Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

Suhancos 2018-09-12 11:53

2018.Szept.09-11. 3 éve ismertem meg a Duna Residence-t (több mint 5-6x voltam). Sajnos azóta nagyon sok változás történt és nem előnyükre. Hosszú évek alatt azt láttam, hogy kicserélődött a személyzet, szerintem a vezetés is, és a Prémium szolgáltatás (főleg az utolsó alkalommal) nagyon nagyon átlagossá vált. Az apartman most kifejezetten koszos volt: a fürdőszoba, a terasz (ránézésre hetek óta nem takarították) és 1 napon belül megleptek minket a hangyák a konyhában. Még mindig nincs szúnyogháló az ajtókon, ablakokon. A wellness-ben nem működött a jacuzzi (erről semmilyen információt nem adtak, csak napok alatt tapasztaltuk). Elsőnap, sőt második nap sem kaptunk törölközőt, szauna lepedőt - mindig az volt a válasz, hogy holnapra már lesz. Az apartmanban is csak kéztörlők voltak kirakva (melyek bizonyára ki voltak mosva, azonban elég foltosak voltak) - nagy törölköző sehol. A pihenő szobában a kényelmes ágyakat kicserélték - kemény, "fapados" műanyag ágyakra. Az öltözőben kicserélték a nagyon jól működő karpántos záróegységeket - kártyás rendszerre. Kérdem én hová teszi az ember a kártyát a wellness-ben? (még a karpántot a kezére tudta tenni)??? Az étkezések során is voltak problémák. Első este mivel kicsit később mentünk vacsorázni, már nem volt csak egy fajta leves (kizárásos alapon az amit az emberek nem kedveltek). 3 féle köret, 3 féle főétel + savanyú (már ha lett volna). Valójában köret hiányos (csak rizs volt), főétel hiányos. Mikor szóltunk, hogy mikor lesz főétel, akkor mondták mindjárt - eredménye az lett, hogy már amúgy is kint lévő csirkeszárny mellé kaptunk még egy adag csirkeszárnyat (a csirkemell helyett). Másnap már jobb volt a helyzet mivel korán mentünk: 2 féle leves, 3 főétel, 3 féle köret, 1 desszert. Nem volt rossz, de annyira jó sem (régen ezzel nem volt probléma). Reggelinél első alkalommal, nem volt sajt, zsömle, kifli. Gyümölcs kissé "másnapos" volt. Másnap reggel már több volt választék, de elmaradt a gyümölcs, megint kifogytunk a sajtból (ami a reggeli befejeztét követően a távozás során észlelve újra lett). Zöldséges tálon fáradt uborka, paparika + a rántotta hideg volt. A wellness részlegben lévő bárpultnál fél órát kellett várni, hogy hozzám szóljanak, majd miután kértem egy kávét, meg sem kaptam. Az étterem részben legalább volt valaki a pultban, így ha sok idő is volt mire elkészült a kávé (mert nem volt tiszta pohár, tiszta kanál, a pincérnő akkor mosogatta el), de legalább kaptam. Szóval ha ez 5*, akkor én meg faguriga.... :-((( ui: persze azért van jó oldala is a történetnek - Változatlan a nyugalom és a csend, nincs tömegnyomor, szép a környék :-) Családoknak tökéletes kialakítás(lenne).

forsolya19 2018-05-16 11:24

Előszezonban voltunk, a hely és az épületek nagyon szépek, az apartman is nagyon jó kialakítású, bár már megkopott külsejű :(. A wellness lehangoló, a mű pálmák a naptól megfakultak, az élmény medence vize olyan hideg, hogy csak a nagyobbik gyerkőcöt engedtük be, sajnos ő is megfázott. A vacsora 5*-hoz mérten siralmas. Ha 18 órakkor kezdődik a vacsora, 1/4 7-kor még nincsen szedőkanál, 3 féle köret és 3 féle húsétel (jócskán kiszáradva), 1 féle desszert, 1 saláta, 3 savanyúság.. Reggelinél termoszból jön a pocsék kávé, a választék itt is szegényes, a felszolgálás siralmas. NEM EZT VÁRTUK egy 5* szállástól! Nem az a baj, hogy ilyen, hanem az, hogy 5*-osbak reklámozza magát, és az ára is ennek mgefelelően drága. Távozáskor más fogyasztását is felszámolták nekünk, hiába hiányoltuk, az italfogyasztást nem kellett aláírással igazolni, meg is lett a vége :( Nagyon csalódott vagyok!

sattila304 2018-03-29 10:30

Szezonon kívül voltunk, hétköznap. Így pont megfelelő volt. Nem volt zsúfolt. Szezonban nem foglalnék, mert a picinyke wellness részleg és étkező biztosan okozna kellemetlenséget. Hibák: - Nincs födém zajszigetelés. Minden nesz lehallatszik. - A fürdőszoba burkolata, felszereltsége, tisztasága fél csillagos. - Nincs köntös, nagy fürdőlepedő a szálláson. Ez nem wellness. - Szauna szeánszok kizárólag egy időben a vacsora idővel. 18-20-ig :D Az ágy extra puha, süppedős, keskeny. Szerintem borzalmas. Nem írom hibának, de szerencsésebb lett volna egy közepes matrac keménység. Minden más igazodik az árszínvonalhoz.

glivia6 2018-02-19 21:00

A mult hetvegen voltunk ott. Osszessegeben jol ereztuk magunkat, amihez a sok ho es a kilatas is hozzajarult. A Valentin napi akcio miatt sokan voltak, amit a wellnessreszleg nem birt. Az apartman jol felszerelt, csak hajszarito hianyzott. A wellness megfelelo, viszont a szaunazas alacsony szinvonalu - a vendegek torolkozo nelkul szaunaznak, muanyag palackokat visznek be, a zuhanyozo eleg buzos stb. A vacsora atlagos, de a reggelinel csak termoszbol csapolhato kavet talaltunk. A szemelyzet nagyon kedves. Tisztasag is megfelelo.

idrafi 2018-02-19 20:25

Most hétvégén voltunk ott a párommal kettesben mondván Valentin napi akció keretében amiből semmi nem emlékeztetett a szerelemesek napjára..1,Elmaradt a beígért pezsgő bekeszitese,nem láttunk erre utaló hangulatot dekorációt..2,Többek között a reggeli kávénkat nem volt lehetőségünk elfogyasztani mivel a kávéfözö nem működött..reggel 7-kor próbálkoztunk a bárral de nem volt nyitva... miért??azt gondolom egy 5*hotelben ezek nem megengedettek..és még sorolhatnám..3,a "wellness részleg"vicces volt..egy nagy medence benne egy pici amiben ketten elfertunk..3-4 szauna féle és így kb ki is meritettük a wellnessfürdő fogalmát..4,kopott bútorok...5,tusoloban nincs meleg víz??????na ne már 😵tisztaság rendben volt, kényelmes ágy,az éttermi kiszolgálás nulla..gyakorlatlan gyorséttermi dolgozóknak felelnek meg..Ami jó volt az a gyönyörű táj és a környék.csodalatosan szép helyen van😊azt gondolom ennyi számú csillagnál sokkal de sokkal jobban oda kellene figyelniük..úgy mindenre..

korsolya69 2017-09-07 15:07

Az egész nagyon szép helyen van és akár nagyon jó is lehetne. Az apartmanok jók, a wellness részleg jó, személyzet is rendben. Viszont sajnos a tisztaság, ami a legfontosabb nagyon jó indulattal maximum a három csillagot éri el. De ez tényleg nagyon jó indulat. Sajnálom, hogy ezzel elrontják ezt a helyet :(

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam