzet kedves,segítőkész,az étkeztetés tökéletes.Azért volt két problémám. Megérkezésünkkor a szoba szinte szauna volt.Az ablakot nem lehetett használni. Ezt jeleztem a recepción.Sajnos nem történt semmi.Rendelésemkor leegyeztettem, milyen ággyal kérném a szobát.Evvel azért könnyebben együtt tudtam élni. Ezektől eltekintve tökéletes volt a hétvégénk.

bilona26 2019-09-19 20:17

Egy hetet pihentünk a szállodában. A vendéglátással nagyon elégedettek voltunk. A személyzet udvarias és figyelmes volt. Az ételek háziasak és finomak. A szállodában rend és tisztaság volt. Köszönjük a munkájukat.

bari651227 2019-09-19 09:12

3 éjszakát töltöttünk el tágas, kényelmes szobában. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Ár-érték arányban 10-es osztályzatot tudok adni!

skaroly56 2019-09-17 13:46

Két éjszakát töltöttünk a szállodában és mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek igazán különlegesek és ízletesek voltak. A szoba tágas, az ágy kényelmes volt. Mi megszavatunk még egy csillagot a szállodának. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

tomsics 2019-09-17 07:53

2-éjszakát töltöttünk a szállodában,a szoba tiszta és kényelmes, egy kicsit lehetne nagyobb, a reggeli nem túl választékos, de elfogadható, wellness részleg nekünk megfelelő volt! Ár-érték arányban tökéletes! Összességében jól éreztük magunkat!

sanett53 2019-09-09 16:00

Szép, igényes és tiszta szálloda. Tágas szoba és kényelmes ágyak. Bőséges kínálat reggelinél és vacsoránál, finom ételek. Tiszta, kellemes vizű medencék. Lehetőség van kerékpár bérlésre, ami a környező tó és bicikliutak miatt nagyszerű lehetőség. Egyetlen problémánk a lifttel volt.. Lassúak és a gombok nem érzékelnek elsőre, rájuk férne egy karbantartás. Ezt leszámítva remekül éreztük magunkat!

Nagyanna 2019-09-02 17:26

Szállást keresel Hajdúszoboszlón? Akkor erőteljesen ajánlom, hogy NE ezt a szállodát válaszd. 3 napot töltöttünk itt a párommal, de már a bejelentkezésnél is problémák voltak, mivel a recepciós nem találta meg a foglalásunk. Erről nem tervezett szólni nekünk, akkor jöttünk rá amikor megkérdezte, hogy milyen ellátást kérünk és hány napra jövünk. Persze ezek után sem lett jobb a hangulat a szobát meglátva. A falak omladoznak, a szoba koszos, szúnyogháló sehol, légkondi sehol, wifi sehol.A fürdőszoba tele volt az előző vendégek hajával. Vagy lehet már vagy 10 éve ott vannak... ezen sem lepődnék meg... De rendben úgy voltunk vele ez még tűrhető. Lementünk a wellness részlegbe ahol konkrétan elfogott a hányinger. A medencék alja penészes, tele vannak kosszal és minden víz legalább 10 fokkal hidegebb volt mint ami ki volt rá írva. Ezek után kissé letörten mentünk vacsorázni. Bátran mondhatom, az étkezés volt a legnagyobb csapás. Nem csak arról van szó, hogy az étterem is koszos volt sőt még az evőeszközök is, vagy arról, hogy ha valami elfogyott a pulton arra legalább egy órát kellett várni, hanem arról van szó, hogy a páromat és engem is minden étkezés után gyötört a hasmenés!!! Ha valakiben még lenne elég elvetemültség, hogy ide jöjjön megemlítem azt is, hogy a kiszolgálás szánalmas volt, a pincérek bunkó viselkedése tűrhetetlen és távozásunkkor nem akarták engedni, hogy szép kártyával fizessünk, pedig a honlapon ki van írva: szép kártya elfogadó hely.... Kegyetlen egy élmény volt és bár mondanám, hogy az egész helyet le kéne dózerolni úgy ahogy van, de úgyis összedől magától pár éven belül

nannamaria12 2019-08-26 08:36

Röviden:koszos, büdös szoba,bogarak az ételekben.undorító.4 nap alatt nem kaptunk fürdőköpenyt,első este kaptunk törölközőt,addig ugyanis nem volt, nem jött meg a mosás.nem szívesen,vagy nem töltik a kifogyott ételt,de a szakács téli dobozzal távozik, amikor még ott a vendég.a pincér akkor szed magának reggelit, mikor a vendégek sorbaállnak.szerintem ennyi elég.ja és mindenki utál ott dolgozni,amit a vendégek előtt beszélnek meg.tudnám még sorolni.nagyot csalódtunk.165 ezer forintért.biztos nem megyünk ide többet,és nem ajánlom senkinek.

jmaria23 2019-08-25 02:41

Többet vártam volna egy ilyen szállodától! A szoba amit kaptunk új szoba volt, nagyon-nagyon kicsi. Se egy asztal, se egy szék. 2 ágyas szobát rendeltem, mert barátnőmmel voltunk, kaptunk franciágyasat. Kértük a cserét, amit nem tudtak megoldani. A szoba kb. egy fiatal párnak nagyon hangulatos lett volna a LOVE felirattal az ágy fölött. A fürdő nem volt rendesen takarítva, a WC vízköves, a fehér törölköző szürke és lyukas volt....kért takarítás után semmi nem változott, max a lyukas törölköző fehér volt végre. Egyik nap mikor a sötétítőt kihúztam az a fejemre esett. A bowling söröző hangja nagyon zavaró, behallani a szobába. Az ágy szép, de ennyi. Nyekereg-nyikorog, és nagyon kényelmetlen, mint a párnák. Erre azt mondták, hogy pedig azok új ágyak! Hát a derekamnak nem tett jót az biztos!! Wifi ezekben a hátsó szobákban akadozó, de még a saját mobil net sem működött...sőt volt, hogy a telefon is csak vészhívást írt ki. Mikor rákérdeztem állították, hogy ott pedig működnie kell, biztos a telefonom rossz (meg a barátnőmé is, meg a laptopom is :) ) Csak reggelis ellátásunk volt, az ételek finomak, de nagyon egyhangú, hogy minden nap ugyan az van. A szálloda jakuzzijában 1 szelep működött csak, utolsó este még az sem. A szolárium évek óta nem kapott új csöveket, és egy használható fertőtlenítő is elmenne ott. A konditerem megfelelő. A személyzet javarészt kedves (van aki csak tetteti majd pofákat vág a hátad mögött), este sokszor nincsenek a helyükön a recepción, ha kellett valami ott vártunk amíg előkerültek. A téli kert mellett lévő dohányzásra kijelölt helyet kicsit fel lehetne dobni 1-2 kis asztal -szék kombóval, hogy a dohányzók nyugodtan igyák meg a reggeli kávéjukat (én a téli kertből vittem ki mindig széket) Egy ilyen forgalmas szállodától kicsit többet várna az ember!

eszaboné 2019-08-23 00:02

Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom.

csandorne17 2019-08-22 08:04

aug 2ö .i hétvégén voltunk itt.nagyon szép a hotel ,medencék tiszták ,nagyon jól érztük magunkat ,egy napot rá is huztunk.A személyzetet külön kiemelem nagyon kedvesek szolgálatkészek.

cilona15 2019-08-16 20:28

6 éjszakát töltöttünk a hotelben. Kellemes környezet sok látnivaló, gyönyörű virágok a városban mindenhol. A szállodában közvetlen átjárásra van lehetőség a gyulai Várfürőbe éa Aquapalotába. Nagyon jól éreztük magunkat.!

ldalma 2019-08-08 09:56

Több alkalommal voltunk már a szállodában, mindig nagyon jól éreztük magunkat. A reggeli kicsit lehetne változatosabb, (eddig mindig csak két éjszakát töltöttük a szállodában, most 4-et így egy kicsit unalmas volt már) a vacsoránál mindig sokféle ételből lehetett választani, nagyon finomak is voltak. A medencék nagyon jók, sokan voltak a szállodában de így is nagyon jól eloszlottak az emberek a medencékben. A szauna részlegnél 1 zuhanyzó van és egy dézsa amivel leöntheted magad, a zuhanyzóból csak forró víz jött, a dézsa meg jéghideg, én személy szerint nem kívántam a nyakamba borítani, így egy kicsit kellemetlen volt hogy le kellett menni az alsó szintre lezuhanyozni.

Pálné Antal Tímea 2019-08-07 19:17

A hotel nagyon szép, gyönyörű a kert,a személyzet udvarias, az ételek finomak voltak. A kinti medencék szuperek, a bentieknél viszont nem nagyon találták el a megfelelő víz hőmérsékletet. A benti élménymedence túl hideg volt, a négy jacuzziból kettő túl forró, illetve mindegyikben csak minimális buborékozás működött.

handrea116 2019-08-02 12:00

A személyzet kedves, mindent meglesznek a vendégek kényelméért.Az ételek finomak, a wellnes is jó, de a tisztasággal nagy gondok vannak a szállodai szobákban.Koszos matrac, függöny.

sagota32 2019-07-18 10:45

Nagyon meg voltunk elégedve mindennel!

Oldalak:
123456...

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam