Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

mkatalin149 2017-11-03 13:16

Nagyon szépen köszönjük a lehetőséget.És a segítséget!Nagyon jól éreztük magunkat és a gyerekek is. Az élményfaluban volt a szállásunk. Tökéletes hely, gyerekekkel a kikapcsolódásra. Képen sajnos nem szerepelek, csak a gyerekek, nem tudok küldeni :)

vzoltan137 2015-12-29 19:56

A Hertelendy házban kaptunk szállást. Tiszta, csendes, nyugodt a hely! Nagyon szép 4 napot töltöttünk itt! A legszebb karácsonyunk volt. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom! Nem fognak csalódni! Kedves személyzet, tökéletes tisztaság!

Sziszike 2014-02-20 09:14

Csodálatos 3 napot töltöttünk a Hertelendy házban. A félpanziós ellátás nagyon jó volt, rengeteg féle választék mind a reggelinél és mind a vacsoránál. A fürdő az egyszerűen gyönyörű, a medecnék hőmérséklete megfelelő. A szállóvendégek részére külön sorompóval elzárt parkoló. Nekünk nagyon tetszett és biztos, hogy még vissza fogunk ide menni :))))

Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő
sdalma2 2013-11-13 14:37

Egy nagyon szép hétvégét töltöttünk a Kehida Termál Hotelban, ahol kiválóan éreztük magunkat! Érkezésünk után rögtön belevetettük magunkat a medencébe. Nagyon tetszett a gyerekeknek is, hogy a szobából pár lépésre már a strandon találtuk magunkat! A félpanziós ellátás is minden igényt kielégítő volt! Köszönjük! 

GeliGabi 2013-08-16 22:50

Ami tetszett: Kedves és segítőkész személyzet, tiszta igényes szoba korrekt felszereltséggel és modern nyitás/zárással, illetve a környezet, a kinti és benti medencék eltérő kialakítással mélységgel és hőmérséklettel, közvetlen átjárás a beltéri fürdőhöz, változatos és nagyon finom ételek (reggeli-vacsora) bőséges sokszínű kínálata, sorompóval biztosított külön parkoló a szállodai vendégeknek, Ami nem tetszett: Egy kis vízkő a fürdőben a mosdónál észrevehető volt (csaptelep és túlfolyó), de ezt ügyesen el lehet majd tüntetni, ha odafigyelnek rá.. 2013.08.11-15. tartózkodás

simre37 2013-05-30 10:03

Sz.I. Több wellness hotelben voltunk már. Eddig Kehida tetszett legjobban, ezért ismét ott töltöttünk néhány napot. Most sem csalódtunk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Török Edit 2008-10-04 13:44

Sziasztok.Aki még nem járt Kehidán nagyon tudom ajánlani.Zárt térben csuszda nemcsak gyerekeknek,mi felnöttek is nagyon élveztük.Élménymedence,szaunaavilág kitünő/mesztelenül lehet szaunázni.)Több meleg vizes medence.gözkabin,infra szauna,pezsgőfürdő.Mindenkinek nagyon tudom ajámlami. Edit 2008.10.03.13.44

További információk:  Kehidakustány akciók ,   Kehidakustány vélemények ,   Kehida termál

bkatalin32 2008-07-18 18:49

Sziasztok Érdeklődnék a Kehidai szállókról 3 fiammal mennénk,Milyenek a csuszdák mennyi idős kortól használhatják?Nekik ez a legfontosabb.És a 3 szálloda közűl amit a fürdő ajánl melyikbe érdemes menni?Köszi

Babyx 2008-05-04 14:07

Egyébként annyi hasznosan még elújságolok, hogy adnak egy sárga karkötőt, azon óraszerű sima lap van, utolsó nap 11h-ig kell elhagyni a szállást, ha kéritek, a repeción átállítják az órát és a fürdő egész területén minden ingyen ajánlott szolgáltatást, lehetőséget ÉJFÉLIG igénybe lehet venni. Mi kedden mentünk és most csütörtökön jöttünk haza. Kedden 15h lehet elfoglalni a szállást, de már reggel oda mehettek, bár ebéd nem jár még, de így az első nap is teljes nap és az utolsó napon is teljes napig lehettek, így tényleg a 3 egész nap volt wellness szuper kikapcsolódás! Ha kérdésed van, megadtam az előbb az e-mail címemet, szívesen válaszolok.

