|
 |
 |
Szálloda bemutatása: A Hunguest Hotel Aqua-Sol Magyarország legnagyobb, dinamikusan fejlődő gyógy- és strandfürdőjének szomszédságában, a város üdülőövezetének központjában található.
 A vendégek részére az átjárás a Hungarospa Gyógy- és Strandfürdőbe díjtalan és korlátlan, melyet egy összekötő folyosón lehet megközelíteni.
Szobák száma: 142
Szobatípusok részletes leírással: A szobák klimatizáltak, telefonnal, Internet elérhetőségi lehetősséggel, minibárral, televízióval és széffel rendelkeznek. Minden szoba nemdohányzó. Kétágyas szobák: superior kategória, összetolt ágyakkal Apartman: két légtér (hálószoba + nappali) Lakosztály: két légtér (hálószoba + nappali jakuzzival)  Általános felszereltség: minibár, TV, fürdőköntös, hajszárító, széf, törölköző, klíma
Wellness részleg bemutatása:
A szálloda wellness részlegében 9 m-es medence, pezsgőfürdő, szauna, gőzkabin található. - gőzfürdő, - szauna (finn), - jakuzzi (37 oC), - medence (9-m hosszú, 27 oC)
PROGRAMAJÁNLATOK: - Folklór- és operett est a szállodában - Debreceni városnézés: a Déri Múzeum megtekintése, séta a belvárosban - Színházlátogatás Debrecenben - Puszta program - Egri városnézés - Hajdúszoboszlói Aquapark
Megközelíthetőség: Budapestről M3-as autópályán vagy 4-es számú főúton. A vasútállomástól helyi autóbuszjárattal vagy taxival közelíthető meg a szálloda.
Parkolás:
zárt parkoló: díjtalan, - garázs 1800.-Ft / éj
Háziállat nem vihető be!
Fizetőeszközök: - bank kártyák: Maestro, Masterard, Visa, Amecian Express
Üdülési csekk elfogadó hely!
Check in: 14:00 Check out: 10:00
Felfedező üdülés - tél
Felfedező üdülés - ősz
Fiesta Weekend - tél
Fiesta Weekend - ősz
Frissítő napok - tél
Frissítő napok - ősz
|