Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

kattila271 2016-09-20 19:52

Sajnos elolvastam a szobában lévő tájékoztatót,amely szerint 2naponta törölköző 4nap után ágynemű csere van.Egy hét alatt egy törölköző csere volt.Kérdésemre az emeleti dogozó elmondta,hogy ha valaki rövid időre is kiteszi a NE ZAVARJ táblát oda később már vissza se néz!Elmondta,hogy a ez H.K.vezetői utasítás.Ha ez így van nem kellene a szobában leírni.Spórolás, vagy a dolgozó lustasága.Kíváncsian várom válaszukat.

Dius9323 2016-08-24 18:01

Kedves Wellnesshétvége/Fórumozók! Tudom nem ide illik a témám, mégis egy próbát teszek, mivel szállodákban üdülők tapasztalt véleményére lenne szükségem az egyetemi szakdolhozati kutatásomhoz, ami a gyógy- és wellness-szállodák népszerűségét vizsgálja. Nagyon hálás lennék, ha megoszthatnám itt a kérdőívem, pláne a kitöltésekért, ami max 2-3 percet vesz igénybe! Előre is köszönöm a segítséget! Elérhetősége az alábbi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4fkz52ZKDyOP6B3TkRdNDHqNLQ-wnCFmr9tXzyhgKEg2fvA/viewform

blaszlo276 2016-01-10 21:44

5 napot töltöttünk a hotelben.Tökéletesen meg voltunk elégedve a szálloda szolgáltatásaival. Kiváló hotel, főleg pihenésre.

fzsoltne2 2015-08-23 12:52

Csodálatos három napot töltöttünk el a szállodában, nagyon jól éreztük magunkat. A szobák kényelmesek, az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Reméljük lesz lehetőségünk még visszatérni ebbe a hotelbe.

Hungarospa Thermal Hotel Hungarospa Thermal Hotel Hungarospa Thermal Hotel
edit03 2015-07-17 16:27

5 napot töltöttünk a hotelben. A szálloda ugyan csak 3 csillagra van értékelve, de mi egyet még simán adnánk neki. A személyzet kifejezetten kedves volt és segítőkész. Az éttermi menüvel is teljes mértékben meg voltunk elégedve. A szobák tágasak, ahol egy utazóágy, bőröndök és egyéb más kiegészítők mellett is bőven elfértünk. Szeretnénk még máskor is visszatérni.

garanko74 2015-01-27 12:11

Kedves Mindenki! A szálloda konyhája kiváló,ízletes és változatos.A pincérek fele udvarias a másik fele nem.A recepción sem elég kedvesek és udvariasak.A szobák tiszták. Gyermek medence nincs a szállodában.Nem derül ki egyértelműen a foglalásnál,hogy az élményfürdő egészen máshol van.Az aqua palace egész jó. Igazi nyugdíjasoknak való szálloda.

skinga29 2014-11-06 19:09

Rendkivüli élményben volt részünk,mindenkinek köszönet,a komfortért,,változatos ételekért,kedvességért!

skinga29 2014-11-06 19:05

Kitűnően éreztük magunkat,mesés hétvégét élhettünk át,köszönet mindenkinek! Csendes,nyugodt,komfort szállódában pihenhettünk!

Hungarospa Thermal Hotel
zgyorgy2 2014-07-04 10:56

Nagyon jól éreztük magunkat.Nagyon kedves volt a személyzet.

pkatalin87 2014-01-04 00:50

Nagyon jól éreztük magunkat, finomak voltak az ételek, kényelmes a szoba, a személyzet rendkívül kedves és figyelmes.

Hungarospa Thermal Hotel
dnorbert6 2013-08-03 10:44

Maximálisan elégedettek voltunk a szálloda színvonalával, az ételek változatosságával, a szolgáltatások sokszínűségével. A jövőben biztosan újra fogjuk látogatni a szállodát.

pbela19 2013-07-22 11:39

Sajnos nagyon hamar elteltek a pihenéssel töltött napok , hisz a szálloda nagyon kedves és udvarias dolgozói hozzá segitettek ,hogy jól teljen. A szolgáltatás ( masszázs stb )és persze a csodálatos változatossággal tálalt ételek magas szinvonalon tartják a szállodát. Szinte minden évben a Hungarospa Thermal Hotelben pihenünk a csodás város és a fogadtatás miatt . Mindent köszönünk jövünk máskor is .

pbela19 2013-07-22 11:39

Sajnos nagyon hamar elteltek a pihenéssel töltött napok , hisz a szálloda nagyon kedves és udvarias dolgozói hozzá segitettek ,hogy jól teljen. A szolgáltatás ( masszázs stb )és persze a csodálatos változatossággal tálalt ételek magas szinvonalon tartják a szállodát. Szinte minden évben a Hungarospa Thermal Hotelben pihenünk a csodás város és a fogadtatás miatt . Mindent köszönünk jövünk máskor is .

Hungarospa Thermal Hotel Hungarospa Thermal Hotel
lszilvia27 2013-05-25 19:23

Az éven már másodszor nagyon jól éreztem magam, szerintem megyek még máskor is! :)

bendre10 2013-03-06 20:02

Összességében a szállodáról jó a véleményünk. A szoba szép volt, az ágy kényelmes, a reggeli és a vacsora bőséges és aminek melegnek kellett lennie az az is volt.

Hungarospa Thermal Hotel
lszilvia27 2013-03-02 15:52

Nagyon jól éreztem magam, minden zavartalan volt. Csak a wifit hiányoltam a szobából...

bihariné67 2013-01-28 16:01

Mi több éve ebben a szállodában töltünk el egy hétvégét telente a párommal, most a január utolsó hétvégéjet töltöttük itt. A szobák tiszták, az ágy nagyon kényelmes, a hőmérsékletet a vendégek szabályozzák. A reggeli és a vacsora büfé asztalon van felszolgálva, mindenki talál kedvére valót, nincsenek elhülve az ételek és ami kifogy azt pótolják. Szabad átjárás van a hajduszoboszlói gyógyfürdőbe és az Aqua-Palace fedett standra. Mi azonban ritkán élünk ezzel a lehetőséggel, mert a szállodában is van 3 beltéri és 1 külső medence, amelyeknek a hőmérséklete nagyon megfelelő, ill. van finn-, infra- és gőzszauna és nincs zsufoltság A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Minden évben megnézem a többi szálloda ajánlatát is és eddig mindig e szálloda mellett döntöttünk, mert nagyon elégedettek vagyunk mindig és a szolgáltatásokhoz képest a legkedvezőbb az áruk is. Bihariné

ktamasne5 2009-02-05 11:42

Érdeklődöm,hogy mostanában járt-e valaki ebben a hotelbe és mi a véleménye, hosszú hétvégére foglaltam szállást a rokonokkal. Köszönettel veszem az infókat. KTnéAni

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam