Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12345

tjulia5 2017-10-03 16:58

2017 őszén 3 napot töltöttünk a szállodában, már régóta terveztük, hogy erre a környékre eljövünk. A környezet csodálatos valóban, nem csalódtunk. A szálloda személyzete kifogástalan: kedves, udvarias. A szálloda kicsit csalódás volt, kivéve a wellnes-részleget. Nem a retro stílus miatt nem tetszett a szálloda, hanem amiatt, hogy a korábban felújított, modernizált épület nincs folyamatosan karbantartva. Itt-ott letört kapcsolók, ajtók, festés kezd kopottá válni.A tisztaság nagyrészt rendben volt, viszont néhol az ablakok, ajtók koszosak voltak.Az éttermi kiszolgálás kifogástalan, viszont az ételek nem minőségileg elkészítettek:pl. a hús rágós, át nem sült volt, fura ízesítésű és nem túl puha volt töltött káposzta. Ennek ellenére nem maradtunk éhesek, van választék bőven.

fimre37 2016-12-22 23:03

Barátnőmmel kellemes három napot töltöttünk a szállodásban, ahol nyugodt környezet, gyönyörű panoráma várt minket. Tökéletes kikapcsolódási helyszíne, a hegyi levegő, az erdő közelsége magával ragadott minket. Az úszó és élménymedencében is sokat időztünk de a kinti jakuzzi volt a kedvencünk (a rönk szaunával) közben csodáltuk a tályat és kellő képpen ellazultunk. A személyzet segítőkész. A svédasztalos reggeliknél, vacsoráknál bőségesen volt választék, de sajnos sok étel nem volt megfelelően elkészítve, így ízük nem volt a legjobb. A szoba megfelelő és tiszta volt. A szállodában a wellness sűrű használata miatt látszik, hogy igénybe vannak véve és egy kis felújításra szorulnának.

Miskolciutas 2016-06-25 15:29

Nagy várakozással érkeztünk a szállodába.Meglepett,hogy a berendezés mennyire kopottas,régimódi.Ettől kicsit szebbet vártam.A legtöbbet a szálló fekvése adta:csodálatos az erdei környezet,a fák,a táj.Jó ötlet,hogy szervezetten viszik túrázni a vendégeket.A wellness részleg is megfelelő,remek a kinti szauna. Engem kicsit zavart,hogy rengeteg volt a kisgyerek,és nagyon hangosak voltak.Akik végig csendre vágynak,ne ezt a szállót válasszák.A konyhától többet vártam,az eddig látogatott szállodák közül itt volt a legátlagosabb az étlap.(Ugyan mindig találtunk kedvünkre valót,de 4 csillagnál én nem tarom elfogadhatónak a sós krumplit és a párolt rizst köretnek...)

tlajosne_aniko 2016-05-26 20:33

Gyerekkorom óta - kb. 60 éve - vágytam a Grandhotel Galyába. Akkor a szüleimmel ott voltunk telente, mert lehetett sielni a pályán, sőt versenyeket is rendeztek. Akkor csak belesni lehetett a nagy kapun, és hallottuk, hogy van úszómedence. Nagy szó volt ez az 50-es évek elején! Hála ég, nagyot változott a világ, és én is beléphettem a nagy kapun, sőt, néhány napot tölthettem itt a nagy szállóban. Nekem egy vágyam teljesült! A személyzet kedves, udvarias, az étkezés változatos, - (a reggeli kávé nem finom) - a wellness nagyszerű! Ide még visszatérünk!

Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya
gAdam15 2016-05-11 14:02

Május 2-4. között volt szerencsénk 3 feledhetetlen napot tölteni a Hunguest Grandhotel Galyában! Közeledve a célponthoz már elvarázsolt minket a természet adta csodálatos környezet, amit a hotelbe lépés csak fokozott! A rendkívül kedves és segítőkész személyzet mellett, maga az épületben használt színek és design olyannyira el van találva, hogy szinte azonnal megnyugtatott minket és nagyon kellemes érzés volt ott lenni! Szobánk a parkra és a csodálatos Kékes-tetőre nézett, amit a friss erdei levegő és a madarak csiripelése fokozta tovább! Egyedülálló, hogy saját vadasparkkal és sétáló övezetekkel, kalandpályával rendelkezik a hotel, így el se kell hagyni a szállodát és máris sétálhatsz egy nagyot a fák között!! A wellness részleg egyik gyöngyszeme a külső jacuzzi amiből messze csodálhattuk a minket körülvevő tájat! A panoráma étteremben mindig találtunk olyan ételt, amikre vágytunk és a gyors személyzetnek köszönhetően zavartalanul étkezhettünk! Egy biztos, ide még vissza fogunk menni, mert nagyon kedvező áron, minőséget és igényességet kaptunk egy természetileg csodálatos környezetben!

