Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

Estelle 2017-02-27 13:22

Családostul töltöttünk 3 álomnapot a szállodában.Szép szobánk a Balatonra nézett.-a látvánnyal soha nem lehet betelni!A wellness részleg és a svédasztalos étkezés megfelel a család minden tagjának.A gyermekszolgáltatásokért külön dicséret jár!Remélem egyszer még visszatérhetünk,köszönjük!

bzoltan329 2017-02-27 08:57

Kiválóan éreztük magunkat a kétszobás lakosztályban. Számunkra megfelelő volt az ellátás, az udvarias, előzékeny kiszolgálás és a wellness szolgáltatás színvonala is. Sokat sétáltunk a szép időben, élveztük a csendet, a csodálatos panorámát. Köszönjük a vendéglátást, terveink szerint egy hónap múlva visszatérünk!

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Csernus Szilvia 2016-03-27 22:42

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában,szuper volt minden. De az ajándék masszázst és italokat hiányoltam, ami elméletileg benne volt az árban.Én éreztem cikinek,hogy kérjem.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Csernus Szilvia 2016-03-27 22:38

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában,minden szuper volt. De én hiányoltam az ajándék italokat és masszázst,ami elméletileg benne volt az árban.Én éreztem cikinek,hogy kérjem.

sjanos186 2016-03-06 09:48

Köszönöm a lehetőséget! Színvonalas, nagyon jó hely. Jól éreztük magunkat párommal. Meg voltunk teljesen elégedve a szálloda szolgáltatásaival, az elhelyezéssel, a wellnessel és a személyzettel is. Szívesen visszamennénk ide máskor is, Mindenkinek csak ajánlani tudom. Üdvözlettel: Szaszák János

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
dencsi80 2016-02-24 17:43

A szálloda és a környezete nagyon szép volt,sajnos mivel sokan voltak a wellness részleget nem nagyon tudtuk élvezni. Vacsorák színvonala még fejlődhetne,de a reggeli választék megfelelő volt. A szobánkból gyönyörű kilátás volt,tiszta és jól felszerelt volt a szoba, különösképpen a vízforraló tetszet! :) A képek tükrözték a valóságot csak a pihenő szoba vagy részleg nem! :( Köszönjük,jól éreztük magunkat!!Nyáron még szebb lehet!

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
dencsi80 2016-02-24 17:41

A szálloda és a környezete nagyon szép volt,sajnos mivel sokan voltak a wellness részleget nem nagyon tudtuk élvezni. Vacsorák színvonala még fejlődhetne,de a reggeli választék megfelelő volt. A szobánkból gyönyörű kilátás volt,tiszta és jól felszerelt volt a szoba, különösképpen a vízforraló tetszet! :) A képek tükrözték a valóságot csak a pihenő szoba vagy részleg nem! :( Köszönjük,jól éreztük magunkat!!Nyáron még szebb lehet!

kissandall 2016-02-24 06:43

Véleményem szerint a hotelnek még van mit fejlődnie a 4 csillag kierdemléséhez. A wellness részleget, főleg a medenceteret kicsinek, a medencék számát kevésnek vélem, előnye viszont, hogy, ha csak két sávos is, de 25 méteres az "úszómedence". A szaunarészleg megfelelő és jól felfűttöttek a kabinok, bár a honlapon feltöltött képekhez képest csalódtam a miliőjében. Az étkezés-vendéglátás színvonala:***. Végeredményéban egy hétvégi feltöltödéshez minden adott volt, és akciós keretek között ár-értékarányosnak mondható.

hterez4 2016-02-23 21:43

A szoba kényelmes volt. A szaunából hiányoltuk a merülő medencét. A szauna szeánszok jók voltak.

sEva186 2016-02-23 15:46

Nekem is furcsa, hogy a honlapon miért vannak a wellness részleget ábrázoló valótlan képek!

sEva186 2016-02-23 15:38

Mi egy földszinti szobában voltunk, ahol nem volt se éjjeli szekrény, se éjjeli lámpa. A recepción ezt megkérdeztem miért és pár percen belül kaptunk egy állólámpát. Azt gondoltam ez alapfelszereltsége minden szobának. Az ételek finomak, bár vacsoránál sokféléből nem lehet választani. Nem vagyok nagy igényű, de négy csillagos szálloda színvonalától kicsit messze áll.

Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
smarianna47 2016-02-21 20:53

Igazán remek hely. Ötcsillagos kiszolgálással. Nagyszerű választás volt.

snikolett58 2016-02-07 20:58

Nagyszerűen éreztük magunkat! Gyönyörű, tiszta szálloda! Kedves, segítőkész személyzet! Kifogástalan étel!

Oldalak:
1

x WellnessHétvége