Liget Wellness és Konferencia Hotel
Bemutatkozás
| Kategória: | Szálloda 4* |
| Helység: | Szarvas |
A hotel értékeléséhez,
kérjük lépjen be!
Ajánlatok a szállodában
20 633 Ft/fő/éj
20 633 Ft/fő/éj
21 850 Ft/fő/éj
20 250 Ft/fő/éj
20 250 Ft/fő/éj
21 066 Ft/fő/éj
19 100 Ft/fő/éj
28 650 Ft/fő/éj
21 950 Ft/fő/éj
20 150 Ft/fő/éj
20 150 Ft/fő/éj
19 175 Ft/fő/éj
17 700 Ft/fő/éj
17 700 Ft/fő/éj
18 733 Ft/fő/éj
17 533 Ft/fő/éj
17 533 Ft/fő/éj
9 900 Ft/fő/éj
14 000 Ft/fő/éj
18 433 Ft/fő/éj
![]() |
![]() |
Liget Wellness és Konferencia Hotel****, Szarvas
Szarvas wellness akciók
Szálloda bemutatása:
Szarvason, a Dél-Alföld szívében, Budapesttől 160 km-re közvetlenül a Holt-Körös partján található a csend és nyugalom szigete, a Liget Wellness és Konferencia Hotel****. Igényes belső, háborítatlan természeti környezet és széleskörű wellness szolgáltatások várják a pihenni vágyókat, a felhőtlen kikapcsolódást kereső családokat és az üzleti úton lévőket egyaránt.
Környék bemutatása:
A hotel a Dél-Alföld szívében, Szarvason található, melyet Békés megye gyöngyszemeként is emlegetnek. Az ideérkezők pihenését a hangulatos kisváros, a páratlan természeti értékek, a természetbarát életmód, horgászat, vadászat, vízi sportok teszik felejthetetlenné. Számtalan látnivalót kínál a híres arborétum, a Bolza-kastély, a Tessedik Sámuel Múzeum, a Körös-Maros N
emzeti Park valamint Ruzicskay György festőművész alkotóháza.,
Szobák száma: 35 db kétágyas, 1 db de-luxe lakosztály és 2 db kétszintes családi lakosztály
Szobatípusok részletes leírással:
A kétágyas szobák közül 12 standard, melyek a parkra néznek és 18 superior kategóriájú, melyekből csodálatos panoráma nyílik a Holt-Körösre.
A 2 négyágyas kétszintes lakosztályunkat elsősorban gyermekkel érkező családoknak ajánljuk.
A szálloda de-lux lakosztálya pedig a tágas teret kedvelőknek nyújt kényelmes elhelyezést.
A szobák többségéhez kisebb-nagyobb terasz tartozik, melyek még kellemesebbé teszik vendégeink pihenését. A hangulatos és igényesen kialakított szobákat a Bali szigetéről származó keményfa bútorok és kiegészítők varázsolják otthonossá. A kényelmes és minden igényt kielégítő, légkondicionált szobákban, TV, telefon, minibár, széf, hajszárító, fürdőköpeny és papucs bekészítés valamint Wireless Internet csatlakozás szolgálja vendégeink kényelmét.
Faházak: területünk fákkal borított, árnyas részén 22 bungaló található. A házak egyenként 46 m2 alapterületűek, két különálló kétágyas hálószobával, konyhával és fürdőszobával nyújtanak kellemes kikapcsolódást. A házak előtt kerti bútorokkal berendezett kis teraszok vannak. A bungalók között szalonna-sütőhelyek találhatóak, grillezési lehetőséggel.
Standard Bungaló (4 fő): 46 m2-es, alap felszereltségű, kényelmesen berendezett apartman, két különálló hálószoba, felszerelt konyha (kétlapos rezsó, hűtő, edények, tányérok, evőeszközök), zuhanyzó/WC. A szobákban ágynemű, a fürdőszobában 1 db kéztörlő.
Prémium Bungaló (4 fő): 46 m2-es, igényes bútorokkal berendezett apartman, két különálló hálószoba, televízió, felszerelt konyha (kétlapos rezsó, hűtő, edények, tányérok, evőeszközök), zuhanyzó/WC. A szobákban ágynemű, a fürdőszobában 1 db kéztörlő.![]()
Wellness részleg bemutatása:
A wellness részlegen az alábbi szolgáltatások várják vendégeinket:
- 10x18 méteres szabadtéri feszített víztükrű úszómedence (27oC)
- Külső- belső melegvizes élménymedence (32oC)
- Gyermekpancsoló (32oC)
- Fitness terem
- Finn szauna, gőzkabin, Infraszauna
- Napozóterasz
A Szépségsziget változatos masszázsokkal, fodrászati- kozmetikai kezelésekkel, manikűr- pedikűr szolgáltatásokkal várja a vendégeket.
Megközelíthetőség:
Transzfer vasútállomásra, repülőtérre. Transzfert térítés ellenében biztosítunk
A szálloda Budapesttől 160 km-re található.
Autóval: M5-ös autópályán Kecskemétig, majd a 44-es főúton Békéscsaba felé
Autóbusszal: Budapest-Szarvas
Vonattal: Budapest-Mezőtúr (IC) majd Mezőtúr-Szarvas (személyvonat)
Repülővel: Nemzetközi reptér: Budapest-Ferihegy 160 km
Debrecen: 130 km
Gyerek programok:
A gyermekeket játszószoba és parkban játszótér várja. Térítés ellenében gyermekfelügyeletet is biztosítunk. A wellness részlegen gyermekpancsoló áll a legkisebbek rendelkezésére. A kisgyermekes családoknak díjmentesen biztosítunk babaágyat, etetőszéket.
Parkolási lehetőség, parkolási díjak:
Vendégeink térítésmentesen használhatják a szálloda zárt parkolóját.
Háziállat:
A gazdi kedvencét szívesen látjuk a Magnólia ház szobáiban. A szálloda egyéb helyiségeit a kedvencek nem látogathatják.
Fizetőeszközök:
Bank kártyák: Amex, Visa, Visa Electron, EC/MC, Cirrus Maestro
A Szálloda nem áll szerződésben egyetlen egészségpénztárral sem!
Check in: 15:00
Check out: 11:00
Top 20



