Hunguest Grandhotel Galya
aandrea26 2016-05-07 09:29

2 éjszakát töltöttünk Galyatetőn, a Hunguest Grand Hotel Galyában. A szálloda kissé komor külsővel fogadja vendégeit, és a belső tér is kissé ódivatú, de a tartózkodásunk mindvégig kellemes volt. Az ételek változatosak és finomak voltak (speciális étkezési igényemnek megfelelő ételt is tudtam választani magamnak mindig), a személyzet korrekt és kedves volt. A kert és a kilátás sokat hozzátesz az élményhez, a természeti környezet pedig gyönyörű.

gtibor2 2015-12-20 11:09

Tisztelt Wellnesshetvege.hu! Szeretném kifejezni megelégedésemet a szállodával és a szolgáltatásokkal kapcsolatban. Nagyon jó a konyha, az ételek zamatosak, minden "ehető" ami a svédasztalon található. A kiszolgálás is megfelelő, a pincérek nem tolakodóak. A szobák állapota megfelelő, jó volt a fűtés, a kilátás gyönyörű. A wellness részleg kitűnő, a vízhőfokok nagyon kellemesek, az élményelemek kiválóan működtek, a személyzet segítőkész, lehetővé tették számunkra, hogy elutazás napján 12-ig maradhassunk a wellness részlegen, a szoba kulcs leadása után. Mindennel meg voltunk elégedve. Ha szabad egy apró észrevételt tennem, megjegyezném, hogy a fürdő felöli liftet, nagyon kis költség ráfordítás útján esztétikailag érdemes lenne felújítani. ( oldaltükrök, parafa burkolat helyett valami esztétikus festés, új padló burkolat) Sokat dobna a hangulaton, nem lenne annyira retró.

tzsuzsanna89 2015-12-12 06:27

Mi 1 éves babával voltunk 2 napot. Nekünk minden nagyon tetszett, egyet kivéve, maradtunk volna még regy pár napot. Az ételek is finomak voltak. A kilátás sajnos nem volt túl jó, mert köd volt. A wellness is szuper volt, sokszor hárman voltunk. A személyzettel sem volt probléma, mindenki nagyon figyelmes volt. Számunkra tökéletes 2 nap volt, köszönjük!

dkaroly2 2015-12-11 07:47

Két napot töltöttünk, hét közben, nagyon nyugodt, szép két nap volt. A wellness részleges sokszor csak ketten voltunk, ellenben az étkezések nem voltak annyira változatosak, de minden nagyon finom volt, összességében tökéletes kikapcsolódás, köszönjük!

Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya
B.David 2015-09-24 20:01

2 éjszakás pihenésre (egy fiatal pár) szálltunk meg a Hunges Grandhotel Gaya-ban. A személyzet és a szoba kifogástalan. A panoráma csodálatos volt. A wellness részleggel is meg voltunk elégedve. Reggeli vacsora nagyon ízletes, kielégítő kínálattal, bár nem első osztályú volt az étlap, ahogy az a kiírásban szerepelt. Negatívum: az egyéb szolgáltatások az elfogadhatónál drágábbak voltak.

