Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123456...

Hotel Amade Château - Legyen Ön az első, aki véleményt mond a szállodáról!

bjozsefne74 2020-09-25 13:01

4 napot töltöttünk a szállodában.Visszamegyünk olyan jól éreztük magunkat.Kitünőre vizsgázott a konyha séfje, a többi kollegák is.Tiszta szoba, maximális higiénia. Ezt a tapasztalatot elmondjuk mindenkinek! Köszönöm szépen a vendéglátást! Berkó Józsefné

sandrasne34 2020-09-21 11:03

Személyzet udvarias. Szoba megfelelő. Konyha, ételek kítűnő. Wellness - közepes. A kinti medence kicsi,úszni nem lehet benne, csak körbe-körbe, nekem két karcsapás. És hideg a víz. A benti medencét ki sem próbáltam, mert a gyerekek ész nélkül ugráltak bele. A szanuna remek. Autó kell a strand megközelítéséhez, ha nem akar az ember a helyijárathoz kötődni. Összességében jó volt.

kzoltanne56 2020-09-14 16:53

Most először voltunk itt. Kisbabával (1 éves). A takarítás nem az erősségük. Amikor odaértünk nem volt nagyon kítakarítva, mivel kisgyerekkel mentünk fontos lett volna, hogy a terasz felsöpörve, felmosva legyen. A szőnyeg is eléggé koszos volt, azt már több hete nem porszívozták ki, de még kirázva sem volt. Nekünk az se lett volna gond ha ezt nekünk kell megcsinálni, de legyen ott hozzá minden (seprű vagy partvis és felmosó vödör + felmosófa). Hiányoltuk az étlap és itallapot, nem tudtunk tájékozódni, hogy mit lehet választani és milyen árban. Ez nem egy 5*-os szálloda, csak 3*. A személyzet ettől függetlenül kedvesek és udvariasak voltak. Az ágy nekem nem volt kényelmes, nem szeretem a puha matracot. Ami még fura volt hogy a köntöst 800,-Ft/fő lehet bérelni, ezt egy 5* szállodában a szobához személyenként jár. A wellnes nem rossz, de a víz lehetne egy kicsit melegebb, főleg a gyerek medencében.

meva175 2020-09-10 07:44

Ha flancolás nélkül szeretne valaki eltölteni néhány kellemes napot belföldön, csodálatos környezetben egy bájos kisvárosban, akkor ideális választás az Ensana. A személyzet extra kedves! Nagyon barátságos az egész stáb!! A konyha kiváló!!

lildiko63 2020-08-24 10:47

3 nap 2 éjszaka csodálatos nyárvégi napok...érkezés idő előtt, becsekkolhattunk a tiszta légkondicionált Retro szobába, és irány a pár méterre lévő csodálatos Balaton.Szauna és Wellness használat, csodás masszázs...segítő tanácsok Zsuzsától..., ismét Balaton, ízletes vacsora, majd esti séta...bőséges reggeli és a tegnapi nap ismétlése...;3 nap reggeli, kicsekkolás, és lehetőséget kaptunk, hogy akár estig maradjunk, a wellness és egy csomagszoba állt rendelkezésünkre...Kedves, segítőkész személyzet...úgy általánosságban minden jó volt, jól éreztük magunkat...Még visszatérünk...

smilan6 2020-08-24 06:51

Személyzet rugalmas, ételek finomak. Gluten/tej érzékenységhez is alkalmazkodtak. Végen kellett fizetni. Jakuzzi ment X időnként ujra automatikusan bekapcsolt, vize kellemes volt, szaunák mentek (En csak gőzt Es finn szaunát próbáltam). Part nagyon közel, volt parkolóhely közvetlen terasz mellett. Fodrász az épületben, jo áron. Összességében tetszett.

laniko47 2020-08-08 08:24

Jövőre is odamegyünk.Tökéletes volt.

skaroly95 2020-08-03 08:10

Az ellátás és a személyzet hozta az elvárható szintet. A légkondi nagyon hiányzik, bár a megfelelőe árnyékolás is sokat segítene a gyakorlatilag üvegfalú szobákban. A belső felújítások Mekk Mester vsinálhatta🤣 összességében nem rossz, de az első benyomás riasztó lehet a szobáról.

slaszlone105 2020-08-01 12:00

A Fried Kastélyról csak szuper élményeink voltak. A kert gyönyörű,a wellnes részleg szuper volt. Az ételek finomak voltak. A személyzet is kedves és figyelmes. Persze a borkóstoló program mindent vitt, és az is nagyon jó volt,hogy a Tamási gyógyfürdőbe kaptunk kedvezményes belépőt. A szoba berendezése gyönyörű. Szerintem még jövünk Fried Kastély!

sjozsefne97 2020-07-23 12:35

Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve a félpanzió vacsorái! A szakácsot sürgősen cserélni kell, mert nagyon lehúzza a szálloda nívóját! Hideg-langyos vacsora, a választék és a minőség színvonalon aluli! 4000.-Ft/Fő! - volt pl: rántott csirkeszárny(!), sült oldalas - frissességében kételkedtem, brassói alig hússal - azt hittük csak krumpli köret(!). A süteményekről és a gyümölcsről nem is beszélve! A sütemény pl: tarka piskóta (barna-sárga tészta) felszeletelve! Nyáron szezongyümölcs helyett narancs, banán és kész! Legalább gyümölcssalátát csináltak volna belőle egy kis ananásszal! Legközelebb - ha lesz legközelebb - vacsorát biztos hogy nem kérünk!

n_bernadett 2020-07-13 11:35

Nagyon jól éreztük magunkat, kellemes, nyugodt környezet :) Maximálisan tiszta volt a kastélyszálló épülete és a szoba is. Egy negatívumot említenék meg maximum, hogy nem volt túl hangszigetelt a szoba. Mindkét reggel a folyosón zajló kinti beszélgetésekre riadtunk.Ezt leszámítva egy kellemes hétvégét töltöttünk el a szállóban. Mindenkinek tudom ajánlani :)

tcsaba66 2020-06-29 10:54

A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt mindenkivel. Én sem gondolom, hogy megérdemli az 5 csillagot. Voltam már sokkal jobban felszerelt 3 és 4 csillagos szállodában is, ahol jobbak voltak a wellness adottságok és a kínálat is bővebb volt. Az ételekkel, italokkal kapcsolatban ahhoz képest, hogy egy 5 csillagos szállodáról van szó, szerintem nagyon kevés a választék. Én különösen szeretem a félédes, édes borokat, de abból csak egyetlenegy fajta volt, amit mindenhol kapni és már unom, hogy mindig ugyanazt igyam. Egy 5 csillagos szállodában minimum, hogy legyen valamilyen tokaji bor, aszú, furmint, vagy szamorodni, egyik sem volt a kínálaton. Félédes, édes vörösből is többfélét kellene tartani, hogy legyen miből választani. Egy 5 csillagos hotel étterménél szerintem ez alapelvárás lenne. A szobában a koronavírus miatt nem működött a klíma emiatt elég meleg volt a szobában és az első éjszaka alig tudtunk aludni. Szintén a koronavírus miatt nem működött a pezsgőfürdő, de a hideg vizes úszó medence és a meleg vizes medence működött. Ezt furcsának találtam, pedig jó lett volna használni, mert többek között ezért választottuk a hotelt, mert hogy itt pezsgőfürdő is van. Legalább az ajánlatba ne tették volna bele, vagy hozzáírták volna, hogy nem működik a járvány miatt, így egy kicsit becsapva éreztük magunkat. Ugyanígy jártunk a masszázzsal is, mert azt sem lehetett igénybe venni. Maga az ételek, amiket lehetett választani jó minőségűek és finomak voltak, azzal meg voltunk elégedve. A kábel tévén elég kevés magyar csatornából lehetett választani és a távirányító elég nehezen működött. Az ágy megfelelő keménységű volt nekünk, a higiéniával nem volt problémánk, minden szép tiszta volt. A bútorok kifejezetten tetszettek.

akatalin42 2020-06-22 22:09

Egy mesebeli várkastély a Nyírségben. Ragyogó tisztaság, figyelmes személyzet. Kényelmes, jól felszerelt wellness. Mindez egy gondozott díszpark közepén. Jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudjuk. Különleges meglepetés lesz.

teva75 2020-06-19 10:08

a karantén utáni első lehetőség a lazulásra. Csomagajánlatot vettünk , masszázzsal és tó belépővel. A wellness részleg kicsi és keveset tud nyújtani . Lehetne felturbózni kávé ill. tea fogyasztási lehetőséggel./ csak 1 ötletamit máshol is láttam/ A gyógymasszázsnál a recepciós hölgy egyáltalán nem volt kedves. Egyébként mindenki kedves volt a szállodában a hosszú karantén után. :).

kildiko176 2020-06-09 19:38

Sajnos amennyire vártuk,akkora csalódás volt a szálloda. A fürdőben nem működött a Wc, hiába szóltunk,a mosdókagyló mellől folyamatosan áradt a dohos szag,minden tiszta vízkő volt. A wellness élménymedencénél az volt kiírva,hogy 32-34 fok,de jó ha 26-27 fokos volt.A személyzet nagyon kedves volt, és a környezet gyönyörű.

vfrigyes2 2020-03-10 21:21

Immár harmadik éve visszajáró vendégek vagyunk. Ismét egy remek Valentin napi hétvégét töltöttünk a Freya hotelben. Az étel és ital választék kiváló. Minden nagyon finom volt és bőséges svédasztalos választék volt. Egyetlen apróság, hogy reggel üdítő italt csak egy helyen lehet vételezni, néha elég nagy sor alakult ki az automatánál. A szombat esti Valentin napi bál szintén remekül sikerült. Sztárfellépő is nagyon jó volt (Pál Dénes) utána pedig a Freya Band szolgáltatta a jó hangulatot. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész volt. Szóval minden rendben volt. Amit mindig el szoktam mondani. Annak ellenére, hogy az egyik legjobb szállodának tartom ahol Magyarországon jártunk (majdnem az összes ismert fürdőben megfordultunk már), egyetlen hiányérzetem van a Freya Hotellel kapcsolatban. Az, hogy kicsit retro. Az ablakok régiek, egy kis retesz tartja. Még egyszer mondom tiszta és rendezett, de ha én a hotel tulajdonosai helyében lennék mindenképpen felújítanám. A fal sem a legszebb kívülről. Egy másik vendéggel beszélgetve megjegyezte, hogy amikor kívülről meglátták kicsit megijedtek. Szerencsére belül már egészen más képet mutat. Egyébként ők is elégedettek voltak mindennel

tzoltan116 2020-03-10 19:45

Gyermekes családoknak kitűnő; pihenni-csendre-kikapcsolódni vágyoknak NEM ! Álla dó a gyerekzsivaly; bonyodalmas étkeztetés; a wellness részleg állandóan túlzsúfolt!

kaniko127 2020-03-09 12:06

Szuper Hotel! 3 napot töltöttünk el, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet minden tagja nagyon kedves.A wellnes részleget kicsinek találtuk, valamint a víz is hideg volt nekünk, így azt csak 1-szer használtuk. Az ételek minősége kiváló, valamint hatalmas választék volt. Ami nagyon tetszett, hogy vacsoránál hideg érelek is viltak. A nőnap is beleesett az itt eltöltött időnkbe, így a vacsoránál mi hölgyek kaptunk egy szál virágot! Amit itt is köszönök mégegyszer! Még visszatérünk.

janika37 2020-03-09 09:50

Nagyon jó 4 napot sikerűlt eltölteni Sárváron a hotel szép jó a wellnesz részleg az ételvállaszték különösen első osztályu barátságosak a felszolgálók.

cjozsef15 2020-02-24 07:12

Parkolás az nagyon szűkös, nincs elegendő parkoló! 140 szobára csak 70 parkoló van. Wellness részleg nagyon kicsi, zsúfolt!Hétvégén voltunk, amikor telt ház volt! Összesen 27 (szék, ágy van) közel 300 emberre. Nem lehet a törölközőt sem letenni sehová! Szobákra ráférne egy felújítás! Személyzet viszont nagyon kedves, segítőkész! Étel választék megfelelő!

Oldalak:
123456...

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam