Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123456...

Alföld Gyöngye Hotel - Legyen Ön az első, aki véleményt mond a szállodáról!

tjanos117 2018-08-13 10:34

A szálloda szép, a szoba tiszta és meglepően csendes. A reggeli, vacsora bőséges és finom. A wellness kitűnő talán egy hideg vizes automata még jobbá tehetné.A személyzet udvarias és segítőkész.Nagyon jól éreztük magunkat. T.János

femoke6 2018-08-13 10:34

A szálloda parkja nagyon szép,látszik hogy rendben tartják.Kár hogy egy rendezetlen, mezőgazdasági épületekkel teli környezetbe illeszkedik.A szálloda kitáblázása más-más irányt mutat,nem egyértelmű.A szobák és a wellness részleg tiszta,megfelelő,a fürdőszobai mosdót és rakodórészét kicsinek találtuk. Érkezésünk napján a vacsora nagyon szegényes választékú volt, nem töltötték fel időben a kiürült edényeket. A választék a többi napokon sem bővült,reggelinél hiányoltuk a péksüteményeket.A pincérek segítőkészek, figyeltek az asztalokra, de az ételek utántöltése lassú volt.Nekem kicsit csalódás volt, többet vártam egy négycsillagos hoteltől.

bmagdolna26 2018-08-11 13:36

A tisztasággal minden rendben, a szálloda személyzetével is meg voltam elégedve, a szobában kellemes hűvös fogadott. Viszont amit hiányoltam, az a hűtő! Szerintem ez manapság már mindenhol alap felszerelés. Az étteremben a felszolgálók kedvesek, barátságosak. Az ételek finomak, bőséges volt a választék vacsoránál.

kerika203 2018-08-09 07:42

A szálloda tiszta,a szoba tágas és kényelmes volt. Az ételek minősége, mennyisége és a választék is kifogástalan volt számunkra.A személyzet kedves, barátságos.A wellnes rész pont megfelelő,az úszó medencében a víz hőmérséklete kicsit alacsony.Összesègèben nagyon kellemes.ese pár napot töltöttünk ott,meg voltunk elégedve mindennel.

hkrisztina151 2018-08-01 12:26

A párommal voltam majdnem egy teljes hetet július végén. Nagyon elégedettek voltunk, sok pluszt kaptunk, a wellness részleg nyáron kifogástalan, a kinti élménymedence nagyon jó volt, de az úszómedencét is sokat használtuk. Szép a környezet, figyelmes a személyzet, az étteremben az ételek pedig átlagon felüliek voltak. Bár nagyon kicsi a település, nem unatkoztunk, a szálloda területén is vannak lehetőségek, illetve Lenti városa is nagyon közel van. Nagyon jól éreztük magunkat, szerintem még vissza fogunk térni.

sbernadett92 2018-07-28 07:48

5 napot töltöttünk a szállodába, minden nagyon szuper volt.Tisztaság, változatos ételek, kedves személyzet ☺ Ár-érték arányban a legjobbat kaptuk.

sjozsef194 2018-07-27 20:35

Mi a hotel régebbi részén voltunk ami nagyon nem felelt meg a 4 csillagnak a tv szemcsés volt képet alig lehetett látni akasztó sehol nem volt a törölközőnek. A konyha és az ebédlő tele volt darázzsal amitől nem igazán volt kellemes az étkezés A szakácsok nem voltak túl "boldogak"...ezért nem fogunk oda visszamenni. A parkolásért fizetni kell ami érthetetlen mert az egész városban ingyenes. A strand gyermekbarát de az ételeik borzasztóak. Lali.

frita17 2018-07-21 19:07

Négy éjszakát töltöttünk a Balneo Hotelben. Ami nagyon jó volt, az a wellness, élveztük minden percét. Az étkezésekkel és a kiszolgálással is elégedettek voltunk, választékos és finom volt minden. Ami biztos, hogy időben kellett érkezni, mert a pótlásra gyakran sokat kellett várni, pedig a gyakorlatukat töltő tanulókkal együtt igen sok pincér volt minden étkezésnél. Ami viszont negatívum, az a szoba és a fürdő. Hárman voltunk felnőttek, de a szoba átlagos két ágyra tervezett méretéhez képest a harmadik "tábori ágy" már alig fért el, különösen, hogy a kis asztal és a fotel is még a szobában maradt... A fürdőszobára már ráférne a felújítás. A zuhanyfülke elhasznált, törött, a WC olyan magas, hogy felnőtt létünkre nem ért le a lábunk. A víz még a papírt sem vitte le... A mosdó többször eldugult... A folyosói szőnyegekre is ráférne már egy csere. A TV-ben két napon sem volt adás a szolgáltató hibájából??? Folyamatos felújítással és karbantartással méltó lenne a 4 csillagra és a magasabb pontszámra!

Anyeska 2018-07-21 14:11

Már régen szerettem volna megírni a Bodrogi Kuriával kapcsolatos élményünket. Ami szép volt a szobák modern felszerelése. Hátrány: Nincs a környéken semmi sem látnivaló,sem vásárlási lehetöség igy a vendéglátó hely adta lehetöségeket lehet csak kihasználni. A külsö medencére egy vendég mondta mellettem találóan, hogy a tulaj fürdökádja vélhetöen nagyobb ennél. A vacsora 10 ig volt elérhetö de fál nyolckor már nem volt desszert mert csak egy fajta volt amiböl vélhetöen az egyik vendég balga módon két szeletet mert enni!!! Amikor szóvá tettem a pincérnek mintha meg sem hallotta volna szedte le a használt terítékeket. Fél óra várakozás után már csak azért is szóra bírom elmondta, hogy elfogyott és nem is lesz sem az sem más! Kérdeztem, hogy aki este fél tizre jönne ö mi fog vacsorázni talán tojásrántottát???? Édesanyám ebédet kért a vacsora helyett félpanzioban. Az asztalhoz ültem, hogy ne egyen egyedül és egy pincér rám lett állitva aki figyelt, hogy esetleg csalok e és bekapok egy falatot!! Szánalmas, nevetséges, pitiáner viselkedés volt!! Nrm most voltunk ennek már több éve de még ma is érzem a dühöt és a megaláztatást. Ez az én tapasztalatom nem megyek soha többet de kivánom aki ide szeretne menni érezze jol magát és legyen elégedett!! Beszélgettünk a személyzettel nem volt rozsás véleményük a munkaadójukról!!! Nem olyan mint a művész úr kijelentést tölük hallottam!!!

ZSO16 2018-07-19 09:35

Fantasztikus négy napot töltöttünk a Borostyán Med-Hotelben a férjemmel.Megpihent,a testem-lelkem.Ide el kell menni!!Azt kaptuk a pénzünkért amit szerettünk volna.Elégedetten jöttünk el,ezért ajánlani fogom minden ismerősömnek aki igényes környezetre vágyik. Mindenki nagyon kedves volt,köszönöm szépen a "háttér" emberek áldozatos munkáját. Üdvözlettel:Erzsébet

ktunde97 2018-07-14 09:09

Mi, két felnőtt és egy gyermek,aki 11 éves, 4 éjszakát töltöttünk el itt júliusban. Mi elégedettek voltunk. Ha nem is volt minden tökéletes, mi jól éreztük magunkat. A szoba megfelelő volt, a zuhanykabin hagy némi kívánnivalót maga után, ráférne egy alapos felújítás vagy csere. De ekkora forgalmú szállodánál szerintem ez nem meglepő. A wellness részleg nekünk nagyon tetszett, a víz hőmérséklete is tökéletes gyerekeknek is. Az ellátás is jó volt. A reggeli és vacsora kínálat bőséges, ami elfogy, azt pótolják. Ha egy kicsit várni is kellett egy-két ételre, pihenni mentünk, ráérünk. Kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk. Köszönjük a szép napokat!

bodrizsu@citromail.hu 2018-07-13 11:14

4 remek napot töltöttünk férjemmel az Önök szállodájának egyik apartmanjában. A személyzet minden tagja nagyon kedves és segítőkész volt. Nagyon jónak találtuk a két kinti medencét. Különösen a kor délelőtti órákban lehetett jókat úszni. Az ételek nagyon finomak voltak. Csak ötletként jegyezném meg, hogy a fürdőszobában jó lenne egy összecsukható ruhaszárító. Ezenkívül a fürdőszoba ablakára szükséges lenne valamilyen árnyékoló. Köszönünk szépen mindent, vissza fogunk még térni!

