Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

bkatalin232 2017-02-13 16:31

Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a szállodában. A wellness részlegen minden megtalálható amire csak vágyik az ember. A konyha is nagyszerű volt, bőséges, változatos ételekkel. Csak ajánlani tudom.

paskau 2016-04-20 08:13

Nagyon kellemes hétvége volt.

sjudit17 2016-03-25 14:13

Nagyon jól éreztük magunkat, csendes, tiszta szobát kaptunk, remek kilátással. A személyzet segítőkész volt, külön dicséretet érdemelnek a karbantartók a gyors és ügyes munkavégzésért. Az ételkínálat bőséges és finom volt. A wellness részleg tágas, szép, tiszta és jól felszerelt volt, különösen a konditerem, rengeteg gépet lehetett kipróbálni. Ami kicsit problémát jelentett, hogy mi a főépületben kaptunk helyet, a wellness részleg pedig másik épületben volt, így a kora tavaszi időjárásban nem lehetett egy fürdőköpenyben átsétálni, ezért macerás volt a fel-le öltözködés. Természetesen voltak zárható öltözők, lábzsák az utcai cipőre, tehát felkészült volt a szálloda a "mászkálósokra". Eger csodálatos, a Szépasszonyvölgy vendégszerető, jó volt borozgatni a pincesoron.

Hotel Villa Völgy
paskau 2016-02-03 19:58

Mindenkinek csak ajánlani tudom!A szálloda és a wellness részleg is kitűnő,a személyzet kedves,barátságos,az elhelyezkedés pedig tökéletes.

gtibor37 2015-12-22 17:15

Mindenkinek ajánlani tudom nagyon szép csöndes hely és nagyon jól éreztük magunkat valószínű még visszatérünk nyáron is.

vandi4 2015-05-26 12:54

A hotelben esküvőt/lakodalmat tarottak, amit foglaláskor nem jeleztek felénk előre. Olyan szobát kaptunk,amely ablaka a rendezvénytől kb 5 méterre volt, emiatt aznap éjszaka egyáltalán nem tudtunk aludni. (Hajnali 5-ig tartott a rendezvény, terhesen kicsit nehezen viseltem) Éjszaka és reggel is jeleztük a problémát a személyzetnek, de nem voltak túl készségesek. Elvárható lett volna, hogy maguktól felajánljanak kompenzációt illetve talán a legfontosabb, hogy valamelyik vezető odajöhetett volna elnézést kérni a kellemetlenség miatt és nem a recepciós veti oda kijelentkezéskor, hogy pedig ilyen rendezvénykor nem szokták kiadni a közeli szobákat. Nekünk nagy csalódás volt, reméljük másnak más élményt hoz!

Hotel Villa Völgy Hotel Villa Völgy Hotel Villa Völgy Hotel Villa Völgy Hotel Villa Völgy
terika76 2015-04-13 14:46

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a fantasztikus szállodát ebben a gyönyörű zöld, dimbes-dombos, madárcsicsergős környezetben. A szálloda igazán gyönyörű, több épületből álló komplexum, a szobák igényesen berendezettek és rendkívül kényelmesek, a wellness részleg tökéletesen felszerelt és tényleg teljesen új. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek kiemelkedően finomak, nálunk menüválasztásos vacsora volt, ami magában foglalt egy előételt vagy levest, egy főételt és egy desszertet, a szálloda saját pincéjében az egri borválaszték szinte teljes skáláját kipróbálhattuk nagyon kellemes . Két éjszakát töltöttünk itt, de tervezzük, hogy télen ismét visszajövünk egy hosszabb pihenésre :)

njudit1 2015-02-06 16:42

Nagyon szép a hotel tiszta és illatos! A wellnes részlege pedig csodálatos, megfelelő kikapcsolódást nyújtott számunkra! A vacsorák ízletesek, finomak voltak, a felszolgálók udvariasak es gyorsak! Minden nagyon jó volt! Eger pedig csodaszép! Ajánlom szívből! J&J

kzsanett20 2014-04-15 13:28

A szálloda szépségével nem volt semmi gond. Az ételek is finomak voltak. Kiemelném Csaba nevű pincért, nagyon ügyes és segítőkész volt minden kívánságunkban. Ami negatív volt számunkra a macskák jelenléte. A szállodán belül voltak, sajnos nem is 1, hanem több is volt. Aki allergiás a macskaszőrre, neki nem ajánlom a helyet. Amúgy közel vannak a pincék és az éetelek is finomak, ha szeretik a különlegességeket.

pistvan96 2013-01-31 13:40

Mindenkinek csak ajánlani tudom.Nagyon kedves és segítőkész volt a recepció. A wellnes részleggel nagyon meg voltam elégedve. Az étterem,és a választék kitűnő. Az én értékelésem 10 skálán egy erős 9-es.   

Hotel Villa Völgy Eger      Hotel Villa Völgy Eger Akciók    Hotel Villa Völgy Eger Vélemények 

mlajosne3 2010-09-18 08:30

2010.augusztus második felében itt pihentünk, s nem akárhogyan! Online szobafoglalás, előlegfizetés nélkül, üdülési csekkel/ teljesen aprócímleteink voltak, senkit nem zavart, talán csak minket, a recepció dolgozói nem is értették miért szabadkozunk ennyire miatta. A félpanziós étkezés minden reményeinket felülmúlta!! Mi az étkezésekhez nem kértünk italt, de soha nem éreztünk sajnálkozó pillantást. A szobáinkat minden nap rendbe tették, törülközőt cserélték állandóan, viszont soha nem "találkoztunk", csak a folyosón, ahol nagyon szívélyesek és kedvesek voltak. Munkahelyen, lakóhelyünkön elújságoltuk, hogy hol is voltunk, még prospektust is hoztunk. Ezen a hétvégén egy ismerős pár ennek hatására ott tölti a hétvégét! Remélem Ők is azokkal az érzésekkel jönnek haza, amivel mi.Aki még nem volt ott, vegye igénybe a szolgáltatásaikat. A lányunk ha megnő, talán még az esküvőjét is ott tartjuk!! Mert erre is van lehetőség.

arpi81 2008-11-03 20:58

külcsíny - belbecs Info mindenki számára a Villa Völgyről.
A szálloda wellness-részlege és az étterem igazán kitűnő ,DE mindezt sikerült tönkretennie a: -barátságtalan recepciónak -az éjjel 3ig tartó mulatságnak , amiről még nem is értesítettek , sőt az éj kellős közepén kétszeri telefonálás után, a recepció nagy nehezen felajánlott egy másik szobát a 2. emeleten Mindezt a recepciós egy "sajnálom"-al elintézte. Hotel Villa Völgy nálunk a 10-es skálán így végül egy : 5össel zárt.

Eger Hotel Villa Völgy  - Szállás EGER - wellness centrum, Egerben Eger Hotel Villa Völgy -  SZAUNA - wellness centrum,  wellness szálloda EGERBEN Eger Hotel Villa Völgy -  szoba

Hotel Adatok   Wellness akciók   EGER wellness hotelek  Wellness akciók Egerben   Szállodák 

leventelazar@hotmail.com 2007-05-09 13:57

A hotel nemrég került fel az oldalunkra - 3 és 4 csillagos része is van. A wellness részleg nagyon helyes! Nagyon kedvező árakkal dolgoznak, ajánljuk mindenkinek szeretettel! Levente

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam