Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1234

dbalintne1 2017-11-18 21:58

1 hetet töltöttünk az Apollóban, a szobánk felszerelése, elrendezése nagyon jó volt, viszont a szennyvízszag több alkalommal is visszajött a szobába a fütő/hűtő berendezésen keresztül,utolsó éjszaka már szellőztetéssel sem tudtuk megszüntetni.Wellnes nagyon jó, gyógyvíz elérhetősége kitünő. Svédasztalos választék ilyen színvonalhoz képest nagyon gyenge, viszont folyamatosan töltötték fel, tehát nem maradt éhes senki.Összeségében a pihenés, feltöltődés megvolt!

pgyulane15 2016-11-29 20:06

Kellemes kikapcsolódás finom ételekkel és nagyszerű személyzettel.Mindenre odafigyelnek.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
pilona28 2016-06-09 08:15

A szervezés, a lebonyolítás és az ott eltöltött napok csodálatosak voltak. Finom ételek és kedves személyzet fogadott. De ami a legfontosabb, hogy A Wellness hétvége. hu minden fontos dolgot elintézett helyettem és nekem már csak utaznom és élveznem kellett a szabadságot egy kiváló környezetben.... Köszönöm remélem még sokszor utazunk együtt

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
dmihaly33 2016-06-04 16:44

Négy csillagos szállodához méltó berendezés, szolgálatkész személyzet, elképesztő finom ételek széles választéka... Az Apollo hotelt mindenkinek csak ajánlani tudom!

Hunguest Hotel Apollo
pbela35 2016-06-01 21:19

3 napot töltöttünk ebben a hotelben. A kiszolgáló személyzet a hotel minden részlegén munkáját magas fokon látta el teljes megelégedésünkre. A szoba tiszta, modern és jól felszerelt, minden igényt kielégít. Kényelmes, széles ágyak voltak, príma matracokkal. A wellness-részleg modern, jól felszerelt. A Béke Hotel fürdőjének igénybevétele főnyeremény!!! Az étteremben a svédasztal választéka bőséges, sokféle,finomabbnál finomabb csemegékben dúskálhattunk. Mindenkinek ajánlani tudjuk ezt a remek helyet!

srichard15 2016-05-30 13:39

Maga a szàlloda szép, esztétikus, átlagos kiszolgálás. Ami nem tetszett h a szobába nem működnek a hűtök, ami nyáron nem annyira jó h még egy vizet sem tud lehűteni az ember. És ami nem a szálloda hibája de szinte csak nyugdíjasok meg gyerekes család látogatja. Három napig az állandó gyereksirás nem olyan jó...

bferenc170 2016-05-30 12:52

Másodszor látogattunk el ide,csalódás volt.Az Internetes hirdetésen,több éves képek vannak feltöltve,ez alapján választottuk.A medencékben a képpel ellentétben csak gyógyvíz van.Ha ezt tudom,nem megyek egy 7-éves gyerekkel ide.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
babroczkin345 2016-05-24 10:06

3 napot töltöttünk el az Apollo Hotelben Hajdúszzoboszlón. Nagyon elègedettek vagyunk a kiszolgálással. A szálloda ès a szoba nagyon tiszta volt, az ètteremben a pincèrek nagyon figyelmesek voltak, az ètel kifogástalan volt. Az első este a meghirdetett pènteki hosszított wellness nyitva tartás sajnos nem valósult meg, ami miatt csalódottak voltunk. Azonban kárpótoltak bennünket, hogy a távozás napján díjmentesen használhattuk a szobánkat 14:30-ig. A wellness megfelelő, kérèsre azonnal beindították a jacuzzit. A szomszèdos Bèke Hotel wellness rèszlegèt is díjmentesen használhattuk, ami szintèn nagyon pozitív volt. Összessègèben nagyon elègedettek vagyunk, mindenkinek bátran ajánljuk ezt a szállodát.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
gIbsong 2016-05-04 14:50

A Hajdúszoboszlón a Hunguest Hotel Apollo hotelben, hét közben töltöttünk el négy napot. A szobák szépek személyzet kedves. Hangulatos kis szálloda, a reggeli és vacsora finom volt. A szomszédos béke szállodával való összekapcsolás telitalálat. Talán csak a megközelítés körülményes még. (nincs közvetlen átjárás, jelenleg az utcán lehet elérni a Békét) Pihentető pár nap volt csak ajánlani tudom.

Hunguest Hotel Apollo
relemer 2016-03-22 12:50

Nagyon jol ereztem magam a hotelben, nagyon hangulatos szoba, udvarias segitokesz szemelyzet.

Hunguest Hotel Apollo
Angela11 2016-03-07 20:30

Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel megvoltunk elégedve, a szálloda tisztaságával, az ott dolgozók kedvességével, az ételek finomak voltak. Ha lehetőségünk adódik, szeretnénk még egyszer visszamenni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

fadrienn28 2016-03-07 14:16

Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A szálloda és a szoba tiszta, jól felszerelt ugyanakkor egy kis felújítás ráférne! Az ételek választéka és minősége is elég silány! Egymást követő két vacsoránál is szinte ugyanazt tálalták fel. A személyzet nem túl szakképzett (vendéglátósok vagyunk, talán ezért kicsit kritikusabbak is) és olykor udvariatlan is! A szomszédos Béke Gyógyfürdő viszont igazán kellemes!

Hunguest Hotel Apollo
evalanszk2016 2016-02-29 13:37

Egy hétvégét töltöttünk a szállodában.A szoba tágas, tiszta, hangulatos. Az étterem kissé szűkös, de hangulatos.Az ételek változatosak,finomak, bár a választék nem igazán bőséges.A személyzet igen segítőkész és kedves.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
kimre50 2016-02-24 10:00

Egy hétvégét töltöttünk itt el. Szép, tiszta szálloda, kellemes és kényelmes szoba kialakítással és berendezéssel, a fürdőszoba szintén. A szobánál mi negatívumként kezeltük a vékony válaszfalakat, minek eredménye, hogy folyamatosan zavarónak hatott a szomszéd szobában történő esti és kora reggeli beszélgetés áthallása. Az étkező rendben volt, egyszerű de változatos ételekkel, kissé hely szűkös tálalási kialakítással. A wellness rész elfogadható. A személyzet udvarias, segítőkész volt.

szandus1991 2016-02-23 14:14

Nagyon jól éreztük magunkat a hétvégén, főleg hogy a Béke Hotel wellnessét is igénybe tudtuk venni. A szoba nagyon szép, rendezett volt és vasárnap nem kellett 10-ig elhagyni a szállást. Ami negatív, hogy első nap a szobában hideg volt és csak többszöri kérés után a második éjszakára oldották meg a problémát. A svéd asztal pedig kissé szegényes.

alonso 2016-02-22 14:46

Tiszta, családias kis szálloda. Ennyi, semmi extra. Akciósan voltunk wellness bónus hétvégén annyit megért, de a normál ár amit a Hunguest kér érte azt a minőséget nem hozzák. Étteremben egyik pincérnő kimondottan modortalan, szinte még ő volt megsértődve hogy a vendég kérni mert valamit! A péntek esti sült csülök a szombat esti vacsoránál visszaköszönt. Ilyen még egyetlen szállodában sem tapasztaltunk. Reggeli választéka szegényes, 3 csillagosnak felel meg. Ami pozitívum: ingyenes parkolás, Béke hotel wellness korlátlan használat, késői távozás (bár nekünk nem 6 órával hosszabbították meg!)

vviktoria23 2016-02-22 10:38

Nagyon szép szálloda, szabad átjárás a szomszédos Béke Hotel wellnessébe, kimondottan finom vacsik és olyan lehetőségek, mint felár nélküli kései elutazás, vagy 11-ig reggelizés hétvégén. :)

Hunguest Hotel Apollo
lara66 2016-02-21 21:44

A technikai családtag vajon milyen illatot választ? (megfejtés: petróleum) Egyébként a többi családtag is remekül érezte magát!

Hunguest Hotel Apollo
162244 2015-10-27 18:49

Tóthné Piroska 2015.10.11-én elküldtem T.cim részére "elmondom a véleményem" amire eddig nem érkezett semilyen reagálás. Nem tudom lehetséges olyan , hogy nem érkezett meg és azért nem történt semmi?

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
kolmarcsa 2015-10-19 19:38

Nagyszerű hotel,tiszta,csendes,tágas szoba.Az étkezés nyugodt körülmények között zajlik,bőséges választékkal a finom ételek.Rendkívül készséges a személyzet,minden tekintetben.A fürdőrészleg a legnagyobb igényeket is kielégítik,(szauna,infra,gőz és sókabin, jakúzi),mindenki megtalálja a neki éppen megfelelő gyógyvizes medencét.A gyógykezelés is a legjobbak közé sorolható.Mi már a 3.alkalommal veszünk részt e csodálatos hotelben,és vissza is térünk az időnk függvényében. Csak ajánlani tudom bárkinek,aki még nem próbálta,hogy megfizethető árért egy remek szolgáltatást kap. üdvözlettel; G. Péter

Oldalak:
1234

x WellnessHétvége