Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
12

opetra1 2016-05-30 08:47

A Hotel Panoráma mindazt nyújtja, amit egy pihenésre vágyó ember kívánhat. A szálló szépen felújított, tiszta, a kertje gyönyörűen karban tartott. A szoba tágas, kényelmes, a teraszra kiülve csodálatos a látvány a Balatonra és a Badacsonyra. A welness részleghez tartozó pihenő szoba és terasz remek hely a kikapcsolódásra. A kiszolgáló személyzet kedves, segítőkész. A büfé asztalos reggeli és vacsora a rendes, szokásos választékkal várja a vendégeket. Aki szeret kirándulni, annak jó kiinduló pont, de strandolás esetén is remek választás, mert a Balatongyöröki strand csak pár perc sétára van. Csak ajánlani tudom a helyet.

kistvanne75 2015-10-26 18:32

Nagyon kellemes hétvège volt. A szálloda szép, ragyogó tisztaság mindenütt. A személyzet barátságos, az ételek ízletesek, finomak, a választék bőséges. A wellness részleg igényeinket mindenben kielégítette. A hotelt csak ajánlani tudom.

Hotel Panoráma (északi part)
sbalazs79 2015-06-07 12:39

Nagyon jól éreztük magunkat, gyerekbarát szálloda!

tibor.68 2015-04-23 18:18

Már másodszor voltunk itt, akkor is és most is mindennel meg voltunk elégedve!

fsandor55 2015-03-31 08:48

Már másodszor voltunk itt! Szoba tágas, szép, tiszta. Személyzet segítőkész, barátságos. Az ételek finomak, változatosak. A Wellness is szuper. Még jövünk!!! Sándor Kaposvárról.

tzoltan135 2015-03-21 06:52

Kellemes 4 napot töltöttünk a szállodában 2 pici gyermekkel. Mindennel nagyon neg voltunk elégedve. A szobák tiszták és tágasak, az ételek finomak és változatosak, a személyzet kedves és figyelmes. Mindenkinek ajánlom!

Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part)
huszka 2015-03-20 20:26

Minden szuper volt,jól éreztük magunkat!

mlaszlo194 2015-02-16 20:45

Kellemes hétvégét töltöttünk kettesben a feleségemmel. A szálloda 3+ csillagos de ezt csak az árak tükrözik minden más a 4 csillagos szállodákkal vetekszik!!! Egyszerű,tiszta,csendes,barátságos személyzet,gyönyörű panoráma,minden igényt ki elégítő wellness ez mind télen,és a nyár csak fokozza az élményt a Balatoni nyüzsivel. A bőséges reggeli választék és az esti vacsora büfék (kicsit kritikus szakmai szemmel) is majd nem tökéletes. Összességében csak ajánlani tudom mindazoknak akik az egyszerű magyar turizmust szeretik de nem az 5 csillagra utaznak.Mi jól éreztük magunkat csak ajánlani tudom.

rmaria 2014-11-10 13:50

Napfényes idő, kényelmes körülmények a Hotelben, szép kilátás a Balatonra, finom ételek és kitűnő wellness, hát kell ennél több egy őszi pihenéshez? Csak ajánlani tudom mindenkinek a Hotel Panorámát Balatongyörökön!

Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part) Hotel Panoráma (északi part)
telvira2 2014-11-03 20:20

Kedves, segítőkész személyzet, tiszta, kényelmes környezet, szép kilátás, ízletes ételek, egész jó wellness részleg, konditerem...

fvaleria6 2014-10-31 20:33

Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, kedves személyzet, bőséges, finom ételek, tisztaság.Balatonra néző szobánk volt és csodaszép volt a látvány. Köszönet mindenért.

tlaszlo185 2014-10-27 15:04

Remek volt.3 napot voltunk.A szálloda tiszta ,csöndes ,a vasút relatív közelsége sem zavaró. A személyzet abszolút korrekt,segítőkész.A kaja teljesen rendben volt-ízre is ,választékra is,mennyiségre is !!! Bár balatoni kilátást kértünk,ez elsőre nem sikerült ,viszont mikor szóvá tettem ,amint tudták(másnap reggel) azonnal adtak másik szobát. Egyetlen pici hibát tudnék megemlíteni:a finn szaunában lehetett volna melegebb is :-)))

eerno1 2014-10-27 09:58

A szállodáról csak jót tudok elmondani. Mindent, amit a leírásban kínált maximálisan teljesített, semmiben nem szenvedtünk hiányt. Tökéletes 3 napot töltöttünk el!

hmiklos16 2014-10-26 08:42

A zord időjárás ellenére is sikerült néhány kellemes napot itt eltöltenünk. Csak jót tudok a szállodáról mondani. E&M

tildiko70 2014-09-10 18:29

Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, finomakat ettünk, jó a wellnessrészleg, kedves a személyzet!

kistvanne61 2014-07-07 11:40

Nagyon jól éreztük magunkat a hévízi Panoráma hotelben. Már többször voltunk itt, soha nem csalódtunk. Köszönjük. Ajánljuk másoknak is.

ganita9 2014-07-01 09:22

Nagyon finom ételek, tágas családi szoba és a wellness rész is kategóriájának megfelelő.Ár érték arányban megvoltunk elégedve.

fazimis 2014-04-08 09:04

Kellemes hétvégét töltöttünk itt. Minden remek volt.

fazimis 2014-04-08 09:01

Kellemes hétvégét töltöttünk itt. Minden remek volt.

rzoltanne6 2014-03-24 08:48

Csodás három napot töltöttünk itt, a személyzet kedves, figyelmes. Az étel finom, házias ízes, bőséges, nagy választékkal. A hotel kiváló, a kilátás a Balatonra gyönyörű,wellness egész nap igénybe vehető , pazar. Nagyon jól éreztük magunkat. Vissza fogunk menni.

Oldalak:
12

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam