Fórum

Fórumunk regisztrált felhasználók számára nyitott - ha még nem regisztrálta magát, a "Regisztráció" gombra kattintva megteheti.
Regisztráció

Regisztrált felhasználóink a képernyő felső részében található bejelentkezés ablakban léphetnek be. A Wellnesshetvege.hu oldalon csak az oldal témájához kapcsolodó üzenetek jelennek meg. Ezért az oldal szerkesztői fenntartják a jogot, hogy megjelenés előtt minden hozzászólást ellenőrizzenek. A hozzászólások 24 órán belül jelennek meg. A weboldal szerkesztői a fórumban megjelenő hozzászólások tartalmáért nem vállalnak felelősséget.

Oldalak:
123456...

fkaroly29 2017-02-11 23:37

Szerintünk kifogástalan volt minden,alig várjuk hogy újra a szálloda vendégei lehessünk! Nagyon szépen köszönjük mind a fogadtatást mind a kiszolgálást!

fveronika25 2017-01-30 07:59

Jól éreztük magunkat, de összességében azt mondom, hogy az ár érték arány nincs meg, a 4 csillagot én is elvenném. A folyosókon a tapéta leszaggatva több helyen, hideg van mindenhol: a szobában nincs radiátor csak klímával lehet fűteni (elég nehezen ment fel a hőmérséklet és éjszaka zajban aludni nem könnyű... ), a wellness részleg nagyon szép, hideg volt mindenhol: a finn szaunának akkora lyuk van az ajtaja alatt, hogy nem lehet rendesen felfűteni (Ez elég nagy energiapazarlás és egyszerűen lehetne orvosolni a problémát.), az infraszauna 2 perc után lekapcsol. A medence vizében nem lehet 10-20 percnél többet eltölteni, mert teljesen hideg. A reggeli és vacsora rendben volt, bár pókot mi is találtunk az étteremben.

bedit66 2016-10-02 12:36

A szàlloda patinàs, tiszta. Az ételek vàltozatosak és nagyon finomak. A wellness részleg minden igényt kielégít. Csak ajánlani tudom

cjolana1 2016-05-12 07:51

A szálloda, a szoba tiszta és szép. A furdoszoba kicsit sotét, de tiszta. A TV pici. A büfé reggeli és a vacsora finom volt. A wellness részleg már igényli a nagyobb rekonstrukciót. A város kellemes, tiszta, van hol sétálni, pihenni. A nyári szezon még nem kezdodott, még kevés turista volt. Pozitívan értékelem ezt a pár napot és szívesen visszajovunk szezonban is.

Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital
Molnár Henrietta 2016-03-22 10:04

2 napot töltött ezen a csodás helyen a család. A wellness részleg szuper volt, a szoba is tágas, kényelmes. Összességében elégedettek voltunk. Köszönjük a lehetőséget.

ggabriella70 2016-03-11 05:53

A szálloda gyönyörű helyen van,de sajnos a egyáltalán nem hozta a várt élményt. Az étterem koszos az ablakok pókhàlósak,a függöny leöntve. Az 1. nap bent ragadtunk a liftbe,15 perces várakozás után végül kijutottunk.Se egy ingyen ital,se egy elnézést! Ami számomra egy ilyen hírnévvel rendelkező szállodàtól elvárható. A wellness részleg úgyszint koszos volt,a sauna,infrasauna idők óta nem volt takarítva. A törölköző akasztók penészesek. Sajnálattal vettük,hogy ezt megengedheti magának.

vzita18 2016-03-06 17:47

Sok helyen jártunk már.Ebbe a hotelbe nagyon szerettem volna eljutni.Hát sikerült,de már bánom,nagyon nagy csalódás volt.A szobánk koszos volt,és tele volt pókhálóval.Nincs wifi!A Tv-nek nevezett monitor vicc kategória,egy ekkora szobába egy ekkorka tv!Amin nincs se magyar 1,se tv2 csatorna.Szerintem alap kellene,hogy legyen,és legalább egy gyerek csatorna a családosoknak.Az étterembe nincs "dress cod" úgy gondolom egy 4 csillagos szálloda megkövetelheti,hogy ne egy strand papucsba csattogjanak be,egy Anna Grandba.Az egész szálloda felújításra szorul,főleg a wellness részleg,ami nagyon baleset veszélyes.A medencébe vezető lépcső teljesen fel van törve,és több helyen a medence csempéje hiányos.A jakuzzi megint nagyon vicces,a lakásomba tudnám elképzelni ezt a méretet.Bár ha valaki ismerkedni kíván,nagyon jó a méret,mert mindenki lába össze ér benne.Röhej és elszomorító.Olyan mintha nem lenne irányítás alatt a szálloda.Egy 4 csillagos szállodában a személyzet ruházatára is oda kellene figyelni,recepciós fiú inge kigombolva,ugyan van nyakkendő,hogy elegánsabb legyen.4 csillag vicc a 3-at is alig adnám oda.Jó lenne újra kategorizálni ezeket a szállodákat,hogy ne tudjanak annyi pénzt elkérni a szegény emberektől akik nagy nehézséggel gyűjtik össze a kis pénzüket,hogy ők is ki tudják próbálni milyen is az a Wellness hétvége.És teli élménnyel kipihenve térjenek haza.És azt mondhassák megérte!

hrenata36 2016-02-26 15:45

2 éjszakát töltöttünk a hotelben. Elégedettek voltunk. Az ételek finomak, a személyzet barátságos.Az élménymedence vize lehetett volna melegebb és szükség lenne egy nagyobb jakuzzira. De egészében véve ajánlani tudom a hotelt azoknak, akik az úszás szerelmesei.

Anna Grand Hotel Wine &Vital
sedvin 2016-02-12 09:45

A többi hozzászólás már joggal dicsérte a csodás környezetet és a hotel nem hivalkodó kedves hangulatát. Én spec itt ettem életem legjobb paleó sütijét (ld. a képen jobbra).

Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital
Andi222 2016-02-07 10:06

Egy nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el a szállodában hármasban, 16 éves fiúnkkal.Kisebb-nagyobb karbantartásra, javítgatásokra itt-ott ugyan már szükség lenne, de összességében ezek a hibák sem tudták elrontani az ember kedvet. A wellness nagyon jó, a levegő és a víz hőmérséklete pont kellemes volt. Ugyan telt-házas volt a szálloda, kellemesen el lehetett férni a medencében, és a szaunákban egyaránt. Pihenő alkalmatosság azonban nem a befogadóképességnek megfelelően lett kialakítva. Mi konkrétan pihenő ágyhoz a hétvége során egyszer sem fértünk. Az étterem gyönyörű, a személyzet nagyon kedves volt. Az étkezéshez ugyan az épületből ki kell menni, ami ugye télen azt jelenti, hogy kabátot kell felvenni, de ha az ember utána, teli gyomorral jár egyet a friss levegőn, még jól is jön. A szálloda épülete, és környéke gyönyörű, a Balaton pár lépésre. Mi biztosan visszajövünk még ide.

opetra1 2016-02-05 12:10

Tökéletes választás egy jó hétvégéhez! Három napot töltöttünk a hotelben és biztos, hogy nem utoljára voltunk. A személyzet barátságos és segítőkész. A szoba kényelmes, tiszta. A wellness rész kényelmes, a szauna szeánsz szuper volt. A reggeli, vacsora szintén finom és bőséges. A Balaton közelsége meg csak emeli a Hotel hangulatát. Nagyon tudom ajánlani.

Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital
vArpad16 2016-02-04 20:23

Udvarias személyzet, kiváló ételek, kényelmes és tiszta szobák.A wellness részleg kellemes és hangulatos.A belvárosi hotelból kilépve szemünk elé tárult a jeges, téli napsütésben szikrázó tó látványa.A Balaton télen is varázslatos! Szeretettel ajánljuk mindenkinek!

Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital
hattila143 2016-02-03 21:41

3 napot töltöttünk a hotelben. Jól éreztük magunkat, az ételek finomak és bőségesek voltak. A medencék vizét kicsit hüvöskésnek találtuk. Imádtuk a szaunákat, és a jég csobogót.Kellemes pihenés volt.

toth0201@freemail.hu 2016-02-02 18:15

Remekül éreztük magunkat! A kiszolgálás és az ételek is kifogástalanok voltak.

toth0201@freemail.hu 2016-02-02 18:11

Előző kommentemben sajnos nem sikerült a képeket feltölteni, szóval újra megpróbálom. :)

toth0201@freemail.hu 2016-02-02 17:33

Egy hétvégét töltöttünk a hotelben , nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet segítőkész és udvarias volt. Nagyon jól éreztük magunkat.:)

sandrea162 2016-02-02 08:28

Csak atelefonommal fénykepeztunk es az IPad nem engedi feltölteni így csak ilyen képet tudtam küldeni! Üdvözlettel Sasvári Andrea

prechgyorgyi 2016-02-01 17:37

Szuper hétvége volt

erika85 2016-01-31 20:32

Nagyon jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve :)

Anna Grand Hotel Wine &Vital Anna Grand Hotel Wine &Vital
Nemtomhova 2016-01-22 09:31

Nagyon kedves személyzet, meleg, kényelmes szoba, kitűnő ételek, nagyon jó wellness, mindezek együtt, ez az Anna Grand Hotel Wine & Vital.

Oldalak:
123456...

WELLNESSHÉTVÉGE HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

x
WellnessHétvége
A feliratkozással tanúsítom, hogy elolvastam és elfogadom az adatvédelmi nyilatkozatot. Tiszteletben tartjuk az Ön adatait és kizárólag saját és üzleti partnereink ajánlataival keressük meg.

Hazánk vidéki wellness szállodáinak kézzel válogatott ajánlataira kíváncsi? Jó helyen jár!

A legolcsóbb wellness ajánlatokra vadászik? Wellness csomagok akár 40-70% kedvezménnyel!

Szeretné, hogy egy magyar tulajdonú családi vállalkozás szolgálja ki? Várjuk, hogy megismerhessük!