Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12

kmihalyne7 2015-12-30 07:06

Én csalódtam ebben a 4 csillagos szállodában az árához képest nagyon gyenge! Annak ellenére hogy úgy hirdetik magukat ,hogy a szauna korlátlan használata is benne van az árban csak a fürdőt tudtuk használni a szaunáért külön kellett fizetni voltunk már egy jó pár helyen de még így nem jártunk,nagyon kicsinyesnek tartom.Ráadásul a szobánk tele volt hangyával!!!

mildiko68 2013-12-29 07:43

A Karácsonyi Ünnepeket töltöttük ott! A város szép tiszta a hotelben kedves a személyzet! A reggeli a vacsora finom lett volna ha az étel forró!!!! A szoba megfelelö de az ágyak nem kényelmes!Nászutasoknak nem ajánlom!! Remélem a jövöben sikerül ezeken javitani! Boldog sikerekben gazdag Új Évet kivánunk!

kernrita79@citromail.hu 2012-07-07 22:36

Sziasztok mi most 2012.július 18-án megyünk a szállodába. Többször voltunk itt, és nagyon tetszett igaz volt némi változás amióta megnyitotta kapuit.A konyhára gondolok itt és az ételekre. Mert szerintem egy ilyen szép és színvonalas szállodának nem szabadna az előtte napi süteményből való "maradékot" felszolgálni a svédasztalon. Az étellel nagyon elégedett voltam, minden nagyon finom volt, bőséges választékkal (svédasztal). De maga a szállás az ottani dolgozókelölt le a kalappal.Nagyon kedvesek, segítőkészek, udvariasak.A szállás nagyon szép, korszerű, tiszta.Amióta megnyitott az új fürdő rész és a kinti nagycsúzda azóta a fiam csak Sárvára akar menni nyaralni.

*stella* 2010-02-25 11:18

Sziasztok, Három hete voltam a park inn-ben sárváron, céges rendezvényünk volt. Maga a szálloda nekem tetszett, az alkalmazottakról a vélemény vegyes, volt aki nem volt a helyzet magaslatán és voltak akik nagyon kedvesek voltak. A szoba tetszett, a wellness részleg maga a sárvári gyógyfürdő. Őszintén szólva nem voltam elájulva, két nagy medence van, különböző hőfokokkal, egyszer tapasztaltunk vízi aerobic-ot is, ami jó volt :)A szauna világ fürdőruhamentes terület, de az ember magán hagyhatja a szauna lepedőt, úgyhogy akit nem zavarnak a meztelen emberek, nyugodtan próbálja ki. Van bent svéd szauna, bio szaun, gőzkamra. Az étellel nagyon elégedett voltam, minden nagyon finom volt, bőséges választékkal (svédasztal).

hdanka 2009-07-17 08:56

Szia! 2 hete voltunk a Park Inn hotelben Sárváron. Vegyes érzésekkel jöttünk el. A szállás nem a csúcsok-csúcsa. Lehet, hogy mi "fogtuk ki" de a fürdőben csatorna szag volt, nem is enyhe. Igaz, kaptunk másik szobát, ott viszont nem működött a páraelszívó és a világítás fele. :-( Fürdőköpenyt hosszas várakozással sikerűlt szerezni, mert kevés van és éppen elfogyott. A kaja viszont jó volt, az alkalmazottak kedvesek és segítőkészek. A fürdő tiszta és a két nagymedencébe lehetnek gyerkőcök is. Amúgy van babamedence is, igaz nekünk arra nem volt szükségünk, ezért az állapotát nem tudom.

pupi 2009-06-23 19:22

Szia ! Figyelmedbe ajánlom a 3-dik oldalt / de lehet ,hogy már a 4-dik / igen részletesen írtam erről a szállodáról. De kérdezz nyugottan ha tudok segítek a döntésedben !!!Pupi

qx537cicu 2009-06-23 16:52

Sziasztok, járt már valaki a címben említett helyen? És ha igen,milyen volt?Köszi:Kati

Vargáné T Márta 2009-06-08 20:23

Szervusztok! Inbaunak jó idő rendelve!!! Figyeljetek, onnan már nem olyan vészesen messze van Zalakaros, kellemest a hasznossal,kiránduljatok oda egy fél vagy egész napra,- tudom, mert sok kedves ismerősöm mesélte a nagy karosi Gránit fürdőt,-ez a városi fürdő hogy jól néz ki, és úgy jó ahogy van. No csak vicceltem.(Vagy mégsem.) Egyébként mi is tettünk ilyet máskor is, jó helyről jó helyre , még is közelebb van, mint a lakhelyről. Ha bírja a gyermek és van autó, akkor még meg is éri a kiruccanás+élmény! Vigyázzatok magatokra! Sziasztok: Márti

inbau 2009-06-08 19:51

Köszönöm mindenkinek a segítséget, így valószínű Sárvár mellett döntünk. Már csak a jó idő kell! Ha hazajöttünk megírom a tapasztalatokat.

Vargáné T Márta 2009-06-08 19:24

Szép Jó Estét a Fórumozóknak! Talán én is tudok segíteni Inbaunak 1-2 -3 tapasztalatom megosztásával. 2006-ban és 2007-ben jártunk szép országunk nyugati szegletében, s Ott 3-szor voltunk a városi gyógy-és élményfürdőben (Sárvár). Akkor tapasztaltuk először azt a modern órás beléptető, -és öltöző rendszert. Nagy tisztaság, modern külső, jellemezte a számtalan kinti medencét nyugis gyermek pancsolókat, élményelemeket, sodrót ...stb. No, és szerintem miért gyermekbarát, mert ott van a több pályás csúszdájuk, ahol, ha kisebb volt a gyermek pap, mama, nagyi nagypapi, nagyobb tesó ölében ülve-dőlve élvezte a korlátlan csúszkálást, mert nem volt elkülönítve vagy külön pénzessé téve. Remélem szerettek Ti is csúszdázni, mert a gyerkőc majd nyaggat, én sem engedném le kisebb 5 éves gyermekeimet, ha még olyan korú lenne. Nyár kellős közepén voltunk mind 3 kiránduláskor júli /aug hónapokban, még sem volt nagy tömegnyomor. Akkor még az árak elfogadhatóak voltak,-most nincs infóm róla- de mi nem túl sokat vásároltunk bent, az inni valót vittük, ételünk, pedig megoldott volt, nasi megfizethető volt. A fent nevezett Park Inn Hotel akkor nagyon új volt, ott található a tő szomszédságában, azt hiszem átjárható lehetett a fürdővel, de legalább is remélhető, hogy biztosítják a belépőket, hiszen 4*-os hotel, szállásként nem ismerem ezért icipici az infóm. Akármit választotok legyen szép és jó és feledhetetlen Mindannyiótoknak a pihenés! Üdvözlettel:Varga Márti /Másoknak is köszönöm a tapasztalatok megosztását. Mosonmagyaróvárról várok még visszajelzéseket, Akoszt üdvözlöm!/

pupi 2009-06-07 19:46

Hát tényleg nehéz a választás !!! Mindkét szálloda 4* és meg is érdemli. A karosnak hatalmas wellness része van. 2 kinti, élmény elemekkel, 1 úszó medence. Bent 1 úszó, 1 élmény, 1 gyermek pancsoló / szerintem ezt Ti már ki nőttétek / A szobák átlagosnál nagyobbak nagyon izlésesek . Mikor mi voltunk/öszi szünet / teltház volt ennek tulajdonítom,hogy rengeteg gyerek program volt. Viszont rengeteg ember a vacsinál és nagyon akadozott az ételek pótlása. Bizony volt hogy sorba álltam 1-1 ételért, ami nagyon bosszantott. A Park Inn-ról a 2-dik oldalon olvashatod a véleményem. Talán azért hajlok Sárvár felé, mert ahogy írod 5 éves gyermekkel mennétek, és a strandon van egy kellemes gyereknek is való csúzda. A másik érvem ,hogy egy gyermeknek mindíg kell hogy legyen a kezében vagy a szájában valami! itt gondolok: üdítő, lángos, fagyi, gofri. Na ezt a karosban nem igen tudud megtenni mert vagy nincs / ezek ugybár igazi strandi kellékek / vagy iszonyú drágák / 2dl üdítő 490/ Na ennyit szerettem volna írni remélem segítettem a döntésedben !! Üdv : Pupi

inbau 2009-06-07 08:31

Sziasztok. Látom nagyszerű információkat osztotok meg itt egymással. Én is a tanácsotokat kérném. A Zalakarosi Karos SPA és a Park Inn Sárvár között vacilálunk. Mindkettőről fele-fele arányba hallottam jót és rosszat is. Egy 5 éves gyerekkel szeretnénk menni és nemtudom, hogy a saját medencést vagy azt válasszuk amelyik a városi fürdővel van egybe? Tanácsokat előre is köszönöm.

pupi 2009-05-26 20:53

Szia Tim1! Hát ez a szálloda már kapott hideget, meleget,de hát nem vagyunk egyformák izlések terén sem !
Az első

INFO:
Sárvári szállodák 
Sárvár belföldi üdülés 
Szállás Sárvár
Wellness hotelek 4 csillag
Wellness akciók  
Szálloda Sárváron
Belföldi Gyógyfürdők  
Last Minute Utak Belföld 

enyomás mikor kinyílik a fotócellás ajtó, hogy huuuuuuu.Egy ultra modern , minimál stílus tárúl eléd. A szálloda 4 szint választott jelképeként. A pirosat, sárgát,zöldet,és a kéket.Ezek a színek köszönnek vissza az emeleteken is, mivel minden emelet más színü.A szoba színvilága is ilyen élénk ,de mégsem zavaró. Kellemes meglepi volt a lcd tv, nagyon klassz a fürdőszoba is ,még nagyító tükör is volt, amit rögtön eltoltam amint belenéztem. És persze ott az elmaradhatatlan fürdő köpeny amiben zárt folyoson tudsz átmenni a fürdőbe.Az érkezésnél adnak karszallagot az éjszakák számával egyező mennyiségüt.Ez benne van az árban! ami nem mellékes mert 3000ft a belépő 2 főre. A fürdő nagyon kulturált tiszta. Ami nagyon tetszett,hogy mi / szállóvendégek / már 7-kor bemehettünk holott 8-kor nyit.Volt hogy tök egyedül voltam. Este ez megismétlődik mert 19-kor zár ,de 23-ig lehet pancsizni. Nagyon szép szauna parkja van rengeteg izzasztóval / ezért már fizetni kell / .Klassz önkiszolgáló étterem van finom kalákkal normál árakkal. A szálloda személyzete rendkívöl udvarias nem tudsz előre köszönni senkinek mert megelőznek .Az étterem megfelel a 4* színvonalnak. Itt ettem életemben elöszőr sütötökkrém levest ami isteni volt. Tehát egyszóval !/ amit nem tettem meg, de remélem nem bánod !! / Klassz Sárvár .

Remélem segítettem a döntésedben ha ide mész ,ha nem, nagyon jó nyaralást kívánok Neked!! Üdv. Pupi

Tim1 2009-05-19 06:29

Mi is ebbe a szállodába készülünk Júniusban, remélem tényleg jó lesz. Majd megírom a tapasztalatokat.

klaslow 2009-05-18 23:55

Tavaly nyáron voltunk a szállodában. Nekünk nagyon tetszett, és az ételekkel sem volt semmi problémánk! Mi elégedettek voltunk mindennel, csak ajánlani tudjuk........!!!

Potae 2009-05-18 10:08

Akosz.akosz, köszönöm a választ. Engem igazán az ellátás érdekelne, mert nagyon sok helyen hallottam, hogy nagyon rossz az étel. Amit nemtudom, hogy mit takar? Mi gyerekkel mennénk és nem mindegy, hogy kifizetem a félpanziót(ami nem olcsó) és pl. a gyerek semmit nem tud enni.

akosz.akosz 2009-05-18 06:40

Potae fóromozónak üzenem, hogy mi voltunk kb. másfél éve ebben a hotelban 2 éjszakát töltöttünk el.Ennyi idő alatt túl sok tapasztalatot nem lehetett gyűjteni. A szálloda nagyon szép de nekünk túl modern volt a berendezés és ezért ridegnek tűnt. Jobban szeretjük a puha meleg fészek érzetét keltő szobákat abban otthonosabban érezzük magunkat. Véleményem szerint inkább üzletembereknek való. Üdv. Akosz Persze ez a mi véleményünk ettől még nektek tetszhet.

Potae 2009-05-17 17:15

Park Inn Sárváral kapcsolatban még mindig nem tud senki segíteni? bkrisztina! Mi évfordulón a Hotel kapitányban voltunk(februárban) a "szerelmes hétköznapok"- csomagot vettük igénybe és tényleg nagyon szuper volt.

Potae 2009-05-04 14:00

Sziasztok, Már több hozzászólást olvastam a hotelről, de szívesen várnék véleményt, mert úgy hallottam a konyhája nagyon rossz.

Nagybancsa 2009-04-06 15:27

Sziasztok! Én is csak ajánlani tudom, nagyon szép és szinvonalas szállás és nagyon kényelmes a gyógyfürdőbe való átjárás.Maga Sárvár is csodálatos, és külön megemliteném, hogy a gyógyfürdőben dolgozó emberek mind nagyon kedvesek voltak, ez olyan ritkaság, nagyon kellemes tapasztalatokat szereztünk itt. Gyermekekkel a melegebb időszakot ajánlom, mert bent csak egy kis elszeparált kicsiknek való medence van, nyáromn pedig megnyilnak a kinti medencék, és a csúszdákat is lehet használni. Jó pihenést Nektek Sárváron!!

Oldalak:
12

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam