Fórum
Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció
Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be.
A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.
|
rkatalin4
2009-11-01 15:56
Sziasztok!Aki teheti,töltsön el itt pár napot.4 csillagos szálloda/a külsejéről itélve senki nem gondolná/,nagyon barátságos mindenki,szépek és nagyon tiszták a szobák,az étteremben svédasztalos vacsora van minden nagyon ízletes és gusztusosan tálalva.Vacsi közben hallgathatod az élő zenét.Wellness részleg is nagyon jó,a masszőrök kiválóak!Mi 2év alatt 3-szor voltunk ott. |
||
Oldalak: | 1 |
Top 20




