Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

sedvin 2015-06-02 03:05

Sokféle gyógyvíz van kis hazánkban, az egerszalókit is érdemes kipróbálni. Sokféle félpanziós ellátást biztosítanak, a Salirisé bőséges és finom. Sokféle szállodai szoba létezik, itt a szoba tágas, csendes, kifogástalan. Sokfelé jártunk már, nekünk a Saliris bevált, visszatérünk!

utazó 2015-04-16 09:02

Érdekes dologra lettem figyelmes a Saliris Hotel árajánlatai böngészése közben. Már voltunk ebben a szállodában, tehát van némi tapasztalatom. Meglepődve láttam, hogy van olyan csomag ahol a szobát 15 óra !!! helyett csak 16 órától!!!!!!!!! lehet elfoglalni. Már a 15 óra is furcsa a 16 órairól pedig ne is beszéljünk. Ha teszem azt valaki csak 2 éjszakát foglal le akkor érdemes utána számolni, hogy mennyi időt is tölt a szállodában valójában. Amit ugye úgy hirdetnek, hogy 2 éjszaka/ 3 nap??? Adott napon megérkezel 16 órára, majd bejelentkezel, majd elviszed a kocsidat a mélygarázsba, mert külső parkoló igazából nincs is. Van ugyan kb. 400 - 500 méterrel odébb lent a völgyben. A mélygarázsból /borsos ára van/ fel vagy le hurcolkodsz a szobádba és elhelyezkedsz. Itt választhatsz mész vacsorázni mert lassan már 18 óra van és teli hassal utána egy fürdés, vagy egy gyors fürdés és úgy mész vacsorázni. Este lett hát jó éjszakát. Ez volt az első napod.Kérdeztem a recepciót a korai érkezésről, amiért természetesen fizetni kell, de azt mondták vannak olyan csomagok ahol nem lehet korán érkezni még fizetés ellenében sem. Miért??? Erre nem kaptam egyértelmű választ. Az a gyanúm, hogy a szálloda nem alkalmaz elég takarító személyzetet és tulajdonképpen így ő jár jó a 2 éjszaka/ 3 nap ajánlattal. Hmm.

gyongyi.falusi@gmail.com 2015-01-15 13:22

A szoba a kilátással, az ételek, a wellness és szaunavilág mind tökéletes!

hmihaly14 2014-12-07 11:47

Pozitív: szoba, ételek, kiszolgálás, fürdő, wellness kiváló! Negatív: wellness hétvégébe nem fér bele az árba a szauna!!! Külön kell fizetni szabadtéri nem őrzött parkolásért! Nem értem, miért írják, hogy 3 nap 2 éj, amikor összesen 44órát lehet ott tartózkodni...

andis77 2014-11-28 08:55

Az eltöltött 3 nap/2 éjszaka során elégedettek voltunk mind a szállással, mind a kiszolgálással. A hotel, a wellness részleg és a kilátás/környék egyaránt gyönyörű, s nem utolsó szempont, hogy az ételek is kiadósak, változatosak voltak. Jó kikapcsolódás volt!

sacuska 2014-08-31 10:37

Csodálatos környezet barátságos segítőkész személyzet,tisztaság minden igényt kielégítő ellátás,egyszóval nekünk minden tetszett,rendben volt.Ha tehetjük megyünk.Nagyon jól.Köszönettel éreztük magunkat a feleségemmel Köszönettel

bmariann24 2014-07-31 10:25

Sok wellness szállodában voltam már, de az egerszalóki Saliris a képzeletbeli dobogó legfelső fokán áll! Minden igényt kielégítő szolgáltatások, csodálatos környezetben, kedves és udvarias munkatársakkal! A Hotel egyaránt nyújt kikapcsolódási lehetőségeket,élményeket valamennyi korosztálynak! Már másodszor töltöttünk itt pár napot a gyerekekkel, barátokkal, de egészen biztos, hogy újra jövünk! Köszönjük!!

pzoltan42 2014-06-15 17:05

Csodálatos 4 napot töltöttünk a szállodában 3.5 éves kislányunkkal. A fürdő remek, az ételek finomak, a kiszolgálás és a személyzet udvarias és segítő kész.   Köszönjük.

Saliris hotel Egerszalók,  Saliris hotel Egerszalók vélemények ,   Szállás Egerszalók,   Egerszalók szállodák ,  Saliris Resort

Karibalu 2014-03-24 21:55

Szenzációs 4 napot töltöttünk itt.A fürdővíz fantasztikus, szauna szeánszok szenzációsak,a konditerem nagyon jó,az ételekért a szakácsot egy arany csillaggal jutalmaznánk.Köszönjük.

pedit33 2014-02-13 21:09

Tökéletes választás minden korosztálynak, nagyon figyelnek a részletekre.

nmonika34 2013-07-13 18:21

Nagyon szép szálloda!Finom és egyben gazdag ételkínálat!Vadregényes mesebeli táj! Ajánlani tudom mindenkinek,aki nyugalomra és teljes feltöltődésre vágyik!

További információk:  Hotel SALIRIS  Egerszalók  ,   Saliris hotel akciók

laci44 2013-04-16 04:34

Kedves személyzet,szép környezet,fantasztikus éttermi szolgáltatás. A szálóda teljes személyzete minden tekintetben a legjobb munkát végez. Kedvesek, barátságosak,szolgálat készek. Minden tekintettben. Köszönjük a munkájukat nagyon jól éreztük magunkat visszatérő vendégek leszünk

smarcela2 2013-04-14 15:06

Köszönjük, szép hely és a kiszolgálás is nagyon jó volt. Remélem máskor is ott töltjük a szabad napjainkat. Anjel és Somogyi család

vjudit25 2013-03-14 12:36

2013,március 10-12-én pihentünk a szállodában. Aki szereti a nagy teret annak csak ajánlani tudom. A recepció a 7. emeleten van és innen lefelé haladva jutunk a szobákba. Mi a 3. emeleten laktunk, remek kilátással a sódombra és a völgyre. A szoba meglepően nagy méretű annak ellenére, hogy csak standard volt. A fürdőszoba is tágas, világos és tiszta volt, benne hajszárító, rengeteg hófehér törölköző és természetesen köntös. / semmi nem agyonmosott / Az étterem a 6. emeleten tágas, szép kilátással. A választék bőséges, folyamatos utántöltéssel. A pincérek udvariasak, segítőkészek. A wellness és gyógyrész az 1. emeleten, a medencék természetesen a földszinten helyezkednek el. Kényelmesen lépcsőn lesétálva és lifttel is megközelíthető. A szállóvendégeknek 8-22 óráig a medencék látogathatók. Bal oldalon a gyógymedencék, jobb oldalon a rendes medencék elkülönítve, hogy ne zavarják egymást a pihenni vágyók. A kül-és beltéri medencék mindkét oldalon hatalmasak és változatosak. Ajánlani tudom gyermekes családoknak is! Mindig van akció ! Legközelebb ősszel biztos, hogy újra eljövünk !!

galkalmanne 2013-03-01 11:32

Kellemes pár napot töltöttünk Egerszalókon a SALIRIS RESORT Hotelban. Csodálatos a szálloda, a fürdő,és a wellness rész. Felejthetetlen élmény a gőzölgő sódomb látványa a szobákból és a fürdőből. Udvarias, segítőkész a személyzet, és szerintünk minden igényt kielégítő finom és sokféle ételt kínálnak a svédasztalos reggelinél és vacsoránál.

niklos-1 2013-02-24 13:31

Győnyörű környezetben,elegáns hotelben,udvarias ellátásban,és elfogadható áron pihentünk a Salirisban.Reméljük sikerül megismételnünk !! N.László

fkatalin52 2012-05-31 09:15

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Sajnos nekünk is a legnagyobb problémát a gyermekágy jelentette. Sajnos az ágy alja be volt szakadva. Kisfiam nem tudott benne aludni. A gond az, hogy ha nem ajánlja fel a szálloda a gyermekágyat, akkor szerintem mindenki hoz magával. Tehát bizonyos fokú kényelmetlenségek így elkerülhetőek lettek volna. Összességében pozitív élményekkel távoztunk a szállodából.

sgabriella72 2011-10-03 11:00

A wellnesshétvége összességében kellemes volt, a szállodai szobák szépek, a wellnessfürdő nagy méretű, a benti gyerekmedence hőmérséklete jó meleg, de sajnos nem minden szolgáltatást lehetett igénybe venni pl. sodró folyó az élménymedencében (nem működött), szabadtéri gyerekmedence (jéghideg volt a víz). Az étteremben elég jól főztek, de a bor mindannyiszor borköves volt és a számoláskor többször is "tévedtek" a pincérek. A legnagyobb probléma a szobába helyezett gyerekággyal volt: egy kinyitható ágy matrac nélkül! Ha esetleg valaki nem érzi át a jelentőségét ennek, az képzelje el, hogy egy kemény, de darabokból álló, így instabil felületen kell aludnia, ami minden mozdulatra másképp horpad. A személyzet kedvesen próbálta megoldani a helyzetet, de matrac nélkül ez csak félmegoldás lehetett.

Hotel Saliris vélemények   Hotel Saliris Egerszalók  Eger szállás  

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam