Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123456...

Bonvital Wellness & Gastro Hotel Hévíz - Legyen Ön az első, aki véleményt mond a szállodáról!

izasom 2018-04-23 19:01

4 remek napot töltöttünk a szállodában. Nagyon jó, hogy a külső medence is működött.

sas eva 2018-04-23 18:29

Sajnos nekünk nem igazán jött be a hotel. A szoba rendben volt, bár a légkondit hiányoltuk mert elég meleg volt.A svédasztalon nem sok választék volt:Kétfajta főétel,kétfajta édesség. Egy kis üveg ásványvíz 450ft. Szombat este meglepetésünkre, kiadták az egyik termet egy koncertre/nem a hotel vendégeinek szólt/, amiről nekünk nem szóltak és a szobánk pont a terem fölött volt.3 órán keresztül remegett minden a dübörgő zenétől se telefonálni,se beszélgetni, se tévét nézni nem tudtunk. A pihenésnek annyi. Amikor szóvá tettük, kedvesen de érthetetlenül néztek ránk.Kimondottan pihenni szeretünk volna, de ez nem igazán sikerült. A wellness ugyan kicsi de kellemes, bár az úszómedence borzasztó hideg volt.Mi ennek a hotelnek nem adnánk 4 csillagot. Biztosan nem megyünk ebbe a hotelbe többet.

skinga_erika 2018-04-23 16:39

Vegyes érzéseim vannak a szállodával kapcsolatban. Múlt héten 3 éjszakát töltöttünk el itt. A wellness részleg, a szaunapark szerintem nagyon jó, a kislányom is nagyon élvezte, kint is lehetett úszkálni, pihenni, napozni, ezzel teljességgel meg voltam elégedve. Szobával kapcsolatban kivetnivalóm nincs, sokat nem voltunk ott....Viszont: az étteremben az első kiskanál és kistányér, ami első vacsoránál a kezembe került koszos volt, nagyon meglepődtem a 4 csillag superior minősítés mellett ez hogyan fordulhat elő. Kancsóban kértem vizet, nem hoztak, vacsoránál minden italért fizetni kellett. Szombat esti vacsoránál édesség nem jutott, nem pótolták (tiramisu és torta volt a szokásos egyéb, nekem túl édes sütik mellett), pedig nem mentünk későn, egyik vendég a maradék krém mellé kért a szakácstól babapiskótát!!! Nos, azt kapott, de számomra ez röhejes volt... Joghurtot hiányoltam, kefír volt (másnak ez biztos nem fontos), mézet csak nagy bödönből lehetett csurgatni, gyümölcslére többször várni kellett, hogy pótolják, teákat sem igazán pótolgatták. Más, hasonló minősítésű szállodában sokkal választékosabb a kaja. Éhen nem haltunk, de az embernek ilyen helyen már lehetnek elvárásai úgy gondolom.

Aistvan28 2018-04-23 14:34

Két éjszakát töltöttünk el a szállodában,ahol immár másodszor jártunk(az elsö még 2013 szeptemberében).Ne tévesszen meg senkit a szálloda retro kinézete kívülröl.Az eltelt idö alatt egyértelmü pozitív változások mentek végbe.A szobában a szönyeget kicserélték parkettára,a fürdöszoba teljesen felújított,a bútorok,a tv minden cserélve.Ár-érték arány jó.A masszázs nagyon profi volt,köszönet érte az ott dolgozó hölgynek.A vacsora kifejezetten ízletes és kiadós volt.Az árak a bárban szerintem nagyon is elfogadhatóak.Ottjártunkkor kb. 30-35 vendég tartózkodott a szállodában,így mi teljes mértékben ki tudtuk használni a wellness-részleget,söt volt,hogy csak 3-an tartózkodtunk ott.Viszont ha többen lettek volna,biztosan zsúfolt lett volna.A lényeg,mi jól éreztük magunkat.Azon helyek egyike,ahova szívesen visszatérek majd!

cristin8 2018-04-23 14:26

A wellness szolgáltatások rendben vannak, az újonnan bevezetett műanyag órás szobanyitási rendszer sokkal kényelmesebb a fürdőző vendégek számára, az eddigi kártyás rendszer helyett. Ami a csalódást okozta az az ételek, és a személyzet lassúsága, modora. A vacsoránál tálalt ételek nehezek, személy szerint nem ízlettek, saláta alapanyagokat nincs mibe összekeverni. Aki nem akarja elhagyni a szállodát, a hajóbárban ehet, ahol évek óta nem változott a menü, 5-6 étel közül lehet válogatni. A hajóbárban 1 óra 50 perc volt megebédelni, és megkávézni a pincérek és az elkészítés lassúsága miatt. Folyton szólni kellett, hogy szeretnénk ha jönne valaki felvenni a rendelést, kérnénk még kávét, kérjük a nyugtát stb...Önmagától pincér egyetlen alkalommal sem jött az asztalunkhoz. Az 1 óra türelmes várakozás után az hozott ki a béketűrésből, hogy a nálunk később érkezőkhöz előbb vitték ki az ételeket. Egy ilyen hotelben véleményünk szerint a tegeződés sem engedhető meg a pincéreknek ("Bocsi", "Köszi").

hanna3 2018-04-23 09:39

Határozottan csalódást okozott a szálloda. A szoba tágas volt, az ágy kényelmes, de erős csatorna szag terjengett, a wc-t alig lehetett lehúzni. Az étkező személyzete többnyire kedves és figyelmes volt, de csapvizet nem voltak hajlandóak hozni. Az étel jellegtelen volt. A reggeli virsli és kolbász e legolcsóbb fajta lehetett, szinte ehetetlen. A szálloda legjbb oldala, hogy a wellness részleg tágas és jól használható volt.

itimea9 2018-04-10 11:12

Pár évvel ezelőtt már eltöltöttünk egy hetet nyáron a szállodában, akkor is vegyes érzésekkel távoztunk, de gondoltuk - immár gyerekkel-adunk egy újabb esélyt a szállodának és 3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a közelmúltban. Az apartotel részben voltunk, ami bár nem dohányzó de mégis ömlött a cigarettaszag mindenhonnan. Sehol nincs tájékoztató kitéve a fontos telefonszámokról, úgy mint recepció, szobaszervíz stb. Az ételek minősége kritikán aluli, alig találtunk valamit a választékból ami ne lett volna vagy agyonsütve, vagy íztelen. Gyerekmenü nem volt, max túlsütött rántotthús száraz szalmakrumplival, a felkínált fagylalt pedig minimum tavaly nyári volt. Bár a Wellness rész kellemes és tiszta volt, a szoba tágas és kényelmes,a a nagy játszóház viszonlyag jól felszerelt és a kinti jűtszóér is rendben volt. A személyzet pedig kedves és többnyire előzékeny. Az ételek minősége és választéka valamint a dohányfüstös szobák sajnos nem érnek 4+ csillagot. Ezek miatt nem fogunk ide visszatérni és ajánlani sem tudom nyugodt szívvel.

kgabriella 2018-04-09 12:10

Először voltunk a Hotel Pelionban, de valószínűleg nem utoljára. :-). Jól éreztük magunkat. A szoba kényelmes, az ételek finomak és változatosak. A wellness részleg jó, ha elő- vagy utószezonban pihen valaki és nincs teltház. Véleményem szerint főszezonban a wellness részleg, ill. a medencék méretüknél fogva nem tudja kiszolgálni az érkező vendégeket. Egyetlen negatívum, hogy nálunk is kiszámlázták a masszázs székek használatát, ami elvileg ajándék volt, és nem is használtuk fel a kupont.

sendre21 2018-04-09 11:37

Első alkalommal voltunk a Hotel Pelionban, de máskor is szívesen visszatérnénk. Nagyon jól éreztük magunkat! Bőséges, finom és változatosak voltak az ételek, a wellness szolgáltatás nagyon jó. Negatívum, hogy kiszámlázták a masszázs székek használatát, pedig nem is vettük igénybe.

serika189 2018-04-09 11:30

Nagyon jól éreztük magunkat. Minden szuper volt. Figyelmes és kedves személyzet, finom ételek... Csak ajánlani tudom!! Mi biztos, hogy visszatérünk.

