Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

btamas97 2017-05-01 11:01

Csodás fekvésű kellemes szálloda, tágas,kényelmes szobákkal. Az ételválaszték nem túl bőséges, viszont finom volt. A wellness szintén tágas és csendes, bár néhány szolgáltatást hiányoltam. Bőven elfért volna egy merülő medence vagy jégkút, a középen elhelyezkedő pezsgő medence helyett (v. mellett), ami ottjártunkkor csak meleg vízzel volt feltöltve, és nem működött. A kneipp taposó szintén nem üzemelt, bár a helye ki volt alakítva.A személyzet, a pincérek, nagyon kedvesek és udvariasak voltak.

gmaria2 2017-03-20 08:44

Nagyon meg voltunk elégedve, csak ajánlani tudom mindenkinek. A wellness részleg igényesen kialakított, a masszőr nagyon képzett, változatos szauna-programok és minden nap változó illatok voltak bekészítve a finn szaunába és az aromakabinba. A vacsora-és reggeli válaszék kiváló, a pincérek nagyon udvariasak voltak.

kbernadett12 2017-02-20 10:16

Maximálisan meg voltunk elégedve. Figyelmes, kedves személyzet, kényelmes, nem zsúfolt wellness részleg, finom ételek. Igazi kikapcsolódás volt... köszönjük

cjudit24 2017-02-07 11:53

Nagyon jól éreztük magunkat. A felszolgálók, recepciósok kedves, segítőkészek. A szoba tágas, tiszta. A wellness-részleg kifogástalan. A víz meleg volt a medencékben, aminek kimondottan örültünk. Az ételek finomak és bőségesek. A környék nyugodt, csendes. Köszönjük, mi teljesen meg voltunk elégedve! :-)

cjudit24 2017-02-07 11:53

Nagyon jól éreztük magunkat. A felszolgálók, recepciósok kedves, segítőkészek. A szoba tágas, tiszta. A wellness-részleg kifogástalan. A víz meleg volt a medencékben, aminek kimondottan örültünk. Az ételek finomak és bőségesek. A környék nyugodt, csendes. Köszönjük, mi teljesen meg voltunk elégedve! :-)

tmelinda40 2017-01-02 17:50

Nagyon tetszett a környék és a szálloda is. 3 gyermekemmel mentem, a gyermekek részére is teljes körű pihenést és kikapcsolódást kaptunk. Medencéket emelném ki, hogy ilyen jó víz hőmérséklettel még nem találkoztam más szállodánál, pedig sok helyen voltunk. Köszönjük, csak ajánlani tudom.

btamas211 2016-11-16 14:54

Elégedettek voltunk mindennel. Köszönjük :)

tjozsef120 2016-09-21 21:06

Szép, csendes környék. A műanyag pohárban felszolgált presszó kávé és sör nem igazán a 4 csillag jellemzője, inkább egy balatoni strandé. A vacsorához felszolgált meleg rose szintén nem illik a 4 csillaghoz. A többi nagyjából rendben volt

medit48 2016-09-13 11:24

Majdnem mindennel meg voltunk elégedve.A vacsora ételek nem voltak kiemelkedően finomak,főleg a desszert nem volt olyan îzletes.Ettől függetlenül egy remek helyen lévő,nagy wellnessel rendelkező hotel.Nagyon jól éreztük magunkat.Köszönjük!😀

Ambient Hotel & Aroma SPA
konnyuszandi 2016-03-29 23:03

Isteni hotel , ételek is nagyszerűek :)

Ambient Hotel & Aroma SPA Ambient Hotel & Aroma SPA
dEva102 2015-09-01 22:18

Kellemes környezet,jó időjárás mellett tökéletes hétvégi kikapcsolódás a családnak!

Ambient Hotel ADATOK. Ambient Hotel Akciók,  Ambient hotel Vélemények 

rAgnes29 2015-09-01 14:04

Nagyon szép ,csendes kellemes környezetben található a szálloda,remek konyhával.Nagyon jól éreztük magunkat. Egyetlen dolog amire ráférne a felújítás a külső medence rész. Csak ajánlani tudjuk, főleg az illatszobát.

rhegyi 2015-05-27 06:35

A párommal mentem és félpanziós szállás kértünk. Mi meg voltunk elégedve a személyzet udvarias volt. A szoba tiszta, kényelmes volt. Sok kisgyeres is volt a szállodában mert elég gyerek barát szálloda. Kutyásoknak is kedvező hiszen belehet vinni. Mindenkinek tudom ajánlani, fiatal,közép,és idösebb korosztály nap is.

usandor16 2015-01-02 20:13

Hát?! Lehetett volna jobb is. A 4*-tól messze van! Max. 3*, főleg a wellness részleg. A személyzet barátságos!

fterez 2014-08-17 17:47

Komló-Sikondán található szálloda a csend és nyugalom szigete az erdő közepén.Igazi kikapcsolódást nyújtott, A személyzet kedves,segítőkész az ellátás kitűnő. Akinek elege van a nagyvárosi forgatagból,a mindennapi rohanásból az látogasson el ide.

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!