SZYM 2018-06-23 06:36

Wellness és egészseghotelhez képest lehetne több alternatív köret. És persze teljes kiőrlésű kenyér/ peksúti. 9 km B.gyarmat, a sparban kapható sajátmárkás tk. toastkenyér pl. A szoba tiszta, az ágy szuper, a kert klassz!

SZYM 2018-06-23 06:35

Wellness és egészseghotelhez képest lehetne több alternatív köret. És persze teljes kiőrlésű kenyér/ peksúti. 9 km B.gyarmat, a sparban kapható sajátmárkás tk. toastkenyér pl. A szoba tiszta, az ágy szuper, a kert klassz!

vlucia1 2018-06-20 15:01

Egyszóval lehet jellemezni a Borostyán Med Hotelt - "fenséges" - szószerint minden: a kornyezet, a beltér a kultér, a személyzet,a wellness rész, helyén van a négy csillag.Mi a házassági évfordulónk alkalmából jottunk ide, de erre és hasonló célokra valamint lakodalmakra, eskuvokre alkalmas a hely.

MsE. 2018-06-15 22:14

A hotel szép helyen van, van hová kirándulni a környéken. A wellness és az éttermi kínálat, kiszolgálás, személyzet rendben volt. A fürdőszobákban a forró vízzel nagyon óvatosan kell bánni, mert néha a hidegből is tűzforró jött egy ideig. Ugyan ki van írva a figyelmeztetés, de én csak magyarul láttam a feliratot a liftben. Az ágy kissé puha volt, a hűtő pedig hangos.

Mioko2011 2018-06-11 20:20

Két éjszakát töltöttünk el a párommal a szállodában. Már megérkezésünkkor bosszúság ért bennünket, mert nem volt parkolóhely. Párom mozgáskorlátozott, csak két parkoló hely volt kijelölve, az is foglalt volt. A szoba kellemes, tágas, bár pókhálós, a fürdőszobában a lefolyó nehezen ment le, és visszabugyogott. A légkondi jól működött. A wellness részleghez ugyan vezet le lift, de ez csak a szauna részekhez vezet, a medencékhez lépcsőn kell felmenni, ez mozgáskorlátozottnak nehéz, bár az étterem felől is megközelíthető a medence rész, csak macerás. A gyógyvíz nagyon jót tett mindkettőnknek. A étteremben az első este 8- kor mentünk le, és ekkor már elfogyott sok minden. Majdnem éhesek maradtunk. A reggeli bőséges és jó volt. Másnap viszont a vacsora menza jellegű volt. Töltött paprika, makaróni, sült oldalas, sajtos csirke hús. Vasárnap reggel ismét csalódtunk kétszer is. Reggelizés közben majdnem lesepert bennünket az asztalról a személyzet. Még ettünk amikor is elkezdte pakolászni és törölgetni az asztalunkat. Ezt azt hiszem illetlenség. Majd távizáskor a recepciós hölgy bakizott többször is, igaz tanuló volt.

rzoltan79 2018-06-11 14:40

Mi barátokkal voltunk és két éjszakát töltöttünk a szállodában . Mindennel nagyon megvoltunk elégedve . Szép tiszták a szobák , finomak voltak az ételek , kedvesek a felszolgálók . Csak ez elszámolásnál csúszott be egy kis hiba . Tényleg csak csekály összegről van szó /3160ft/ ,de ennyivel többet számláztak a végin. Azt nem értem ,hogy hogyan írhattak az éttermi fogyasztáshoz /4789ft-t + 841ft felszolgáló díjat / ha én csak 2470ft-os számlának írtam alá. Ennek ellenére nagyon tetszett minden , és biztosan vendégei leszünk még a szállodának .

cferencne9 2018-05-31 09:44

A májusi nyárban nagyon kellemes három napot töltöttünk el. A szálloda nagyon kellemes, az ott dolgozók udvariasak, mosolygósak. A Wellness részleg igazán pazar, a park gondozott és igazi felüdülést jelent. Minden korosztály megtalálhatja a kikapcsolódás-pihenés lehetőségét. Bárkinek ajánlani tudom a szállodát.

Toldi Ottó 2018-05-28 15:07

Kiváló szolgálatás az árért, azzal együtt is, hogy az étteremben külön rendelt italok ára bzony inkább ötcsillagos. Udvarias, mosolygós, segítőkész kiszolgálás. Meg voltunk elégedve.

Oldalak:
123456...

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam