Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1234

Dráva Hotel Thermal Resort
mzoltan195 2017-07-08 22:28

Szerdai napon érkeztünk a Hotelbe ebéd környékén. 3 nap, 2 éjszaka eltöltésére érkeztünk teljesen távol Szekszárd zajától és még a telefonjainkon a wifit is kikapcsolva, pedig ez nekünk elég nagy nehézséget okozott, ugyanis a hivatásunk a szenvedélyünk és ezt pedig 100%-ban Online végezzük 📲🌎 Ennek ellenére a Hotel szolgáltatásai és a kellemes hangulat, valamint a fókuszált pihenés ezt abszolut lehetővé tette, így el tudtunk lazulni, és csak a MOST-ra tudtunk koncentrálni 👌💥 Fenomenális finom ételek fogadtak minket minden étkezéskor, úgyhogy ezúttal is külön köszönet a szakácsnak🙏 A wellness is kitűnő és remek lehetőségeket nyújtott a pihenéshez. Összességében elégedettek voltunk, szívesen ajánljuk és szívesen jövünk majd máskor is ide, akár "alkotási" időszakra is, amikor aktívabban nyomkodjuk a telefonunkat és a laptopunkat, persze ha egy kicsit erősebb lesz a wifi 📶

Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort
mtibor110 2016-07-05 13:56

Egy kellemes hétvégét töltöttünk a Dráva Hotelben, Harkányban. A szoba és a fürdőszoba tiszta és tágas, az ételek finomak (az elmúlt évhez képest sokat javult a minőség és a választék) és változatosak, a wellness rész kicsi, de kielégítő. A víz hőmérsékletével nem voltunk megelégedve. Tavaly sokkal melegebb volt (ugyan nem mértem le hőmérővel). Most kifejezetten hideg volt. Nem is lehetett még egy percet sem megállni, mert rögtön libabőrös lett az ember. A személyzet barátságos és kedves. (A kisegítő személyzet - diákok - öltözete viszont nagyon nem illett a hotel színvonalához. Összességében, ápolatlannak tűnt a ruházatuk.) Összességében véve, ajánlani tudom mindenkinek.

kszilvia114 2016-07-04 08:09

Egy kellemes hétvégét töltöttünk a Dráva Hotelben, Harkányban. A szoba és a fürdőszoba tiszta és tágas, az ételek finomak és változatosak, a wellness rész kicsi, de kielégítő volt számunkra. A személyzet barátságos és kedves, a városi strand közelsége, mérete, tisztasága és az árak nagyon pozitív meglepetést okozott számunkra. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort
slaszlo400 2016-04-20 19:19

Köszönünk mindent .

novida 2016-04-19 19:59

A hotel szép és tiszta. A személyzet kedves, az ételek változatosak és finomak voltak, viszont a wellness részlegben nagyot csalódtunk. Egyetlen medence van ami ráadásul hideg. Ennek ellenére jól éreztük magunkat!

ejanos19 2016-04-18 06:27

Egy nagyon szép hétvégét töltöttünk el a Dráva Hotelben. A kiszolgálás fantasztikus volt. A programok változatosak. A Hotel tiszta, a környezet csodálatos.

trenata21 2016-02-21 17:53

A hotel tiszta, a személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak voltak. Ami nem tetszett,hogy a wellness egyetlen medencéből áll és az hideg volt. Tökéletes úszásra, de nem wellness pihenésre, hiába van benne pezsgés, zuhany stb., én egyeltalán nem tudtam benne tartózkodni, a férjem úszásra használta... Van egy 4 személyes úgymond meleg jacuzzi, amiben lehet tartózkodni ha éppen nem foglalt :) A szaunák jók. A Valentin Nap-i csomag ötletes, kedves volt.

scsaba166 2016-01-07 21:43

A szuperior szoba csandes, kényelme az elvárásoknak megfelelő. A személyzet hozzáállása a hotel egész területén példa értékű! Az étterem átlagos, a szilveszteri program jó volt, de a zene (zenekar) lehetett volna egy kicsit fiatalosabb, lendületesebb! Kellemesen éreztük magunkat, mindenkinek ajánlani tudom!

banna1 2016-01-05 11:16

Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom. Tiszta, nagy, világos szobában voltunk. A személyzet nagyon udvarias, lesték a kívánságunkat és igyekeztek mindenben eleget tenni. Egy negatívum: az udvariasság mellé néha egy kis mosoly jó lett volna. A wellness, az ételek kitűnő!

azoltan54 2016-01-05 09:50

A kiszolgálás kedves , segítőkész. A szálloda szolgáltatásai széleskörűek nem unatkoztunk. Az ételek finomak és bőségesek. A szobák tiszták és tágasak. Azonban az ágyak kényelmetlenek. A rajtuk lévő matracok túl puhák , az ember teste annyira belesüpped , hogy 1-2 óra alvás után teljesen elgémberedik. Két éjszakát töltöttünk ott , de nem sikerült egy jót aludni.

jistvanne3 2016-01-04 05:44

Remek szálloda,nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük!

rpeter41 2015-11-04 10:34

Szakadó esőben-közben-napsütésben érkeztünk. Lenyűgöző volt. A szállodában még nem volt készen a szobánk,de olyan rugalmasak és segítőkészek voltak a recepción, hogy azonnal kerítettek egy már kész szobát,s kérésemre az is "tengerre nézett". Vették a lapot. A szoba minden igényt kielégített, a franciaágy pedig végre nem kamu= 2 összetolt valami-hanem igazi volt, nem csúszott szét. És hatalmas volt hosszában (magasságom miatt ez mindig a legnagyobb gondom) és keresztben is. A kaja kitűnő, az étterem személyzete annyira gyors, hogy sokszor még azt is "lekapják"az asztalról, amire még szüksége van a páciensnek:-)A wellness részleg kitűnő, bár én addig nem nyugszom,amíg fel nem találom, hogy hány percet lehet lenni a jacuzziban...mert egyes honfitársnőink nem ismernek mértéket, na és udvariasságot... S bár ez már nem a szálloda leírásához tartozik,de óriási élmény volt számunkra a Gyógyfürdő felkeresése is. Harkány rendkívül kellemes benyomást tett bennünk, a Dráva Hotel pedig nem csak ár/érték arányban verhetetlen jelenleg. Ide vissza kell jönnünk!

njozsef32 2015-11-03 07:36

Nagyon jól éreztük magunkat! Az ételek finomak és nagy a választék.Köszönjük!

Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort
mferenc49 2015-11-02 23:52

Kellemes időt töltöttünk a Hotelben.Tisztaság, kedves, kellemes kiszolgálás, színvonalas szobák.Számunkra a nagy medence vízhőmérséklete kevésnek bizonyult, a jakuzzi, pedig 4 főnek kényelmetlen.Ha tehetjük, a jövőben az iskolai szüneteket kerüljük a szállodákban!

bjozsef163 2015-10-24 10:27

Jól éreztük magunkat, köszönjük a lehetőséget!

ejanos17 2015-10-21 08:44

Nagyon szép hotel, csendes környezet, figyelmes személyzet. Kifogástalan ételek és szervezés. Csak annyi apró észrevétel, hogy a borok kezelése történhetne egy kicsit több figyelemmel is, (hőmérséklet, választék és minőségi szempontokra gondolok)bár ez valószínűleg sok vendégnek nem is mindig észrevehető hiányosság. Mindent összevetve nagyon pihentető, barátságos hely, mindenkinek csak ajánlani tudom.

rpeter41 2015-10-20 09:10

Szakadó esőben-közben-napsütésben érkeztünk. Lenyűgöző volt. A szállodában még nem volt készen a szobánk,de olyan rugalmasak és segítőkészek voltak a recepción, hogy azonnal kerítettek egy már kész szobát,s kérésemre az is "tengerre nézett". Vették a lapot. A szoba minden igényt kielégített, a franciaágy pedig végre nem kamu= 2 összetolt valami-hanem igazi volt, nem csúszott szét. És hatalmas volt hosszában (magasságom miatt ez mindig a legnagyobb gondom) és keresztben is. A kaja kitűnő, az étterem személyzete annyira gyors, hogy sokszor még azt is "lekapják"az asztalról, amire még szüksége van a páciensnek:-)A wellness részleg kitűnő, bár én addig nem nyugszom,amíg fel nem találom, hogy hány percet lehet lenni a jacuzziban...mert egyes honfitársnőink nem ismernek mértéket, na és udvariasságot... S bár ez már nem a szálloda leírásához tartozik,de óriási élmény volt számunkra a Gyógyfürdő felkeresése is. Harkány rendkívül kellemes benyomást tett bennünk, a Dráva Hotel pedig nem csak ár/érték arányban verhetetlen jelenleg. Ide vissza kell jönnünk!

dimre48 2015-10-20 08:39

Nagyon jól éreztük magunkat, a szoba tiszta és kényelmes a kaja nagyon finom és bőséges a választék. A wellness kitűnő. Talán csak két apróság: a Wellness nyitvatartása lehetne hosszabb este 8 óránál és a szobákban is működhetne a wifi.

hAdam_zoltan 2015-10-19 23:34

A kaja fullos 10/10,ezen kívül tisztaság és kellemes környezet várt. A személyzet felkészült és baratságos.

Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort Dráva Hotel Thermal Resort
nedit16 2015-10-19 20:52

Nagyon Szuper hely, ismételten jól éreztük magunkat! Nagyon kedves személyzet,tisztaság, az ételek is jók, wellness részleg is hibátlan! A masszázs is nagyon jól esett! Köszönjük még egyszer ezt a szép hétvégét!

Oldalak:
1234

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam