Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
1

slajos84 2017-08-07 15:47

A szállodával teljes mértékben meg voltunk elégedve,bátran ajánljuk ismerőseinknek. A személyzet, udvarias, szolgálatkész, nem volt olyan kérés a vendégek részéről amit ne oldottak volna meg. Többek között példa erre, a kisvasút nem jött be a szállodához amivel a gyógyfürdőhöz szerettünk volna menni. A recepción felajánlották, hogy ingyen elvisznek bennünket, amit rövid időn belül teljesítettek. Köszönjük a gondtalan élményekkel teli napokat!

phelga5 2016-08-21 19:00

A Hotelt teljes szívvel ajánlom. A szobák tiszták, a személyzet barátságos, kedves és udvarias. Az ételek kivállóak, mind a reggelit mind a vacsorát nézve, nagy választékkal. Ami számunkra hiányzott, hogy kis gyerekkel voltunk: kevés az étkezőbe a gyerekszék, ezért mindig várni kellett. Egy ekkora hotelhez, jó lenne egy kinti medence és egy kisgyerek medence. Nagyon hiányzik egy külső kert.

jEva26 2015-08-11 21:40

Aki szép kellemes időt szeretne eltölteni Bükfürdőn annak nyugodt szívvel ajánlom a CARAMELL hotelt. Szép, nyugalmat sugalló belső tér, kényelmes nagy szobák, udvarias kiszolgálás Finom ételek várnak mindenkire aki ezt a hotelt válassza.

kbernadett58 2014-12-31 12:13

Tisztelt Hotel Caramell! Nagyon jól éreztük magunkat Önöknél! Mindennel megvoltunk elégedve mind a szállással és az ételekkel is! A személyzet is kifogástalan! Köszönjük szépen ezt az élményt! Boldog Új Évet Kívánunk Önöknek!

Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort
moeva 2013-09-20 12:25

Kellemes, nyugodt hangulatú hotel, lágy zenével, állandó finom keleties illattal. Rengeteg kényelmünket, ellazulásunkat szolgáló program volt pl. gerinctorna, masszázs, konditerem, wellness részleg. A török gőzfürdőt imádtuk. Az ételek finomak. A cica imádnivaló.

Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort
kmonika119 2013-08-30 17:24

A hotel nagyon szép. Kellemes környezet, kedves és segitökész személyzet. Nagyon jól éreztük magunkat. :D Fialal pár

Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort Caramell Premium Resort
fladislav 2013-04-16 22:07

Nagyon jol ereztunk magunkat ,gyonoru hely ,kellemes es mosolygo személyzet.Kiválo magyar borok stb. :)

attilakasza@hotmail.de 2013-04-05 14:43

Tökéletes hely a pihenésre.

vkatalin3 2010-08-24 20:20

Szuper szálloda!Rugalmasak, kedvesek és az egész légköre fantasztikus!Aki teheti menjen el és győződjön meg róla! Itt találtam delux ajánlatként, innen foglaltam és nem csalódtam!Csak ajánlani tudom! Wellness, étkezések valóban lux(us)volt.

Hotel Caramell Bükfürdő ,  Hotel Caramell Bükfürdő akciók ,  Hotel Caramell Bükfürdő vélemények  

marcsi82 2008-11-11 10:57

Anyosomék voltak a Hotel Caramell ben, nagyon jól érezték magukat, pedig elég bogarasak:) Ár: kétágyas szobában  Hétvégén: 13.900 Ft/ fő/ éj volt..  Tartalma: üdvözlőital, félpanzió,wellnessrészleg használata,valami meditáció és joga is benne van

lávali 2008-10-26 21:23

Mindenkinek bátran ajánlom, most jöttünk haza egy hosszú hétvégéről. Fantasztikusan jól éreztük magunkat.Kitünő wellneszrészleg, medencék, szauna, halk zene, finom illatok mindenhol. A kaja finom, bőséges.

dundimkcsixi 2008-04-04 17:12

A hotel valóban szép,kényelmes tágas szobákkal, az étterem is kellemes, udvariasak, készségesek, stb.de a beharangozott programokkal viszont nem minden stimmel.Talán nem elég a jelentkező. Nagyon jó a masszázs.Mondjuk - mindenre vonatkozóan - nem is kedvező az ár. Van wellnes rész is, bár Nálunk épp a megérkezésünkkor karbantartották! Mondjuk erről előtte nem tájékoztattak,pedig vannak ilyen előzetes időpontok a későbbiekben is. (Érdemes rákéárdezni.) De kaptunk helyette a bükki thermálba ingyenes belépőt, sőt oda is szállítottak. Viszont, mondjatok valamit a Szt. Orbán eredei hotelról, mert oda akartunk akkor is menni, de nem volt már hely, ráadásul most is kértem ajánlatot, de nem a hirdetett W.B.C. kedvezményes árat ajánlották a válaszukban. Pedig W.B.C. tagok részére hirdetik, a csökkentett csomagdíjat. MK CSIXI

Cartman 2007-05-23 06:35

Sziasztok! Volt már valaki a fenti szállóban Bükfürdön? Ha igen, legyen szíves árulja el, van-e a szállodának fittness/konditerme, mert az ismertetöböl ez nem derül ki (pontosabban mivel ninc írva, az derül ki, hogy nincsen). Elöre is köszönettel: Tamás

Rozsa 2007-05-13 09:51

Szia Mirinda, nyáron lehet hogy hiányzik egy légkondi, de még csak tavasz van. A vendégek egy része átmegy a gyógyfürdőbe, ezért nekünk nem hiányzott több medence vagy pihenőágy. Lehet hogy nyáron valóban inkább külső medencés szállodát kell majd választani. Az ár pedig azért olcsó, mert ez az akció hétközben van és nem hétvégén. Mikor mi voltunk, özcomb is volt este és nyárson csirkemell. Lehet hogy fejlödtek egy év alatt.

mevizo 2006-11-26 13:06

Hello! Én és a párom csodálatos 4 napot töltöttünk a Hotel Caramellben ! Szerintünk nagyon jó hely...mi biztosan vasszatérünk még oda !

Oldalak:
1

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!

Már feliratkoztam