Babyx 2008-05-04 14:01

Kedves Éva, Minden elképzelhető jó a rendelkezésetekre fog állni. Isteni hely, a kényelem, a kényeztetés világába mentek. 13 medence közül, különféle szaunák, hidromasszázs és pezsgőmedencék.... Apróság, ami nekem nem volt jó, a párna.... Gyerekeknek sokféle medence, baba szoba, baba játszó, szóval "tiszta Amerika". Mi, biztos, hogy évente többször visszatérők leszünk oda, inkább kicsivel többet fizetünk, de mindent megkapunk érte, leszámítva a vacsoránál a félpanziós ellátásban, ahogy meg is írják, nincs ital ellátás, azt rendelni kell. A Deák étterem, ahol az étkezés folyik, drágák az italok, ezért ajánlom inkább vigyetek a táskába valami innivalót magatokkal. Én megreklamáltam, kancsóban vízet és poharakat miért nem tesznek is egy 4*-os szállodában, várom rá a választ. Menjetek, menjetek sok jó élménnyel jöttök haza. Donna@mpp.hu

eva.varga 2008-05-03 13:33

Sziasztok! nyáron indulunk Kehidára pihenni a gyerekekel! Tudna valaki nekem véleményt mondani Kehidáról? Milyen a fürdő a szolgáltatások a kulturáltság na és az árak!Minden véleményt szívesen fogadok Esetleg már neki bevállt szállást is szívesen elfogadok ha ajánlotok!

ERIKA30 2008-03-11 20:32

SZIASZTOK! JANUÁRBAN VOLTUNK ITT.SZUPER TUDOM AJÁNLANI.GYEREKBARÁT.KAJA ISTENI.SZÁLLODA IS IGÉNYES.KELLEMES NAPOKAT TŐLTÖTTÜNK OTT. ZOMBORI ERIKA

DORKA 2008-03-11 12:48

Voltunk pár napot Kehiadán a fürdő hoteljében. Nagyon jól éreztük magunkat.Gyerekekkel mentünk, egyik 5 éves másik 1,5éves. Gyakorlatilag a kicsinek semmit se kellett vinni, ruhán, és pelenkán kívül. Maximálisan gyerek, bababarát szálloda, még babakocsi is van gracó sport. Vigyáznak a gyerekekre 10-16-ig, addig a szülők nyugodtan mehetnek welneszezni.Kaja is jó, van egy jó cukrázda, és delikátesz, ha épp szükség van valamire. Kicsiknek is van medence, csúzda és a fürdő részen külön baba mama helység, ahol van mini játszótée. Csak ajánlani tudom, összel, tavassza, télen. Nyáron rengetegen vanna a fürdőbe, mert kintről is be lehet menni a fürdő komplexumba. Dorka

csenzso 2006-04-20 16:48

Sziasztok, mi voltunk Kehidakustányban. Nagyon jó volt. a személyzet barátságos, kedves. A környékről nem tudok semmit, mert nem volt kedvünk kimozdulni. :) Gyermekekkel is nyugodtan mehettek, van játszó szoba, babacsúszda a medencénél, pelusozó és baba etető- pihenő a welness részlegen is.

Norbu 2006-04-16 12:03

Engem csak az érdekelne,hogy ki volt már ott s mi a személyes tapasztalata.

Kehida Wellness   kehidakustány szálloda  kehidakustány élményfürdő   Kehidakustány wellness hotel 

KEHIDA termál hotel Kehidakustány wellness akciók wellness szálloda szállás gyógyfürdő Kehida wellness hotel Kehidakustány wellness szálloda szállás gyógyfürdő Kehida wellness hotel Kehidakustány wellness szálloda szállás gyógyfürdő

Kehida termál hotel   élményfürdők   gyógyfürdők  élményfürdők Magyarországon   termálfürdők Magyarországon  wellness hotelek   wellness akciók  akciós wellness csomagok  Családi wellness csomagok   wellness  Hotel Adatok    Wellness AKCIÓK  Kehidakustány  Wellness szállodák  Kehida Wellness akciók  Kehida wellness  kehidakustyán hotel   kehidakustány hotel vélemények 

Oldalak:
1

x WellnessHétvége