nferenc47 2018-04-09 09:47

Mindent rendben találtunk.A szoba tiszta és jól felszerelt,makulátlan fürdőszoba. Tiszta közösségi helyek.A reggeli-vacsora megfelelő mennyiségű és minőségű.A felszolgálás kedves és figyelmes.4*-os szállodában ez a hétvége 30-40ezerrel többe került volna!Elégedetten távoztunk.

snorbert18 2018-04-09 09:21

Sziasztok, nekünk tetszett a hotel. 2 éjszakát töltöttünk a Pelion-ban, mindennel elégedettek voltunk. Egy pár apróbb észrevétel: hiányzott a balkon-ról a szárító zsinór, a Wifi nagyon lassan ment, nagyon hiányzott egy úszó medence, kiszámlázták a masszázs székek használatát, pedig nem is vettük igénybe.

bszil77 2018-04-09 08:58

Minden nagyon jó volt, egyet leszámítva, hogy az összenyitható szobákért (a kettő közötti ajtót kellene egy kulccsal kinyitni mindössze)+ 9000 Ft-ot elkérnek éjszakánként.

smonika133 2018-04-09 08:44

Nagyon jól éreztük magunkat egy átlagos áprilisi hétvégén. Mindenki nagyon kedves és alázatos volt, itt valóban a VENDÉG az első! A magas vendég létszám ellenére is gördülékenyen történt minden étkezés. A tisztaság, az ételek minősége is megfelelő, minden igényt kielégítő! Köszönjük a Szálloda Minden Munkatársának ezt a kellemes tavaszi hétvégét! További jó munkát kívánunk!...még biztos visszatérünk...

kviktoria106 2018-04-09 05:33

Nagyon jól èrehtük magunkat! Színvonalas szàlloda csak ajànlani tudom! 😊

neva95 2018-04-06 14:42

Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet nagyon udvarias a welness részleg minden igényt kielégit a kaja isteni!Máskor vissza fogunk menni mindenkinek ajálani tudom Köszönünk mindent!

sgyula8 2018-04-05 13:06

Két unokával voltunk a szállodában. Igazán gyerekbarát szálloda. A kétlégterű szoba egyik része gyerekszoba, a másik franciaágyas a felnőttek részére. A wellness részleg kiváló. Az étterem, a kiszolgálás, pedig telt ház volt, nem volt zsúfolt. A szálloda elhelyezkedése csodálatos, az ablakokból látszik a Bazilika, a Duna a híddal,...Nagyon jól éreztük magunkat!

trita34 2018-04-05 08:03

Kellemes napokat töltöttünk el Siófokon a Prémium Hotel Panorámában!Bár a barlangfürdőben az élményelemek működhetnének folyamatosan. Az ellátással és kiszolgálással meg voltunk elégedve. A szoba pótággyal elég kicsi.

tmarta32 2018-04-04 14:44

A hotel, az ellás első osztályú. Barátságos, segítőkész, kedves, mosolygós személyzet. Reggeli és vacsora bőséges, kíváló, gazdag választék. Ami még egy plusz, hogy van biztosítva egy déli meleg leves is. A szoba nagyon jó, szép, tágas, tiszta. Amit hiányoltam az egy bár a wellnes, fürdő részlegen,ahol egy kávét vagy frissítőt lehetne helyben elfogyasztani. Így viszont köpenyben és nedves fürdőruhában sétáltunk fel a hotel bárjába, ahol egyesek szépen felöltözve míg mások fürdőköpenyben ültek. Nekem a jakuzzi és az élménymedence vize hideg volt, maga a fürdőben is hideg volt. (Szerintem másoknak is, mert teltházas napok alatt csak kb. 25 voltunk a medencéknél). Amit még megemlítenék az a fodrászat, ami nem volt. A szolgáltatásoknál fel van tüntetve ugyan, de idöpontot nem tudtak adni, ugyanis nem dolgozott a fodrász (majd csak munkanapon). A többi szolgáltatással elégedett vagyok.

Anna 2018-04-03 19:23

Sajnos megtapasztaltuk mi is rferencné16 2018 01. 10. problémáit. Mi 2017-ben voltunk először szuper volt. Most pedig a konyha sokkal gyengébb minőségben és választékban egyaránt, pedig húsvét volt és telt ház.Szoba tisztántartása kifogástalan volt.

Oldalak:
123456...

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam