Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123456...

Hotel Amade Château - Legyen Ön az első, aki véleményt mond a szállodáról!

khelga23 2018-12-05 15:37

Nagyon jol ereztuk magunkat,kellemes kornyezet,baratsagos szemelyzet,finom es valtozatos etel.Visszaterunk es ajanlani fogjuk a baratainknak.

biren4 2018-12-03 18:24

Mint a kezdő cím is jelzi többször jártunk már itt, most negyedszer! Mint ahogy máskor sem, most sem csalődtunk! 6 fős baráti társasággal töltöttünk el 3 szuper napot. Nagy pozitívum, hogy ebben a szállodában a "szobalányok gyorsan dolgoznak", s a korábban érkező vendégeket beengedik a már kész szobákba! Az ételek finomak, sokfélék, a wellness első osztályú, tisztaság és kedves barátságos személyzet! Jövőre jövünk ismét!

btitanilla1 2018-11-26 11:58

Mivel életem első wellness hétvégéjén vagyok túl, nincs mihez viszonyítanom, de az igényeimnek megfelelt. A személyzet kedves, segítőkész, a szobánk bámulatos volt, a reggeli-vacsora bőséges és finom, valamint választékos. Apró hibákat én is véltem felfedezni(lift, a teás bögrék mérete és a számomra furcsa kávés és forróvizes gép), de én ezen hamar túllendültem, letudtam a technika problémájának, nem pedig a szállodáénak. Összességében én ámultam-bámultam, nagyon szép hétvégét tölthettünk el a párommal. Köszönjük a vendéglátást, remélem, még visszatérünk! :)

dbalintne1 2018-11-25 21:43

5 napot töltöttünk el a szállodában, és nagyon jól éreztük magunkat. Ellátás nagyon jó, tisztaság kitünő, személyzet kedves, gyors, figyelmes! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

taniko46 2018-11-25 12:45

A hotel szép,tiszta. Az ételek jók voltak, az étteremben lévő pincérek végzik a munkájukat, de semmi kedvesség. Az egyik reggelen elfogyott a pékáru,az innivaló,de nem törték magukat, hogy feltöltsék.(Sokan voltunk aznap az igaz,de attól még nem fogyhat ki szerintem) A teához, innivalóhoz nagyon kicsi csészéket és poharakat tesznek ki. A teához ha ezt a kicsi csészét meg akartam tölteni forró vízzel 6x kellett gombot nyomni,annyira kevés forró vizet adott a gép. A wellnesben a belső jakuzzi vize szerintem hideg, hosszasan nem lehet ülni benne, mert fázni kezdtem.A kinti jakuzzikat ilyenkor nem lehet használni (november),de tényleg nagyon bonyolult ki jutni hozzá. A gőz nem működött, a két szauna igen.

sildiko_katalin 2018-11-22 20:51

4 éjszakát töltöttünk a hotelban. Nagyon jól éreztük magunkat , a hotel és a wellness részleg is tiszta. Az alkalmazottak rendkívül kedvesek és segítőkészek. Legközelebb is tervezzük,h visszamegyünk. Külön köszönjük,h a kiskutyánkat is fogadták.

bfelician 2018-11-19 19:07

Kellemes 4 napot toltottunk el itt. A szoba tagas, s a kilatas gyonyoru, erdemes a 3. emeleten megszallni! Ralatas az Agasvarra! A bufes ellatas (reggeli/vacsora) boseges es valtozatos volt, es joizu, a kiszolgalas udvarias! A recepcion udvariasan fogadnak, kellemesen meglepett, hogy egy holgy meg a turautvonalakat is nagyon jol ismerte, sok jo tanacsot kaptunk, mit erdemes a leginkabb vegigjarni. A gyenge pont a wellnessreszleg: a kijarati folyoson hideg van, az elmenymedenceben ott tartozkodasunk alatt (minden nap) a labam alatt idonkent homoklerakodast (!) ereztem, a medencebe bevezeto korlat hasznalhatatlan volt (kilazult a tartocsavarokbol?),a vizalatti futopad hasznalhatatlan (az uszomester se tudta beinditani); mas szallasokhoz kepest elonye, hogy van fedett uszomedence. Mindent osszevetve idealis azoknak, akik a turazast, a termeszet szepsegeit a wellness adta lehetosegekkel szeretnek otvozni. Koszonjuk.

gpeter69 2018-11-19 14:18

Két éjszakát töltöttünk az Őszi Relax napok csomagban. A szálloda személyzete nagyon segítőkész, kedves volt. Az ételek finomak és nagy adagok. A Wellness részleg azért nem volt zsúfolt, mert viszonylag kevés vendég volt. A nyugágyak száma kevés, mindössze - ha jól emlékszem - 8 darab volt a belső részlegen, mert nem fér több. A szoba tiszta volt, a kilátás is szép volt, a belső - medencés - udvarra. Hatalmas terület tartozik hozzá, amit leginkább nyáron tudnánk értékelni, a gyerekekkel. lehet, hogy elhozzuk őket is néhány napra nyáron, ha lesz lehetőség. Több kezdő pincér volt, illetve akkor volt étlap váltás, úgyhogy nem volt összehasonlítási alapunk, de az ételek bőségesek voltak. A reggeli ételek szintén kíválóak voltak. A sétakocsikázás kicsit csalódás volt, nem arra számítottam, hogy a környező erdei utakon megyünk egy kört egy szekér féle járművön, de ez is egy élmény volt. A medencék vize kellemes hőmérsékletű volt. Tervezzük nyáron is meglátogatni a szállodát gyerekekkel együtt.

tpeter64 2018-11-19 05:39

A hotelnagyon szép, szobák tiszták, gyerekbarát, ételek változatosak, welness nagyon jó.

sgyula8 2018-11-07 13:47

Igazi gyermekbarát szálloda, és ezt rajtunk kívül még nagyon sok kisgyerekes is tudta. A szálloda TERÜLETE ÓRIÁSI ÍGY NEM VOLT ZSUFOLTSÁG. Az animátorok reggeltől délutánig több helyen sokféle foglalkozást tartottak a gyarekeknek, este gyerek diszkó utána esti műsor. Kellemes élmény volt látni hgy a két kis unokánk nagyon jól érezte magáűt, így mi is.

sbela40 2018-11-06 11:43

Jó kis átlagos hotel, habár szerintem a 4**** egy kicsit túlzás. A wellnes részleggel, messzázzsal, étteremmel, személyzettel meg voltunk elégedve. A takarítást lehetne tökéletesíteni ( pl. öreg pókhálók a radiátor mögött ).

bgyula68 2018-11-05 13:30

Mi kis családunkkal látogattuk meg a szállodát,a környezet tényleg csodás turázási célpontnak tökéletes! A szoba tiszta, viszont a hangszigetelés mint olyan nincs, a matrac nagyon kényelmetlen,az ételek finomak voltak.A kinti játékok mindegyike le volt zárva ,és a kalandpark is.a külső medence vize büdös volt.A negatívumokat nagyban ellensúlyozta a személyzet kedvessége és profizmusa. A szállodára nagyon ráférne egy felújítás. Összességeben jól éreztük magunkat, de ezt főleg az ott dogozó embereknek köszönhettük és a kellemes nyugodt környezetnek.

tjanos66 2018-11-05 11:42

Két éjszakát töltöttünk a hotelben és mindent összevetve jól éreztük magunkat. Az ágyak, illetve a bennük lévő matracok meglehetősen kemények voltak, így az alvással akadt némi gondunk. A tisztasággal, felszereléssel és a szálloda által kínált pihenési, illetve wellness lehetőségekkel is meg voltunk elégedve, különösen a gyógybarlang tetszett. A reggeli és a vacsora egyaránt bőséges, amiből fogyasztottunk, az ízletes is volt. A személyzet többsége segítőkész, de néhányan még vehetnének leckét kedvességből, figyelmességből.

kutiferenc 2018-11-05 07:38

Mi először voltunk itt. A szálloda hőmérséklete nagyon meleg volt, az éjszakai pihenést ez zavarta. A fizetésnél 11 e Ft-tal többet számláztak, amit természetesen nem fogadtunk el. A hely csodálatos, de a személyzet néhány tagjának magatartása messze elmarad az árszínvonaltól. A liftben olvasható volt a heti program, ennek ellenére a szaunafelöntés 11.03-án 14.30h-tól elmaradt, illetve a meghírdetett nyújtás gimnasztika 11.04-én meghíusult. Ár-érték arány nincs összhangban. A gyógybarlang ŕészleg csodálatos.

bangela9 2018-11-04 17:13

3 éjszakát töltöttünk el csodás környezetben.A szálloda szép, felújított, a szoba kényelmes, tiszta, bár hiányzott a hűtő az október végi nyárban.Sajnos kifogtunk egy szlovák baráti társaságot, akik azt hitték, hogy rajtuk kívül senki sem vágyik pihenésre.Az étteremben csak ékes szlovák nyelven harsogtak. A welnessben szintén.Nekünk már nem is jutott tornaszer.Szerencsére a jó idő miatt kint is lehetett napozni, de ott kénytelenek voltunk egy középkorú pucér szlovák hölgy bájait végignézni.

blaszlo412 2018-11-04 09:18

3 nap két éjszaka félpanzióval.... ár/érték arányban kiváló, a szálloda folyamatos felújítás alatt, a IX. emeleten még csak a fürdőszoba felújított, a többi helyiség és a bútorzat RETRO. Az étteremben az ellátás jó, a reggeli és a vacsora is svédasztalos, a választék megfelelő. A wellness részleg lehetne trendibb, de elfogadható. Aki nem akar a szállásra sokat költeni, annak mindenképpen ajánlható.

jzoltanne8 2018-10-31 09:34

Gyönyörű nyugodt környezetben található a szálloda. A szobák szépek tiszták jól felszereltek. A személyzet segítőkész mosolygós az étel kínálat gazdag és nagyon finom wellness részleg megfelelő. Csak ajánlani tudom!!😀😀

sbernadett68 2018-10-30 18:24

A bútorzat kicsit régies, a wellness nem nagy, a félpanziós ellátás nagyon bőséges. A szobákon lehetne mit finomítani. A személyzet kedves, segitő kész.

bistvanne75 2018-10-29 08:07

A pozitívumok: A személyzet nagyon udvarias, kedves. Az étterem és az ellátás nagyon jó. Kitűnő helyen van. A szauna rendben volt. Negatívumok: Hogy a bútorok kopottak, az igazán nem érdekelt, de a fürdőkád penészes, ha le szerettünk volna zuhanyozni, a víz büdös volt. Hiába engedtük sokáig, hátha a lefolyó, de nem lett jobb. A TV feleslegesen volt a szobában, hiszen bekapcsolás után 2-3 perccel villogni kezdett a kép (igencsak képcsöves lehet a készülék). Bár bevallom, ez annyira nem zavart minket, hiszen nem TV-zni mentünk. A welness részleg medencéje falán is penészfoltok. A jakuzziban nem igazán működtek a buborékolók. Igencsak felújításra szorul... De van benne fantázia.

Fried Kastélyszálló Resort Fried Kastélyszálló Resort Fried Kastélyszálló Resort
jkrisztina48 2018-10-25 09:23

3 napot töltöttünk a Kastélyban. Szuper volt minden. Kiemelkedően kedvesek voltak mind a recepción mind az étteremben. Finom és bőséges választék volt a reggelinél és a vacsoránál is. Azt kaptuk amit vártunk. Szép békés környezet, tiszta szoba. A wellness részleg lehetne kicsit modernebb, de ettől függetlenül az is jó volt. Ha tehetjük vissza megyünk. Köszönjük.

Oldalak:
123456...