Hunguest Grandhotel Galya ,  Hunguest Galya akciók,  Hunguest Grandhotel Galya vélemények

sattila248 2015-08-09 13:03

Mi két éjszakát töltöttünk el a Hotelben. Az ételek finomak, ital választék is jó volt. A szúnyoghálót hiányoltuk. Egy 4 csillagos hotelben alapvető lenne, hogy van! A wellnesz részlegben olyan lépcsők vannak, mint egy mély úszómedencében. Időseknek kifejezetten balesetveszélyes, segítség nélkül szinte lehetetlen oda belépni! Csak a külső jacuzzihoz van normál lépcső, ott pedig mindig sokan vannak! A tv csatornák egyike sem volt általunk nézhető, még elalváshoz sem! Egyetlen természetfilm csatorna sincs, sem Story4, Story5, M3, RTLII. vagy hasonlók nincsenek. Úszómedencében rengeteg gyerek, nincs olyan úszómedence mely mindenkinek jó, mondjuk 14O cm-es vízmagassággal, normál lépcsőkkel! A természet adja a magas szintet, a szép kilátással a parkból!

jmonika20 2015-08-02 09:57

Négy éjszakát töltöttünk Galyán. A kilátás bámulatos.A személyzet udvarias,kedves,segítőkész.Ételek változatosak,"bőség zavara".Télen visszatérnünk!

Hunguest Grandhotel Galya
hgizella1 2015-07-29 16:35

Nagyon jól éreztük magunkat 3 napot töltöttünk el náluk kiváló wellness részlegük van gyermekek,és felnőttek számára is.A személyzetek is segítőkészek,és kedvesek voltak.A reggeli,és a vacsora is finom volt mindenki számára kielégítő.Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!(A kilátás csodálatos)

Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya
derzsebet11 2015-07-22 08:04

Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is jövünk.

mferenc87 2015-07-20 22:15

Gyönyörű helyen elhelyezkedo, igényes szállodában volt szerencsénk eltolteni 3 isteni napot a kedvesemmel! Mindenkinek ajánlom!

hAgned 2015-07-19 21:38

Nagyon jól éreztem magam,és ami nagyon lényeges minden adott volt a teljes kikapcsolódáshoz. Köszönöm a feltöltődést! :)

Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya
tjulianna4 2015-07-17 09:31

Elfogult vagyok!! /nem először voltam itt!/. Nagyon tetszett az átalakítás utáni állapot, nagyon jó ötlet volt! Így is jutott mindent igényt kielégítő tágasabb, kényelmesebb rész! A kinti 2 medence szuper ötlet volt! Nagy élmény volt este a kinti medence! A személyzet udvarias és segítőkész volt, mint mindig! Szóval szuper volt!

birtalan andrea 2015-07-16 09:56

Csodálatos helyen épült a szálloda. Tiszta levegő, gyönyörű kilátás. Szerintem, a szoba még felújításra szorúl a 4* eléréséhez (a megkopott hagyományos parketta, nem szép látvány). Az ablakon, a marárfészek és ülüléke sem szép látvány volt számomra. A fürdőszoba is hagy maga után némi kivetnivalót. Az ételek viszont ízletesek, választékuk sokrétegű. Az idő eltöltésére számos program lehetősége kínálkozik. A wellness részleg minden korosztályt kielégít, bár a közlekedő útvonalon a víz és a haj maradvány időszakos takarítást igényelne. Mindezek ellenére köszönjük a lehetőséget, hogy a szobát későbbi távozással hagyhattuk el, plusz költség nélkül.

ianiko9 2015-07-12 18:37

Véleményem szerint a körülmények nem felelnek meg egy 4*os szálloda körülményeinek. Lelakott, ráférne egy felújítás. A legmelegebb napokban voltunk, a szálloda nem rendelkezik légkondicionálóval. Napközben a szobában lévő hőmérséklet elviselhetetlen volt. Az ételek, bár ízre nem voltak rosszak - felejthető kategóriába tartoznak, nem felelnek meg a mai kor követelményeinek. A wellness részleg, a medencék hangulatosak. A szálloda legnagyobb előnye az elhelyezkedése, csodálatos környezet, panoráma, tiszta levegő.

Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya Hunguest Grandhotel Galya
tmiklos21 2015-07-10 13:49

Maximálisan meg voltunk elégedve a szállodával, hozza a négy csillagot, a személyzet profi, szolgálatkészek, a szoba tiszta az erkélynek nagyon örültünk. A vacsora kitűnő volt, a wellness rész is tetszett, nagyon csodás a panoráma, a Kékestetőre rálátás. Üde friss a levegő, és nyugodt pihenést biztosított a hotel! GRATULÁLOK!

Oldalak:
12345

x WellnessHétvége