Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12

tmonika83 2016-10-24 21:56

Anya-lánya hétvégét tartottunk a pihenés jegyében. A wellness részleg meglehetősen kicsi, ezért kis gyerekkel nem ajánlom. Akik csendes, nyugodt helyre vágynak azoknak bátran merem ajánlani. Az alkalmazottak nagyon segítőkészek és kedvesek. Az ételek nagyon finomak és hatalmas adagokat szolgálnak fel. Szerintem még vissza fogunk térni ide.

tpeter118 2016-04-28 23:24

Szép volt, jó volt. A karikagyűrűmet ott felejtettük a szobában, érdekes módon nem lett meg. Úgy hogy nem tudom ajánlani senkinek!!!

Erdőspuszta Club Hotel
bjanosne33 2015-12-28 09:59

Nagyon meg voltunk elégedve mindennel ,a pincérek előzékeny kedvesek ,a szálloda tiszta és jól felszerelt,a feltálalt ételek nagyon finomak ,a gyerekeknek jó programok vannak !!!Minden kinek tudom ajánlani, biztos hogy jól érzi mindenki magát aki ide elmegy !!!!!Ha osztályozni kellene csillagos5 adnék!

kcsilla58 2014-08-10 10:19

Nekünk nagyon tetszett a tanya,jó volt messze a város zajától. A környezet gyönyörű parkosított, hangulatos erdei út vezet az étteremhez és a wellness részleghez. A kiszolgálás messzemenőkig jó volt,az ételek mennyisége minősége is kifogástalan,bár mindenhol így lenne.

bkriszi 2013-03-19 08:41

Nekünk nagyon tetszett a hotel, mindennel nagyon elégedettek voltunk. Nagyon finomak az ételek, a Borvacsora is nagyon ízletes volt, és nagyon jó árban is volt a 2 éjszaka félpanzióval. A pincérek és a recepciósak is különösen kedvesek. Bármikor visszamennék.

Erdőspuszta Club Hotel Erdőspuszta Club Hotel Erdőspuszta Club Hotel Erdőspuszta Club Hotel Erdőspuszta Club Hotel
ogabor23 2013-01-15 18:32

Nagyon meg vagyunk elégedve. Mind a hotel, mind a kiszolgálás megfelelt az elvárásainknak. Sajnos a csomagban beígért sétakocsikázás elmaradt a fagyos idő miatt, mert a lovászok nem engedték a jégre (jogosan) a lovakat, de ezért is kárpótoltak minket. Összességében minden rendben volt és köszönjük a szálloda összes dolgozójának a kiszolgálásban nyújtott teljesítményért.

raczne.tunde 2010-01-31 09:02

Köszi a reagálásokat! Az úszómedence nekünk sem fog hiányozni! Menüs lesz a vacsi, ami annyit jelent, nem leszünk 20-an a szállodában! Azért az mégsem svédasztalos! De legalább nem lesz zsúfoltság! Remélem éhezni azért nem fogunk?! Még a fűtés miatt aggódom, de remélem fázni nem fogunk az appartmanban! (Nem tudom miért aggódom ennyire! Talán a vegyes beszámolók miatt!) Köszi Imi a biztatást!

P.IMI 2010-01-21 18:29

Bocsánat, a kérdés valahogy sikerült eltüntetnem (múltkor is ez volt...)Szóval a választ megírtam, a kérdést meg pótólni kéne, hogy a többiek is tudják hogy miről is van szó.Bocsi még1x: Imi

Vargáné T Márta 2009-07-08 23:27

Köszönöm Kedves "Cika" részletes tájékoztatásod! Üdvözlettel/Szia! V. Márti

slaszlone24 2009-07-08 17:10

Kedves Vargáné T. Márta! Érdeklődtél a fenti Hotel iránt. Mi a férjemmel a két ünnep között / 2008.12. hó karácsony-szilveszter/ töltöttünk ott egy kis időt. A hotel barátságos az ellátás jó ,bár az étterem része nem olyan nagy. Félpenziós ellátást vettünk igénybe, reggelire és vacsorára is általában 7-8 féle lehetőségből tudtunk választani, ami izletes és finom vol. Nekem nagyon tetszett a wellnes rész, ill. az amit mi igénybe vettünk belőle. Ez a szaunákra / többféle van/, az élmény medencére és a Jaccuzira korlátozódott. Arrol nem tudok ,hogy lenne úszómedencéje, szeretünk úszni, így az számunkra általában fontos. Véleményem szerint van annyi elfoglaltsági lehetőség, hogy hűvösebb nyári napokra is ad kikapcsolódásra lehetőséget. Maga az egész Wellnes részleg keleties jellegűen van berendezve, ami szintén érdekességként jelentkezik. Összegezve: jól éreztük magunkat, egy pár napos kikapcsolódásra szerintem élményt nyújt. Üdv: Cika

Rozsa 2009-06-24 21:44

Sziaszok, EZEN A WEBOLDALON minden akció érvényes. Foglald le itt a szobafoglalás gombbal, és ha a Hotel nem a kiirt áron adja oda a szobát hivd fel a jobboldalon FENT lévő Szobafoglalás telefonszámot. Tuti elintézik neked! A wellnesshetvege.hu csapata megbizható. Hajrá.

khena777 2009-06-23 20:01

Rozsának köszönöm az infót. A hotel képeit újra megvizsgálva, tényleg látszik, h a szoba nem a "legfrissebb" berendezésű. Végülis a harkányi Hotel Dráva Thermal Resort mellett döntöttünk. Reméljük jó lesz. Ha valaki esetleg járt már ott, légyszi írja meg a tapasztalatait. Köszönöm.

papóca 2009-01-04 16:19

az ajánlat a húsvéti unnepekre 44 400.ft/személy/3 éjszaka, félpanzió,

és belépő a furdőbe.   Szerintem nem rossz.

További infok:  Hotel Balaton Semira Day Spa***, Zalaegerszeg   jelenlegi Wellness ajánlatok   

vicacica2 2008-10-31 08:52

Köszi, hogy irtatok, mi most terveztünk egy hosszú hétvégét a Semira Day-be, de akkor kihagyjuk! Az interneten tényleg csábítóak a képek, de egy udvarias pincér nem kárpótolja a lepukkadt szobákat!

Rozsa 2008-07-29 15:53

Szia Katalin, A szálloda egyszerü, régi tipusú. A wellness viszont vadi uj részleg. Zárt belső tér. Minden van benne és nagyon szép. Nem kell kimenni, fürdököpenyben tudtok menni. A gyerköc is talál érdekes dolgokat. Ha nagyon jó az idő nincs messze az AquaCity, de szerintem kevés a csuszda az Anagorához képest... viszont itt is van külön piciknek medence. A csuszdapark mellet pedig van egy nagyon szép tó. nézzétek meg térképen, másképpen nehéz megtalálni... olyan hogy gyerek játszó... hát nem emlékszem, de csak azért nem mert az én fiam már nagy. nem kerestük.

enagy 2008-03-26 10:35

A Spa valóban jó, a tisztaság nem annyira: szívószálak erre-arra, papírzsepik, a barlang részben kotongumi... A szállodában a vacsora nem túl választékos: egyik nap 3 féle szószos kaja, a másik nap 3 féle panírozott hús... GABI

Jávorka Tibor 2008-03-11 16:40

A szálloda "Neo barbár" és szoc reál keveréke. A Welnes az csodálatos. Szerintem az ország egyik legjobb welnese. Jó pihenést. Tibor

marbellart 2008-01-23 21:44

Holnapután indulunk. Valakinek véleménye, tapasztalata?

Dyttka 2007-12-06 16:00

Én júliusban töltöttem el 4 napot a szállodában, de semmi ilyen jellegű problémát nem tapasztaltam. Úgy érzem meg kell védenem a szállodát, mert bár a belső tér picit barátságtalan, de a szobák már épp ellenkezőleg. Azok nagyon szépek, és a tévétől eltekintve (ami tényleg régi volt, dehát az ember nem tévézni megy elsősorban) a szoba kifogástalan, szép, barátságos új és tiszta. A személyzet pedig rendkívül segítőkész, kedves és felkészült. Minden problémát segítenek megoldani. Az étkezésre pedig tényleg egy rossz szót sem lehet mondani. A félpanziós ellátás keretében reggelinél is hatalmas választék (2 üdítő, kávé, kakó, 3 meleg étel, 4 féle felvágott, 4 féle sajt, 3-4 féle joghurt, 3 féle műzli, 2 féle lekvár, vaj, méz, és 3-4 féle péksütemény, meg persze gyümölcs). A vacsoráról ugyanez mondható el (2 féle köret, 3 féle főétel, 2 féle leves, 2 féle saláta, és desszertnek is lehetett gyümölcs és gyümölcssaláta között választani). Ráadásul az étterem önkiszolgáló, így akár valamennyi ételt végig lehetett kóstolni. A wellness részleg is nagyon tetszett, csak kár, hogy már nyolckor bezárt. (de ez a szállodák 90%-ában így van) Úgyhogy én nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek!:)

Sziszi780 2007-05-22 15:17

Miért nem tetszett a szálloda? Szerintem teljesen megfelel a 3csillagnak és az árak is korrektek. Persze van még javítanivaló, de hol nincs? Mellesleg a Carbona, a Residence és a Mendan 4csillagos szállodák... A szobáknak csak egy része klímás, ezért kell érte fizetni, de ha mindegyik szoba klímás lesz, akkor valószínűleg ingyen lesz.

Oldalak:
12

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!