Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

Hotel Corvus Aqua Hotel Corvus Aqua Hotel Corvus Aqua Hotel Corvus Aqua Hotel Corvus Aqua
djanos40 2016-02-17 10:32

Mi három napot töltöttünk pihenéssel a Gyopáros tó partján a Hotel Corvus Aqua szállodában. Ahol a félpanziós ellátással meg voltunk elégedve. Az előző bejegyzésből lemaradtak a képek most pótolom.

djanos40 2016-02-15 20:29

Mi három napot töltöttünk pihenéssel a Gyopáros tó partján a Hotel Corvus Aqua szállodában. Ahol a félpanziós ellátással meg voltunk elégedve. A szoba kényelmes volt és az erkélyről nagyszerű a kilátás a tóra. A fürdőben kellemes a benti és a kinti termálvizes medence. Kipihenten érkeztünk haza.

llajos14 2014-02-20 08:12

Nagyon kellemes a kiszolgállás,és minden kielégitő volt.szavakkal else lehet mondani milyen jól éreztük magunkat a feleségemmel.Csak ajállani tudom mindenkinek,hogy aki teheti az menyen el és próbálja ki,ez egy örök élmény leszz!!!!!!!!

gpeter38 2013-04-21 09:23

Aki egy csendes nyugodt helyre fürdőzéssel egybekötött pihenésre vágyik annak ajánlom. A szálloda és a kiszolgálás pazar. Kicsit irigylem az ott dolgozókat is a látványért, ilyen helyen nem csak pihenni de dolgozni is öröm. Remélem még lesz alkalmam vissza menni.

cila1 2009-03-13 16:04

Szállást keresek nyárra, lehetőleg a fürdő közelébe, fp.-val, aki tud segitsen legyen szives. Köszi

Tóth Orsolya 2009-03-12 20:29

Mi az elmúlt évben voltunk itt , de csak a szomszédos fürdőnek köszönhető, hogy jól éreztük magunkat... A szoba szerintem nem túl barátságos, a félpanziós ellátás a hotel csillagjaihoz képest nagyon gyenge... de nagyon...Pedig nem vagyok telhetetlen! A fürdő viszont csodálatos, minden van ami egy wellness részlegben elképzelhető!!! Csak emiatt tudom ajánlani!!!

cila1 2009-03-09 18:04

Hotel Corvus Aqva Gyopáros bármilyen információt szivesen vennék. Menjünk-vagy ne. Tőlünk ez a település nagyon messze van,és semmit nem tudunk róla.Köszönöm a segitségeteket!

Tóth Orsolya 2008-06-07 20:17

Egy régebbi bejegyzésemben írtam a szállodáról. Én nem ajánlanám, rossz tapasztalatokat szereztem... de a fürdő nagyon jó!!! Üdv

eva.varga 2008-05-03 13:27

Krasza-nak! tavaly nyáron voltunk egy hétig gyopároson két gyermekünkkel. Nekünk nagyon bejött. Remekül ki tudtuk magunkat pihenni a fürdö gyönyörű és nyagyon kulturált. Talán itt pihentük magunkat ki a legjobban , az emberek nagyon kedvesek és hétközben még a fürdő sem zsufolt az áraik meg elfogadhatóak! Sőt egy nagyon szép és 1.osztályú apartmant is kifogtunk, amihez még uszómedence is tartozott.Ha érdekel írj és megadom a szállás elérhetőségét.Nagyon szívesen segítek!! E-mail címem:eva19970705@freemail.hu

akupunktura 2008-04-14 13:06

szia mindenkinek! Mi még nem voltunk ebben a szállodában,de szerintem nem is leszünk.Annál is inkább,mert mindenhol általában a gyerekért nem kell fizetni 10-11 éves korig,itt meg látom,hogy 3 éves kortól a két éjszaka 13 ezer körül van.Na ne már!

BEDÁB 2008-03-11 16:10

Én is voltam itt, de nekem csak jó élményeim vannak az élményfürdőről.

Oldalak:
1

x WellnessHétvége