Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

rjudit49 2015-09-07 21:41

Gyönyörű környezet, kedves kiszolgálás, nagyon finom és változatos ételek. Nagyon jól éreztük magunkat, biztosan vissza térünk még.

banita115 2015-03-19 20:26

Nyugodt szép környezet, nagyon jól éreztük magunkat!

BRBKZSBB 2015-03-19 09:01

Szép környezet, szuper szálloda, bőséges és finom ételek! :)

szoltan328 2015-01-03 01:25

Nagyon kellemes élményekkel tértünk haza. Jó szervezés, kedves udvarias személyzet, kiváló programok. Az ágyak még mindig rosszak, kifeküdtek, bár nekem egy jobb jutott. Az ételek nagyon finomak , és változatosak. Egy jobb kávé gépet vehetnének viszont az étterembe. összességében mindenkinek ajánlom.

trebla1975 2014-07-13 13:27

Júliusban 5 napot töltöttünk a soproni Hotel Fagusban. Vegyes érzelmekkel jöttünk haza. A szálloda négy csillagos, 2005-ben épült. Az amortizáció jelei már most igen szembetűnőek voltak. A szobánkban a szőnyeg foltos, a mintázata alig volt kivehető. Az ágymatracok kifeküdtek voltak, reggelente hátfájdalmakkal ébredtünk. Az ágyak széle feslett volt, és az ágyneműhuzaton is voltak szakadások. A szobánkban a világítás maximum félhomályt eredményezett - pedig felkapcsoltuk az összes égőt. Az étkezőben a laminált lap padló teljesen elkopott. A pici gyermekeknek van ugyan Mini-Club, de az ottani játékok nagy része használhatatlan, tönkrement. Ezért talán joggal írhatom, hogy nem érdemel 4 csillagot a szálloda. De nézzük a jó oldalát. Fantasztikus környezetben található az épület, a természet lágy ölén, madárcsicsergés, nyugalom. Nagyon kedves, segítőkész személyzet. Az ételek minden igényt kielégítenek, mind mennyiségileg, mind minőségileg. Ami nagyon tetszett, hogy azonnal pótolják a fogyóban lévő ételeket. Az udvaron található játszótéren hinták, libikóka, homokozó, mászókák fogadják a kicsiket. A wellnessrészleg is megfelelt a számunkra. Gyermekpancsoló, úszómedence, két jacuzzi. A jacuzzik szinte folyamatosan üzemeltek, két menet között csupán néhány percet kellett várni. A levendulás aromakabin szintén kellemes élmény nyújtott.

candrea65 2014-06-27 08:43

Csalàdommal pàr napot töltöttünk a szàllodàban.Az àgyon kívül mindennel elégedettek voltunk .Az ételek finomak voltak,bőségesek.A személyzet kedves,segítőkész.Csodàs a környék.A kisfiam màr indulna vissza,imàdta a wellnesz részt:)!

acad14 2014-04-06 18:41

Pár napot töltöttünk a Fagusban. A szálloda a Lővérek szívében csodálatos helyen található. Kitűnő az étkezés, változatos ízletes volt vacsora és a reggeli. A személyzet figyelmes, kedves. Amin fejleszteni lehetne az a wellness részlegben a kiégett lámpák cseréje, a csapok, padló vízkőtelenítse. Továbbá az étterem parkettjének azonnali cseréje szükséges.

nszilvia36 2014-01-09 08:45

Maga a szálloda szép,wellness kicsi,ételek finomak,változatos. Nagyon szép helyen van erdő mellett,jókat lehet kirándulni :-). Ami nagyon rossz volt az az ágy matraca,puha,kifeküdt.Erre több vendég is panaszkodott,szerintem ez fontos egy szállodánál.

mzsolt93 2013-08-22 08:49

Az ismertetőben jelzett délután 2 óra helyett 5-kor (!!!) lehetett elfoglalni a szobát, állítólag csúszott a mosodai szállítás. Ágynemű azonban nem volt, este 8-kor, a második reklamálás után pótolták. A szoba más szempontból - tisztaság, berendezés -, rendben volt. Medencék víz minősége kifogásolható. Az étkezések viszont kifogástalanok, bő választék, finom kaják.

nbalazs13 2013-03-18 22:32

Csodálatos természeti környezetben, igazán barátságos vendéglátással fogadott minket a szálloda!

tanito neni 2012-04-03 19:22

Tisztelettudó személyzet, hatalmas a bizalom.Se eloleg, se bejelentkezo kártya kitoltése.Ez jóleso érzés,voltunk olyan helyen,ahol az eloleget el kellett kuldeni, amikor megérkeztunk azonnal kifizetni a tobbit.Hát,oda biztos nem megyunk.Ezért értékelem és mindjárt a szívembe is zártam e Fagust.A szoba szép,tiszta, szép képek.A víz kellemes,sokat úszkáltam. A szauna is jó, csak a felontéseket hiányoltam.Az ennivalo jo volt.Mindenkinek ajánlom.Zsemlye család

gambler 2009-07-21 23:57

Szia Attila ! Köszönöm a válaszod ! Snnak meg különösen örülök,hogy jó véleménnyel vagy a helyről. Teltház talán nem lesz, mert hétköznpokat töltünk ott. Külső programokat is tervezek, pont azért, amit Te is említettél. Kösz még egyszer ! Üdv. gambler

Kiss_Ati 2009-07-21 00:50

INFO :
Sopron wellness szálloda
Sopron akciós szállás  
Sopron akciós wellness   
Sopron hotel Lövér   
Soproni szállodák   
Sopron wellness hotel   
Sopron akciós wellness 
Soproni akciók 
sopron wellness vélemények 

Szia Gambler! Én 2008. dec. elején voltam a Fagusban. Szerintem maga az épület szép, modern, tiszta, és nagyon sendes helyen, közvetlenül az erdő mellett épült. Jó kiindulási hely kisebb-nagyobb túrákhoz. A wellness rész egészében nekem kicsinek tűnik. De viszont van egy külön gyermek medencéjük, elég nagy is, ami Neked/Nektek jó lesz, mivel a 2 gyermeked is viszed. Attól tartok, hogy egy teltház közeli helyzetben zsúfolt lehet a wellness. Sajnos szintén kicsinek gondolom teltház esetén az éttermet. Bár nyáron még lehet a teraszra bővíteni, de már mástól is olvastam, hogy sorba kellett állni a bejutáshoz. De viszont nagyon jól főznek! Nekem minden ízlett, a reggeli és a vacsi is finom volt. Összeségében: szerintem jó hely, csak ne legyen teltház. Emellett pedig 3-4 napnál hosszabb tartozkodás esetén azért legyen házon kívüli program is, mert akkor már uncsi lesz házon belül.

Jó pihenést! :) Attila

Sopron wellness szálloda - HOTEL FAGUS - KÜLSŐ TERASZ Sopron wellness szálloda - HOTEL FAGUS - wellness centrum Sopron wellness szálloda - HOTEL FAGUS - wellness medence

istvánka 2008-03-30 16:12

03.28-3O között voltunk ebben a szállodában. a négy csillag helyett a kiszolgálás és a recepció "szolgálatkészsége " miatt jóindulatúan csak 3 csillaggal minősitenénk. Nem elég a modern épület ehhez színvonalas kiszolgálás is kell. Egyedül a táj szép. A wellnes részleg kicsi.

wzsofia 2008-03-12 00:12

Egyetértek. A hotel gyönyörű, de a wellnes valóban kicsi, és a víz hideg volt. Nekünk az étkezéssel nem volt problémánk. Ennek ellenére nem mennék vissza, ahhoz túl messze van. Egerben a Park hotel jobban tetszett, és még közelebb is van.

t.mara 2006-10-11 14:22

Szia Hanga! Igaz elég régen tetted fel ezt a kérdést, de én most csatlakoztam hozzátok, ezért a késői reagálás. Remélem még hasznát veszed! Én rendszeres látogatója vagyok a Fagusnak és nagyon szeretek eltölteni ott 3-4 napot. Fantasztikus a konyhája, udvarias a személyzet, csodálatos körülötte a park stb, stb. Ha van konkrét dolog, ami érdekel és még azóta sem jártál ott szívesen válaszolok. Mara

Sopron wellness hotel FAGUS - Soproni szállás - wellness hétvége - wellness akciók Sopron wellness hotel FAGUS - Soproni szállás - wellness hétvége - wellness akciók Sopron wellness hotel FAGUS - Soproni szállás - wellness hétvége - wellness akciók

SOPRON WELLNESS    SOPRON WELLNESS SZÁLLODÁK   SOPRONI HÉTVÉGE  WELLNESS AKCIÓK   WELLNESS SZÁLLODÁK   LAST MINUTE AJÁNLATOK  
Sopron wellness szálloda   Sopron szállás  Sopron hotel Fagus 

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam