Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123456...

Hotel Amade Château - Legyen Ön az első, aki véleményt mond a szállodáról!

fpeter90 2018-10-16 08:54

Maximális elégedettség!Gratuláció az egész csapatnak!

sroland41 2018-10-15 13:33

2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. A személyzet udvarias,és lesik minden kívánságunk. Az ételek finomak, a svédasztalos kínálat több is mint bőséges. Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt a szállodát!

pzsuzsanna60 2018-10-15 10:25

Nagyon tetszett minden, harmadszorra jártunk vissza. A gyerekeink is imádják. A kölcsönözhető biciklik lehetnének egy kicsit jobbak.

rtibor48 2018-10-14 15:25

Minden kifogastalan ami a hotelt /ellatas,tisztasag stb. Kifogasom a welnesshetvege.hu. val kapcsolattal van. Ugyanis nem tajekoztattak, hogy a hungesthotel torzskartyara he Onoknel foglalok akkor nem hasznalhatom.Udv R.T.

kmagda_livia 2018-09-17 21:59

Minden tökéletes volt!A hotel rendezett és tiszta, az ételek finomak, a személyzet kedves és segítőkész! Köszönjük szépen.

nlaszlo157 2018-09-13 20:18

Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a szállodát. A környezete kívül belül rendezett, tiszta, szép, tisztaság volt jellemző az egész szállodára a szobákat és a welness részleget is beleértve. Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. A konyhája kitünő, az ételek is mindig gusztusosan voltak tálalva. Mindennel megvoltunk elégedve.

Suhancos 2018-09-12 11:53

2018.Szept.09-11. 3 éve ismertem meg a Duna Residence-t (több mint 5-6x voltam). Sajnos azóta nagyon sok változás történt és nem előnyükre. Hosszú évek alatt azt láttam, hogy kicserélődött a személyzet, szerintem a vezetés is, és a Prémium szolgáltatás (főleg az utolsó alkalommal) nagyon nagyon átlagossá vált. Az apartman most kifejezetten koszos volt: a fürdőszoba, a terasz (ránézésre hetek óta nem takarították) és 1 napon belül megleptek minket a hangyák a konyhában. Még mindig nincs szúnyogháló az ajtókon, ablakokon. A wellness-ben nem működött a jacuzzi (erről semmilyen információt nem adtak, csak napok alatt tapasztaltuk). Elsőnap, sőt második nap sem kaptunk törölközőt, szauna lepedőt - mindig az volt a válasz, hogy holnapra már lesz. Az apartmanban is csak kéztörlők voltak kirakva (melyek bizonyára ki voltak mosva, azonban elég foltosak voltak) - nagy törölköző sehol. A pihenő szobában a kényelmes ágyakat kicserélték - kemény, "fapados" műanyag ágyakra. Az öltözőben kicserélték a nagyon jól működő karpántos záróegységeket - kártyás rendszerre. Kérdem én hová teszi az ember a kártyát a wellness-ben? (még a karpántot a kezére tudta tenni)??? Az étkezések során is voltak problémák. Első este mivel kicsit később mentünk vacsorázni, már nem volt csak egy fajta leves (kizárásos alapon az amit az emberek nem kedveltek). 3 féle köret, 3 féle főétel + savanyú (már ha lett volna). Valójában köret hiányos (csak rizs volt), főétel hiányos. Mikor szóltunk, hogy mikor lesz főétel, akkor mondták mindjárt - eredménye az lett, hogy már amúgy is kint lévő csirkeszárny mellé kaptunk még egy adag csirkeszárnyat (a csirkemell helyett). Másnap már jobb volt a helyzet mivel korán mentünk: 2 féle leves, 3 főétel, 3 féle köret, 1 desszert. Nem volt rossz, de annyira jó sem (régen ezzel nem volt probléma). Reggelinél első alkalommal, nem volt sajt, zsömle, kifli. Gyümölcs kissé "másnapos" volt. Másnap reggel már több volt választék, de elmaradt a gyümölcs, megint kifogytunk a sajtból (ami a reggeli befejeztét követően a távozás során észlelve újra lett). Zöldséges tálon fáradt uborka, paparika + a rántotta hideg volt. A wellness részlegben lévő bárpultnál fél órát kellett várni, hogy hozzám szóljanak, majd miután kértem egy kávét, meg sem kaptam. Az étterem részben legalább volt valaki a pultban, így ha sok idő is volt mire elkészült a kávé (mert nem volt tiszta pohár, tiszta kanál, a pincérnő akkor mosogatta el), de legalább kaptam. Szóval ha ez 5*, akkor én meg faguriga.... :-((( ui: persze azért van jó oldala is a történetnek - Változatlan a nyugalom és a csend, nincs tömegnyomor, szép a környék :-) Családoknak tökéletes kialakítás(lenne).

trobert38 2018-09-10 09:18

2 éjszakát töltöttünk el a szállodában. Ár-érték arányban a szolgáltatást megfelelőnek tartottuk. Kiemelném a szálloda konyháját, ami nagyon magas színvonalú, változatos és finom ételekkel látott el bennünket. Egyetlen negatívum, hogy 3 főnek, pótággyal a szoba kicsi és a fürdőszobában nem megoldott a szellőzés.

ljudit58 2018-09-10 07:47

Ide már lassan hazajárunk a barátainkkal együtt. :-) Gondolom ezzel érthető, hogy nem részletezem a szállodát. Minden együtt van egy tökéletes kikapcsolódáshoz.Szeretjük!

taniko52 2018-09-04 19:08

Már több alkalommal választottuk a szállodát pihenésünkhöz. A személyzet most kedves és segítőkész volt, a konyha kiemelkedő, változatos és ízletes ételeket kostólhattunk. Javaslom a köntösöket nézzék át mert annyiszor voltak mosva, hogy kikoptak és elvesztették puhaságuk. A jövőben is számíthatnak ránk!

Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part)
mzoltan108 2018-09-02 06:48

Csodás öt napot töltöttünk a Hotelben.Rendkívül barátságos,udvarias,segítőkész kiszolgálás.Szobánk tiszta és kifogásolhatatlan volt.Családbarát Hotel ellenére a sok apró csemete nem volt zavaró,inkább élményt jelentett.Az ételek választéka jó és nagyon finom.Gratula a szakácsoknak!A kilátás fantasztikus.A Györöki strand,szép, tiszta,gondozott,látszik,hogy jó kezekben van.Az árak is korrektek,a kiszolgálás szintén hibátlan.Csodás látnivalók és kiránduló helyek a közelben.Szép Kilátó,Szigligeti Vár,Sétarepülés,Badacsony,Sétahajó,Tapolca-Tavas barlang,Keszthely-Múzeumok tárháza. Köszönjük Hotel Panoráma! Visszatérünk.

jmonika25 2018-09-01 07:36

Hétköznap voltunk a párommal. A medencékben volt hogy ketten voltunk. A szoba nem nagyon tetszett az ágymatrac borzasztó volt. Nem tudtunk pihenni tőle. A kinti játékok mindegyike le volt zárva a kaladpark is. A vadasparkban pár őz semmi más. A kilátás szép,a levegő jó,a kiszolgálás megfelelő. Az ételek minősége nem mindig megfelelő és jobbra számítottunk.Összeségében jól érezzük magunkat de jobbra számítottunk egy 4 csillagos szállodától.

fborsi_Agnes 2018-08-27 14:19

Nagyon elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet mindig készséges és barátságos volt. A hotel tiszta, nagyon szép, jó helyen található így több programot is lehet tervezni. Meleg szívvel fogjuk ajánlan imásoknak is.

mlajosne3 2018-08-26 13:23

A szálloda ár/érték arányos. Kisméretű szobáink voltak, a célnak tökéletesen megfelelt, tiszta, rendezett. Félpanziós ellátást kértünk, a 3*-s besorolásnak nagyon megfelelő, választékos, nagyon finom ételeket tálaltak, külön köszönjük a saját készítésű limonádét. Igaz, a szállodának nincs wellness része - de kárpótol a Gyopárosi strandra az ingyenes belépő. A szálloda személyzete kedves, szolgálatkész. Mi még a galamboknak is örültünk, bár reggelente elég zajosak. Bátran ajánlom a hotelt aki a csendet, nyugalmat szereti, akár teljes ellátás mellett is.

distvan158 2018-08-24 13:16

Személyzet kedves az ételek finomak bár a választék lehetne nagyobb főleg a vacsoránál. A szállodában pár helyen lenne mit kijavítani rendbe rakni de nem zavaró es balesetveszélyes hibák jobbára esztétikai. A szálloda pihenésre tökéletesen alkalmas csend és nyugalom van.

kjozsef173 2018-08-24 11:39

Szép.gyerekbarat.nagy játszótér.Az ennivaló kevés választék de finom igaz a szakács szeret mindent csípősen készíteni a gyermeknek nem jó választás.Aszoba pont jó igaz a fojamatos légkondi átka hogy peneszedik a mennyezet a ruhák és az ágynemű nedves volt.amugy jól éreztük magunkat.A medence vize nagyon hideg nem nagyon szeretet bemenni senki viszont a meleg medence jó ot viszont zsúfoltak voltunk.Meg visszatérünk remélem a hibákat orvosolják.szep napot mindenkinek.

fEva91 2018-08-21 15:21

Nem először voltunk a szállodában, és ismét megérte visszatérni, Mindennel megvoltunk elégedve! A szállás továbbra is tökéletes, az ételek, ha lehet ilyet mondani még finomabbak mint voltak, pedig tavaly is elégedettek voltunk. A személyzet pedig ismét segítőkész volt! Reméljük lesz módunk visszatérni! Köszönjük a kényeztetést!

abettina1 2018-08-20 21:43

A családommal 5 éjszakát töltöttünk el itt 2018. Augusztus hónapban. Meg voltunk elégedve a szobával, a kiszolgálással és az ételek is finomak voltak. A wellness-részleg is tetszett, igazán gyerekbarát. Volt sok programm: bábszínház, gyermekegyüttes, vizitorna, esténként élőzene, kisvonat... Az egyedüli negatív tapasztalat, hogy utolsó nap a termálvízes medence nem igazán volt tisztának mondható. 4 napon keresztül nem volt rá panasz, lehet valami üzemzavar történt...

vzsanett19 2018-08-20 16:00

Szuper szàlloda,kedves udvarias alkalmazottak.Változatos,finom ételek!!A wellnes reszleg szuper jó,csak a padló csúszós picit ott vigyazni kell.Mindenkinek ajánlani tudom!!

tjanos117 2018-08-13 10:34

A szálloda szép, a szoba tiszta és meglepően csendes. A reggeli, vacsora bőséges és finom. A wellness kitűnő talán egy hideg vizes automata még jobbá tehetné.A személyzet udvarias és segítőkész.Nagyon jól éreztük magunkat. T.János

Oldalak:
123456...

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam