Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1234

pgyulane15 2016-11-29 20:06

Kellemes kikapcsolódás finom ételekkel és nagyszerű személyzettel.Mindenre odafigyelnek.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
pilona28 2016-06-09 08:15

A szervezés, a lebonyolítás és az ott eltöltött napok csodálatosak voltak. Finom ételek és kedves személyzet fogadott. De ami a legfontosabb, hogy A Wellness hétvége. hu minden fontos dolgot elintézett helyettem és nekem már csak utaznom és élveznem kellett a szabadságot egy kiváló környezetben.... Köszönöm remélem még sokszor utazunk együtt

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
dmihaly33 2016-06-04 16:44

Négy csillagos szállodához méltó berendezés, szolgálatkész személyzet, elképesztő finom ételek széles választéka... Az Apollo hotelt mindenkinek csak ajánlani tudom!

Hunguest Hotel Apollo
pbela35 2016-06-01 21:19

3 napot töltöttünk ebben a hotelben. A kiszolgáló személyzet a hotel minden részlegén munkáját magas fokon látta el teljes megelégedésünkre. A szoba tiszta, modern és jól felszerelt, minden igényt kielégít. Kényelmes, széles ágyak voltak, príma matracokkal. A wellness-részleg modern, jól felszerelt. A Béke Hotel fürdőjének igénybevétele főnyeremény!!! Az étteremben a svédasztal választéka bőséges, sokféle,finomabbnál finomabb csemegékben dúskálhattunk. Mindenkinek ajánlani tudjuk ezt a remek helyet!

srichard15 2016-05-30 13:39

Maga a szàlloda szép, esztétikus, átlagos kiszolgálás. Ami nem tetszett h a szobába nem működnek a hűtök, ami nyáron nem annyira jó h még egy vizet sem tud lehűteni az ember. És ami nem a szálloda hibája de szinte csak nyugdíjasok meg gyerekes család látogatja. Három napig az állandó gyereksirás nem olyan jó...

bferenc170 2016-05-30 12:52

Másodszor látogattunk el ide,csalódás volt.Az Internetes hirdetésen,több éves képek vannak feltöltve,ez alapján választottuk.A medencékben a képpel ellentétben csak gyógyvíz van.Ha ezt tudom,nem megyek egy 7-éves gyerekkel ide.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
babroczkin345 2016-05-24 10:06

3 napot töltöttünk el az Apollo Hotelben Hajdúszzoboszlón. Nagyon elègedettek vagyunk a kiszolgálással. A szálloda ès a szoba nagyon tiszta volt, az ètteremben a pincèrek nagyon figyelmesek voltak, az ètel kifogástalan volt. Az első este a meghirdetett pènteki hosszított wellness nyitva tartás sajnos nem valósult meg, ami miatt csalódottak voltunk. Azonban kárpótoltak bennünket, hogy a távozás napján díjmentesen használhattuk a szobánkat 14:30-ig. A wellness megfelelő, kérèsre azonnal beindították a jacuzzit. A szomszèdos Bèke Hotel wellness rèszlegèt is díjmentesen használhattuk, ami szintèn nagyon pozitív volt. Összessègèben nagyon elègedettek vagyunk, mindenkinek bátran ajánljuk ezt a szállodát.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
gIbsong 2016-05-04 14:50

A Hajdúszoboszlón a Hunguest Hotel Apollo hotelben, hét közben töltöttünk el négy napot. A szobák szépek személyzet kedves. Hangulatos kis szálloda, a reggeli és vacsora finom volt. A szomszédos béke szállodával való összekapcsolás telitalálat. Talán csak a megközelítés körülményes még. (nincs közvetlen átjárás, jelenleg az utcán lehet elérni a Békét) Pihentető pár nap volt csak ajánlani tudom.

Hunguest Hotel Apollo
relemer 2016-03-22 12:50

Nagyon jol ereztem magam a hotelben, nagyon hangulatos szoba, udvarias segitokesz szemelyzet.

Hunguest Hotel Apollo
Angela11 2016-03-07 20:30

Nagyon jól éreztük magunkat. Mindennel megvoltunk elégedve, a szálloda tisztaságával, az ott dolgozók kedvességével, az ételek finomak voltak. Ha lehetőségünk adódik, szeretnénk még egyszer visszamenni. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

fadrienn28 2016-03-07 14:16

Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. A szálloda és a szoba tiszta, jól felszerelt ugyanakkor egy kis felújítás ráférne! Az ételek választéka és minősége is elég silány! Egymást követő két vacsoránál is szinte ugyanazt tálalták fel. A személyzet nem túl szakképzett (vendéglátósok vagyunk, talán ezért kicsit kritikusabbak is) és olykor udvariatlan is! A szomszédos Béke Gyógyfürdő viszont igazán kellemes!

Hunguest Hotel Apollo
evalanszk2016 2016-02-29 13:37

Egy hétvégét töltöttünk a szállodában.A szoba tágas, tiszta, hangulatos. Az étterem kissé szűkös, de hangulatos.Az ételek változatosak,finomak, bár a választék nem igazán bőséges.A személyzet igen segítőkész és kedves.

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
kimre50 2016-02-24 10:00

Egy hétvégét töltöttünk itt el. Szép, tiszta szálloda, kellemes és kényelmes szoba kialakítással és berendezéssel, a fürdőszoba szintén. A szobánál mi negatívumként kezeltük a vékony válaszfalakat, minek eredménye, hogy folyamatosan zavarónak hatott a szomszéd szobában történő esti és kora reggeli beszélgetés áthallása. Az étkező rendben volt, egyszerű de változatos ételekkel, kissé hely szűkös tálalási kialakítással. A wellness rész elfogadható. A személyzet udvarias, segítőkész volt.

szandus1991 2016-02-23 14:14

Nagyon jól éreztük magunkat a hétvégén, főleg hogy a Béke Hotel wellnessét is igénybe tudtuk venni. A szoba nagyon szép, rendezett volt és vasárnap nem kellett 10-ig elhagyni a szállást. Ami negatív, hogy első nap a szobában hideg volt és csak többszöri kérés után a második éjszakára oldották meg a problémát. A svéd asztal pedig kissé szegényes.

alonso 2016-02-22 14:46

Tiszta, családias kis szálloda. Ennyi, semmi extra. Akciósan voltunk wellness bónus hétvégén annyit megért, de a normál ár amit a Hunguest kér érte azt a minőséget nem hozzák. Étteremben egyik pincérnő kimondottan modortalan, szinte még ő volt megsértődve hogy a vendég kérni mert valamit! A péntek esti sült csülök a szombat esti vacsoránál visszaköszönt. Ilyen még egyetlen szállodában sem tapasztaltunk. Reggeli választéka szegényes, 3 csillagosnak felel meg. Ami pozitívum: ingyenes parkolás, Béke hotel wellness korlátlan használat, késői távozás (bár nekünk nem 6 órával hosszabbították meg!)

vviktoria23 2016-02-22 10:38

Nagyon szép szálloda, szabad átjárás a szomszédos Béke Hotel wellnessébe, kimondottan finom vacsik és olyan lehetőségek, mint felár nélküli kései elutazás, vagy 11-ig reggelizés hétvégén. :)

Hunguest Hotel Apollo
lara66 2016-02-21 21:44

A technikai családtag vajon milyen illatot választ? (megfejtés: petróleum) Egyébként a többi családtag is remekül érezte magát!

Hunguest Hotel Apollo
162244 2015-10-27 18:49

Tóthné Piroska 2015.10.11-én elküldtem T.cim részére "elmondom a véleményem" amire eddig nem érkezett semilyen reagálás. Nem tudom lehetséges olyan , hogy nem érkezett meg és azért nem történt semmi?

Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo Hunguest Hotel Apollo
kolmarcsa 2015-10-19 19:38

Nagyszerű hotel,tiszta,csendes,tágas szoba.Az étkezés nyugodt körülmények között zajlik,bőséges választékkal a finom ételek.Rendkívül készséges a személyzet,minden tekintetben.A fürdőrészleg a legnagyobb igényeket is kielégítik,(szauna,infra,gőz és sókabin, jakúzi),mindenki megtalálja a neki éppen megfelelő gyógyvizes medencét.A gyógykezelés is a legjobbak közé sorolható.Mi már a 3.alkalommal veszünk részt e csodálatos hotelben,és vissza is térünk az időnk függvényében. Csak ajánlani tudom bárkinek,aki még nem próbálta,hogy megfizethető árért egy remek szolgáltatást kap. üdvözlettel; G. Péter

zattila20 2015-10-13 10:46

Egy élmény volt kívül-belül is a szálloda az új és modern kialakításaival. Ellentétben áll a klasszikus fürdőhelyeken gyakori 30-40 éves, már Kádár is itt üdült, újítgatott de lehangoló üdülőkkel. Jó példa erre pl. az Apollóval szembeni HH toronyház. A kapott szoba nagyon tágas és szép kialakítású volt, külön félszoba jutott a gyereknek, rendes, kényelmes ággyal, nem pedig póttal. Kimondottan szép fali dekorációk, minőségi bútorzat, egyedi világítási megoldások. A dolgozók szívélyesek, jókedvűek, segítőkészek voltak. A reggeli, vacsora választék nekünk kimondottan ízlett, elegendő volt a választék. Az étterem kerek formája belülről és az utca felől nézve is elegáns és egyedi hangulatú. A wellness részlegben tetszett, hogy üzemeltek is a szolgáltatások: nem volt lezárva semmi, használható volt a gőz, a szauna, ki lehetett úszni a külső medencébe, tágas, szép terek tömeg nélkül. A szobát elég volt 13:00-ig elhagynunk, kihasználhattuk a wellness-t utolsó nap is. köszönjük a hétvégét

Oldalak:
1234

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam